WIRTUALNE BIURO Dobrzeń Wielki
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Dobrzeń Wielki

Prowadzenie własnej firmy wiąże się z natłokiem obowiązków dla każdego przedsiębiorcy. Za oferujemy Ci tani wirtualny adres dla firmy w Dobrzeń Wielki, dzięki czemu będziesz mógł rozpocząć działalność. Pomożemy Ci też oszczędzić Twój cenny czas i pieniądze. Nie są to jednak wszystkie zalety korzystania z naszego taniego wirtualnego biura. Wirtualne Biuro Dobrzeń Wielki. Wirtualne biuro to nowatorskie rozwiązanie dające wiele możliwości i udogodnień związanych z prowadzeniem firmy. Dobrzeń Wielki Wirtualne Biuro. Panel klienta umożliwi dostęp do załączników dla korespondencji przychodzącej oraz poinformuję osobę o jej wprowadzeniu do systemu. Prowadzenie własnej firmy to bardzo dużo obowiązków a podstawowy to bardzo dobra komunikacja z klientem. Aby zmniejszyć i usprawnić pracę naszych Klientów stworzyliśmy aplikację Biuro Klienta aplikację działająca przez przeglądarkę WWW, która usprawni obieg dokumentów pomiędzy klientem i firmą. Oszczędzasz czas, w którym ręcznie wprowadzałeś dokumenty do programu. Nasza oferta skierowana jest do firm, które chcą rozwiązać problem komunikacji klient-biuro. W jednym miejscu otrzymasz szeroki zakres usług oraz skuteczne wsparcie dla Twojego biznesu.

ADRES REJESTRACJI FIRMY Dobrzeń Wielki

Wynajem i dzierżawa środków transportu lotniczego. Produkcja silników i turbin, z wyłączeniem silników lotniczych, samochodowych i motocyklowych. Praktyka pielęgniarek i położnych. Produkcja sprzętu (tele)komunikacyjnego. Produkcja szkła płaskiego. Naprawa i konserwacja maszyn. ADRES REJESTRACJI FIRMY Dobrzeń Wielki Działalność usługowa wspomagająca pozostałe górnictwo i wydobywanie  Sprzedaż hurtowa i detaliczna samochodów osobowych i furgonetek. Działalność usługowa wspomagająca transport morski. Sprzedaż hurtowa wyrobów farmaceutycznych i medycznych. Badania naukowe i prace rozwojowe w dziedzinie pozostałych nauk przyrodniczych i technicznych. Działalność agentów specjalizujących się w sprzedaży pozostałych określonych towarów. Sprzedaż detaliczna pozostałej żywności prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Wynajem i dzierżawa pozostałych maszyn, urządzeń oraz dóbr materialnych, gdzie indziej niesklasyfikowane. Produkcja elementów elektronicznych. Produkcja pozostałych wyrobów z tworzyw sztucznych. Sprzedaż detaliczna pozostałej żywności prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Uprawa roślin przyprawowych i aromatycznych oraz roślin wykorzystywanych do produkcji leków i wyrobów farmaceutycznych. Dobrzeń Wielki ADRES REJESTRACJI FIRMY Produkcja maszyn dla górnictwa i do wydobywania oraz budownictwa Produkcja papieru i tektury. Pozostała działalność profesjonalna, naukowa i techniczna, gdzie indziej niesklasyfikowana. Działalność pokojów zagadek, domów strachu, miejsc do tańczenia i w zakresie innych form rozrywki lub rekreacji organizowanych w pomieszczeniach lub w innych miejscach o zamkniętej przestrzeni . Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Produkcja wyrobów formowanych na zimno. ..

Ebiuro Wirtualne Biura Dobrzeń Wielki

Produkcja pozostałej odzieży wierzchniej. Działalność związana z wystawianiem przedstawień artystycznych. Ubezpieczenia na życie. Przetwórstwo mleka i wyrób serów. Wydawanie czasopism i pozostałych periodyków. Działalność w zakresie nagrań dźwiękowych i muzycznych. Naprawa pozostałych artykułów użytku osobistego i domowego. Badania naukowe i prace rozwojowe w dziedzinie pozostałych nauk przyrodniczych i technicznych. Branżowe szkoły I stopnia. Produkcja elektrycznych silników, prądnic i transformatorów. Ebiuro Wirtualne Biura Dobrzeń Wielki Działalność pocztowa objęta obowiązkiem świadczenia usług powszechnych (operatora publicznego)Działalność w zakresie telekomunikacji przewodowej. Działalność związana z pakowaniem. Wytwarzanie i przetwarzanie produktów rafinacji ropy naftowej. Naprawa i konserwacja maszyn. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Sprzedaż hurtowa pozostałych maszyn i urządzeń biurowych. Działalność morskich agencji transportowych. Produkcja cegieł, dachówek i materiałów budowlanych, z wypalanej gliny. Górnictwo ropy naftowej. Dobrzeń Wielki Ebiuro Wirtualne Biura Produkcja komputerów i urządzeń peryferyjnychProdukcja pozostałych technicznych i przemysłowych wyrobów tekstylnych. Obróbka nasion dla celów rozmnażania roślin. Transport kolejowy pasażerski międzymiastowy. Działalność w zakresie architektury. Zakładanie stolarki budowlanej. Uprawa zbóż, roślin strączkowych i roślin oleistych na nasiona, z wyłączeniem ryżu. ..

Biuro Wirtualne Dobrzeń Wielki

Dobrzeń Wielki prężnie się rozwijają, przejeżdżając przez miasto można z łatwością dostrzec nowe wieżowce biznesowe oraz usłyszeć o nowych inwestycjach i firmach robiących międzynarodową karierę. Prowadzenie firmy wiąże się z wieloma wyzwaniami. eBIURO Dobrzeń Wielki zapewnia nowoczesne rozwiązania dla Twojej firmy, które pozwolą Ci założyć i rozwinąć swój własny biznes. Chcesz otworzyć firmę i zarejestrować ją w Dobrzeń Wielki bez potrzeby wynajmowania biura, kupowania wyposażenia i zatrudniania personelu? Szczególnie przy rozpoczynaniu działalności koszty wynajmu lokalu biurowego mogą być dużym ograniczeniem. Ebiuro Wirtualne Biura Dobrzeń Wielki. Wyszukanie dokumentu jest bardzo szybkie. Dobrzeń Wielki Ebiuro Wirtualne Biura. Klient posiada wgląd do swojej korespondencji 24/7z możliwością przeszukiwania dokumentacji. Zarządzaj korespondencją przychodzącą i wychodzącą, wysyłaj powiadomienia e-mail do swoich klientów, umożliwiając im dostęp do skanów swojej korespondencji przez całą dobę. System jest prosty i przejrzysty. Twoi klienci po zalogowaniu się przez Panel klienta będą mogli dodawać skany lub zdjęcia faktur oraz wszelkich załączników bez konieczności dostarczania ich osobiście. Chcesz znacząco obniżyć koszty prowadzenia firmy? Potrzebujesz prestiżowego adresu do rejestracji działalności?

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?