WIRTUALNE BIURO Dębowiec
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Dębowiec

Nie musisz wynajmować powierzchni biurowej, by cieszyć się prestiżową lokalizacją Twojego biznesu. Odpowiedni adres daje wiele korzyści i wpływa na wizerunek Twojej firmy. Współpracujemy z kancelariami prawnymi, notarialnymi, doradcami podatkowymi, rzecznikami patentowymi, tłumaczami przysięgłymi, firmami zajmującymi się marketingiem oraz pozycjonowaniem w google. Nasze kontakty biznesowe otwierają możliwości networkingowe, dzięki czemu stale będziesz zwiększać swoje doświadczenie i wiedzę. Posiadanie adresu firmowego Dębowiec, pod którym nie kryje się prywatne mieszkanie jest w wielu przypadkach wartością biznesową samą w sobie. Wirtualne Biuro Dębowiec. Prowadzenie własnej firmy to bardzo dużo obowiązków a podstawowy to bardzo dobra komunikacja z klientem. Aby zmniejszyć i usprawnić pracę naszych Klientów stworzyliśmy aplikację Biuro Klienta aplikację działająca przez przeglądarkę WWW, która usprawni obieg dokumentów pomiędzy klientem i firmą. Dębowiec Wirtualne Biuro. Możesz teraz z każdego miejsca przesłać swoje dokumenty nie tracąc czasu na dostarczenie ich do biura lub kancelarii. Aplikacja umożliwia śledzenie dodanych faktur, spraw, zamówień, ofert oraz wielu innych rekordów a jakakolwiek zmiana statusu jest na bieżąco rejestrowana. Na wdrożonym systemie przeprowadzę szkolenie wskazanych pracowników z jego obsługi. Na szkolenie przyjadę do Was. Nasze wirtualne biuro w Dębowiec umożliwia Państwu zarejestrowanie firmy (zarówno jednoosobową działalność gospodarczą, dowolną spółkę czy jej oddział), jak również np. fundację czy stowarzyszenie z prestiżowym i rozpoznawalnym adresem w centrum Dębowiec wraz z pełną obsługą bez ponoszenia wydatków na wynajem stacjonarnego biura czy zatrudniania pracowników. Możesz wykorzystać go zarówno do celów rejestracyjnych w urzędach, jak i na potrzeby marketingowe i wizerunkowe.

ADRES REJESTRACJI FIRMY Dębowiec

Produkcja maszyn do obróbki gumy lub tworzyw sztucznych oraz wytwarzania wyrobów z tych materiałów. Produkcja pozostałych wyrobów z tworzyw sztucznych. Produkcja pozostałych technicznych wyrobów ceramicznych. Produkcja pozostałych metali nieżelaznych. Produkcja tapet. Wynajem i dzierżawa maszyn i urządzeń rolniczych. Praktyka lekarska dentystyczna. ADRES REJESTRACJI FIRMY Dębowiec Działalność usługowa wspomagająca transport lądowy Uprawa winogron. Zarządzanie rynkami finansowymi. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Produkcja ceramicznych izolatorów i osłon izolacyjnych. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Pozostałe drukowanie. Wykonywanie instalacji elektrycznych. Produkcja pozostałych technicznych wyrobów ceramicznych. Pozostała działalność profesjonalna, naukowa i techniczna, gdzie indziej niesklasyfikowana. Produkcja przemysłowych urządzeń chłodniczych i wentylacyjnych. Pozostała działalność usługowa, gdzie indziej niesklasyfikowana. Dębowiec ADRES REJESTRACJI FIRMY Naprawa i konserwacja urządzeń elektronicznych i optycznych Sprzedaż hurtowa wyrobów tytoniowych. Produkcja wyrobów ogniotrwałych. Pozostałe badania i analizy techniczne. Działalność związana z produkcją filmów, nagrań wideo i programów telewizyjnych. Uprawa winogron. Produkcja kakao, czekolady i wyrobów cukierniczych. ..

