WIRTUALNE BIURO Dobrodzień
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Dobrodzień

Za oferujemy Ci tani wirtualny adres dla firmy w Dobrodzień, dzięki czemu będziesz mógł rozpocząć działalność. Możemy też zastąpić Cię w wielu czynnościach, które konieczne są, jeśli posiada się własną firmę. Chcesz znacząco obniżyć koszty prowadzenia firmy? Potrzebujesz prestiżowego adresu do rejestracji działalności? Wirtualne Biuro Dobrodzień. Klient posiada wgląd do swojej korespondencji 24/7z możliwością przeszukiwania dokumentacji. Dobrodzień Wirtualne Biuro. Klient posiada wgląd do swojej korespondencji 24/7z możliwością przeszukiwania dokumentacji. Wystarczy, że klient zarejestruje się do swojego panelu i już bezpośrednio z tego poziomu może dodać i podglądać swoją sprawę łącznie ze wszystkimi niezbędnymi dokumentami. Panel został zaprojektowany pod każde potrzeby klienta, dzięki temu Ty i Twoi klienci zyskujecie czas oraz wysoką jakość komunikacji pomiędzy biuro-klient. Prowadzenie własnej firmy wiąże się z natłokiem obowiązków dla każdego przedsiębiorcy. Wybierz dowolny pakiet usług tak, aby najbardziej odpowiadał Twoim wymaganiom.

ADRES REJESTRACJI FIRMY Dobrodzień

Działalność związana z wystawianiem przedstawień artystycznych. Produkcja wyrobów płaskich walcowanych na zimno. Produkcja wyrobów ściernych. Produkcja maszyn dla metalurgii. Praktyka lekarska ogólna. Naprawa i konserwacja mebli i wyposażenia domowego. Produkcja instrumentów muzycznych. Naprawa i konserwacja maszyn. Transport morski i przybrzeżny towarów. ADRES REJESTRACJI FIRMY Dobrodzień Produkcja sprzętu (tele)komunikacyjnego Produkcja maszyn dla rolnictwa i leśnictwa. Naprawa i konserwacja maszyn. Transport drogowy towarów. Badania naukowe i prace rozwojowe w dziedzinie pozostałych nauk przyrodniczych i technicznych. Sprzedaż hurtowa pozostałych półproduktów. Odlewnictwo miedzi i stopów miedzi. Transport wodny śródlądowy towarów. Działalność centrów telefonicznych (call center). Fundusze emerytalne. Działalność w zakresie telekomunikacji przewodowej. Pozostałe specjalistyczne roboty budowlane, gdzie indziej niesklasyfikowane. Produkcja win gronowych. Dobrodzień ADRES REJESTRACJI FIRMY Pozostałe górnictwo i wydobywanie, gdzie indziej niesklasyfikowane Badania naukowe i prace rozwojowe w dziedzinie nauk społecznych i humanistycznych. Roboty związane z budową mostów i tuneli. Uprawa warzyw, włączając melony oraz uprawa roślin korzeniowych i roślin bulwiastych. Wytwarzanie i przetwarzanie produktów rafinacji ropy naftowej. Uprawa pozostałych roślin wieloletnich. Branżowe szkoły I stopnia. Szkoły podstawowe. ..

Ebiuro Wirtualne Biura Dobrodzień

Działalność usługowa wspomagająca pozostałe górnictwo i wydobywanie . Restauracje i inne stałe placówki gastronomiczne. Naprawa i konserwacja pozostałego sprzętu i wyposażenia. Sprzedaż hurtowa paliw i produktów pochodnych. Naprawa i konserwacja pozostałego sprzętu i wyposażenia. Działalność obiektów kulturalnych. Produkcja cegieł, dachówek i materiałów budowlanych, z wypalanej gliny. Produkcja nadwozi do pojazdów silnikowych; produkcja przyczep i naczep. Wytwarzanie i przetwarzanie produktów rafinacji ropy naftowej. Produkcja pozostałej odzieży i dodatków do odzieży. Ebiuro Wirtualne Biura Dobrodzień Produkcja olejów i pozostałych tłuszczów płynnychWytwarzanie gotowych posiłków i dań. Sprzedaż hurtowa wyrobów porcelanowych, ceramicznych i szklanych oraz środków czyszczących. Produkcja artykułów gospodarstwa domowego, toaletowych i sanitarnych. Naprawa pozostałych artykułów użytku osobistego i domowego. Działalność organizacji komercyjnych i pracodawców. Działalność ochroniarska w zakresie obsługi systemów bezpieczeństwa. Reprodukcja zapisanych nośników informacji. Wykonywanie pozostałych instalacji budowlanych. Wynajem i dzierżawa maszyn i urządzeń rolniczych. Naprawa i konserwacja metalowych wyrobów gotowych. Dobrodzień Ebiuro Wirtualne Biura Naprawa i konserwacja sprzętu (tele)komunikacyjnegoPraktyka lekarska specjalistyczna. Naprawa i konserwacja urządzeń elektronicznych i optycznych. Wykończanie wyrobów włókienniczych. Sprzedaż hurtowa skór. Przygotowywanie i podawanie napojów. Nauka języków obcych. Naprawa obuwia i wyrobów skórzanych. Produkcja wyrobów nożowniczych i sztućców. Produkcja pozostałej odzieży i dodatków do odzieży. ..

Biuro Wirtualne Dobrodzień

Nie musisz wynajmować powierzchni biurowej, by cieszyć się prestiżową lokalizacją Twojego biznesu. Odpowiedni adres daje wiele korzyści i wpływa na wizerunek Twojej firmy. Wybierz dowolny pakiet usług tak, aby najbardziej odpowiadał Twoim wymaganiom. Chcesz otworzyć firmę i zarejestrować ją w Dobrodzień bez potrzeby wynajmowania biura, kupowania wyposażenia i zatrudniania personelu? Szczególnie przy rozpoczynaniu działalności koszty wynajmu lokalu biurowego mogą być dużym ograniczeniem. Ebiuro Wirtualne Biura Dobrodzień. Prowadzenie własnej firmy to bardzo dużo obowiązków a podstawowy to bardzo dobra komunikacja z klientem. Aby zmniejszyć i usprawnić pracę naszych Klientów stworzyliśmy aplikację Biuro Klienta aplikację działająca przez przeglądarkę WWW, która usprawni obieg dokumentów pomiędzy klientem i firmą. Dobrodzień Ebiuro Wirtualne Biura. Znając już Twoje oczekiwania możemy opracować specyfikację dostosowania systemu do określonych wymagań oraz ustalić czas i koszt całej realizacji. Aplikacja sprawdzi się w przypadku prowadzenia wirtualnego sekretariatu, wtedy gdy dostęp do korespondencji wymagany jest przez znaczną ilość użytkowników. Jest to ogromne zaoszczędzenie czasu oraz zmniejszenie w dużej mierze obowiązków pracownika każdego sekretariatu. Wybierz dowolny pakiet usług tak, aby najbardziej odpowiadał Twoim wymaganiom. Masz dość biegania po mieście podczas załatwiania firmowych spraw? Postaw na nasz profesjonalizm.

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?