WIRTUALNE BIURO Dobczyce
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Dobczyce

Usługa jest dedykowana m.in. firmom, które swoją działalność realizują w różnych miejscach. Wybierz dowolny pakiet usług tak, aby najbardziej odpowiadał Twoim wymaganiom. Chcesz otworzyć firmę i zarejestrować ją w Dobczyce bez potrzeby wynajmowania biura, kupowania wyposażenia i zatrudniania personelu? Szczególnie przy rozpoczynaniu działalności koszty wynajmu lokalu biurowego mogą być dużym ograniczeniem. Wirtualne Biuro Dobczyce. Każdy etap realizacji sprawy może być na bieżąco śledzony przez klienta bez konieczności wykonywania zbędnych telefonów lub umawiania wizyt z Kancelarią. Kancelaria zyskuje szybki dostęp do dokumentów, które klient dodał, komunikacja z klientem jest płynna i chronologiczna. Dobczyce Wirtualne Biuro. Wiadomości dodane w systemie nie muszę przechodzić weryfikacji antyspamowej i nie są obarczone prawdopodobieństwem niedostarczenia do odbiorcy. Po przedstawieniu gotowego rozwiązania dostępnego na serwerze testowym, będziemy mogli wdrożyć go również na serwer produkcyjny. Na wdrożonym systemie przeprowadzę szkolenie wskazanych pracowników z jego obsługi. Na szkolenie przyjadę do Was. Wynajmując u nas biuro wirtualne, stawiasz na profesjonalizm oraz prestiżową lokalizację. Chcesz znacząco obniżyć koszty prowadzenia firmy? Potrzebujesz prestiżowego adresu do rejestracji działalności?

ADRES REJESTRACJI FIRMY Dobczyce

Działalność wspomagająca wystawianie przedstawień artystycznych. Sprzedaż hurtowa drewna, materiałów budowlanych i wyposażenia sanitarnego. Działalność śródlądowych agencji transportowych. Działalność wspomagająca edukację. Produkcja wyrobów tytoniowych. Pozostała pomoc społeczna bez zakwaterowania, gdzie indziej niesklasyfikowana. ADRES REJESTRACJI FIRMY Dobczyce Produkcja ceramicznych wyrobów stołowych i ozdobnych Uprawa winogron. Produkcja pozostałych wyrobów ceramicznych. Pozaszkolne formy edukacji sportowej oraz zajęć sportowych i rekreacyjnych. Produkcja sprzętu sportowego. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Przetwarzanie i konserwowanie ryb, skorupiaków i mięczaków. Dobczyce ADRES REJESTRACJI FIRMY Działalność obiektów sportowych Produkcja przypraw. Produkcja pozostałych wyrobów, gdzie indziej niesklasyfikowana. Sprzedaż hurtowa cukru, czekolady, wyrobów cukierniczych i piekarskich. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Działalność morskich agencji transportowych. Działalność wspomagająca wystawianie przedstawień artystycznych. ..

Ebiuro Wirtualne Biura Dobczyce

Produkcja gier i zabawek. Działalność trustów, funduszów i podobnych instytucji finansowych. Działalność w zakresie inżynierii i związane z nią doradztwo techniczne. Pozostała działalność usługowa w zakresie rezerwacji, gdzie indziej niesklasyfikowana. Pozostałe specjalistyczne roboty budowlane, gdzie indziej niesklasyfikowane. Pozostała działalność usługowa w zakresie technologii informatycznych i komputerowych. Naprawa i konserwacja urządzeń elektronicznych i optycznych. Roboty związane z budową dróg i autostrad. Introligatorstwo i podobne usługi. Produkcja baterii i akumulatorów. Pomoc społeczna z zakwaterowaniem dla osób z zaburzeniami psychicznymi. Ebiuro Wirtualne Biura Dobczyce Chów i hodowla ryb oraz pozostałych organizmów wodnych w wodach śródlądowychProdukcja opon i dętek z gumy; bieżnikowanie i regenerowanie opon z gumy. Górnictwo pozostałych rud metali nieżelaznych. Zbieranie odpadów niebezpiecznych. Działalność agencji informacyjnych. Produkcja instrumentów i przyrządów pomiarowych, kontrolnych i nawigacyjnych. Naprawa i konserwacja urządzeń elektrycznych. Działalność usługowa wspomagająca pozostałe górnictwo i wydobywanie . Działalność związana z wystawianiem przedstawień artystycznych. Dobczyce Ebiuro Wirtualne Biura Pozostała sprzedaż detaliczna prowadzona poza siecią sklepową, straganami i targowiskamiPomoc społeczna z zakwaterowaniem dla osób z zaburzeniami psychicznymi. Naprawa i konserwacja metalowych wyrobów gotowych. Produkcja włókien szklanych. Działalność śródlądowych agencji transportowych. Produkcja pojemników metalowych. Produkcja gotowej paszy dla zwierząt gospodarskich. Sprzedaż detaliczna artykułów używanych prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Naprawa i konserwacja maszyn. ..

Biuro Wirtualne Dobczyce

Prestiżowy adres siedziby to również świetne rozwiązanie dla firm typu start-up, których działalność często ma charakter zdalny. W jednym miejscu otrzymasz szeroki zakres usług oraz skuteczne wsparcie dla Twojego biznesu. Oferujemy naszym Klientom usługę ułatwiającą start w pracy na własny rachunek. Ebiuro Wirtualne Biura Dobczyce. Masz dość biegania po mieście podczas załatwiania firmowych spraw? Postaw na nasz profesjonalizm. Dobczyce Ebiuro Wirtualne Biura. Wiadomości dodane w systemie nie muszę przechodzić weryfikacji antyspamowej i nie są obarczone prawdopodobieństwem niedostarczenia do odbiorcy. Uporządkuj bazę swoich klientów, łatwiej wyszukuj potrzebne dane konkretnej firmy lub osoby kontaktowej. Skorzystają również Twoi Klienci! Przekaż im dostęp do wygodnego Panelu Klienta, w którym dostępne są skany otrzymanej korespondencji, informacje o poczcie do odbioru i faktury. Dlatego też tutaj mieści się wirtualne biuro Dobczyce. Prestiżowy adres dla Twojej firmy pomoże w zdobyciu najważniejszych światowych kontrahentów. Jeśli nie chcesz, by to Twój adres domowy był oficjalnym adresem siedziby Twojej firmy, zamiast wynajmować drogi lokal, zdecyduj się na adres wirtualny i wybierz wirtualne biuro.

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?