Ebiuro Wirtualne Biura Dębowiec

Produkcja cydru i pozostałych win owocowych. Pozostałe specjalistyczne roboty budowlane, gdzie indziej niesklasyfikowane. Roboty związane z budową pozostałych obiektów inżynierii lądowej i wodnej, gdzie indziej niesklasyfikowane. Artystyczna i literacka działalność twórcza. Sprzedaż hurtowa i detaliczna samochodów osobowych i furgonetek. Produkcja pozostałych mebli. Roboty związane z budową dróg szynowych i kolei podziemnej. Działalność ogrodów botanicznych i zoologicznych oraz obszarów i obiektów ochrony przyrody. Działalność maklerska związana z rynkiem papierów wartościowych i towarów giełdowych. Stosunki międzyludzkie (public relations) i komunikacja. Naprawa i konserwacja pozostałego sprzętu i wyposażenia. Ebiuro Wirtualne Biura Dębowiec Przesyłanie energii elektrycznejPranie i czyszczenie wyrobów włókienniczych i futrzarskich. Sprzedaż detaliczna pieczywa, ciast, wyrobów ciastkarskich i cukierniczych prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Produkcja pozostałych wyrobów, gdzie indziej niesklasyfikowana. Produkcja urządzeń napromieniowujących, sprzętu elektromedycznego i elektroterapeutycznego. Działalność usługowa wspomagająca pozostałe górnictwo i wydobywanie . Uprawa drzew i krzewów owocowych cytrusowych. Reprodukcja zapisanych nośników informacji. Produkcja wyrobów budowlanych z betonu. Działalność w zakresie telekomunikacji bezprzewodowej, z wyłączeniem telekomunikacji satelitarnej. Produkcja lokomotyw kolejowych oraz taboru szynowego. Dębowiec Ebiuro Wirtualne Biura Produkcja metalowych elementów stolarki budowlanejDziałalność usługowa związana z przygotowywaniem do druku. Wytwarzanie i przetwarzanie koksu. Produkcja pozostałych wyrobów z drewna; produkcja wyrobów z korka, słomy i materiałów używanych do wyplatania. Uprawa zbóż, roślin strączkowych i roślin oleistych na nasiona, z wyłączeniem ryżu. Naprawa i konserwacja maszyn. Produkcja napojów bezalkoholowych; produkcja wód mineralnych i pozostałych wód butelkowanych. Działalność w zakresie telekomunikacji satelitarnej. Działalność związana z wystawianiem przedstawień artystycznych. Pośrednictwo w sprzedaży czasu i miejsca na cele reklamowe w radio i telewizji. ..

Biuro Wirtualne Dębowiec

Wirtualne Biuro Dębowiec jest kimś, kto odciąża właścicieli firm w ich codziennych, żmudnych obowiązkach. Dlatego też tutaj mieści się wirtualne biuro Dębowiec. Prestiżowy adres dla Twojej firmy pomoże w zdobyciu najważniejszych światowych kontrahentów. Masz dość biegania po mieście podczas załatwiania firmowych spraw? Postaw na nasz profesjonalizm. Ebiuro Wirtualne Biura Dębowiec. Nie zwlekaj dłużej, załóż aplikacje wirtualnego biura i testuj już dzisiaj ! Dębowiec Ebiuro Wirtualne Biura. To był impuls do zaprojektowania oprogramowania rozwiązującego problemy najemców i dzierżawców. Świadczymy profesjonalne wsparcie w obsługach księgowej. Dopasowujemy się do potrzeb i możliwości finansowych klientów i zawsze polecamy doświadczonych partnerów ze specjalistyczną wiedzą. Jeśli nie chcesz, by to Twój adres domowy był oficjalnym adresem siedziby Twojej firmy, zamiast wynajmować drogi lokal, zdecyduj się na adres wirtualny i wybierz wirtualne biuro. Zdecyduj się na takie rozwiązanie, które gwarantuje Ci dużą oszczędność, niższe podatki, a także umożliwia przeprowadzanie konferencji i szkoleń w profesjonalnie wyposażonych salach. Chcesz znacząco obniżyć koszty prowadzenia firmy? Potrzebujesz prestiżowego adresu do rejestracji działalności?

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?