WIRTUALNE BIURO Dębowa Łąka
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Dębowa Łąka

Wirtualne Biuro dla Biur Rachunkowych Zarządzaj korespondencją przychodzącą i wychodzącą, wysyłaj powiadomienia e-mail do swoich klientów, umożliwiając im dostęp do skanów swojej korespondencji przez całą dobę. Dodatkowo aplikacja jest odporna na działanie wirusów i awarie komputera. Wirtualne Biuro Dębowa Łąka. Aplikacja sprawdzi się w przypadku prowadzenia wirtualnego sekretariatu, wtedy gdy dostęp do korespondencji wymagany jest przez znaczną ilość użytkowników. Dębowa Łąka Wirtualne Biuro. Klient posiada wgląd do swojej korespondencji 24/7z możliwością przeszukiwania dokumentacji. Każdy etap realizacji sprawy może być na bieżąco śledzony przez klienta bez konieczności wykonywania zbędnych telefonów lub umawiania wizyt z Kancelarią. Kancelaria zyskuje szybki dostęp do dokumentów, które klient dodał, komunikacja z klientem jest płynna i chronologiczna. Po podpisaniu umowy rozpoczniemy dostosowanie systemu do Twoich oczekiwać, o ile takie zmiany będą konieczne. Możesz wykorzystać go zarówno do celów rejestracyjnych w urzędach, jak i na potrzeby marketingowe i wizerunkowe. Wirtualne biuro to nowatorskie rozwiązanie dające wiele możliwości i udogodnień związanych z prowadzeniem firmy.

ADRES REJESTRACJI FIRMY Dębowa Łąka

Wykonywanie instalacji wodno-kanalizacyjnych, cieplnych, gazowych i klimatyzacyjnych. Produkcja lokomotyw kolejowych oraz taboru szynowego. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Sprzedaż detaliczna pozostałych wyrobów prowadzona na straganach i targowiskach. Roboty związane z budową rurociągów przesyłowych i sieci rozdzielczych. Roboty związane z budową dróg szynowych i kolei podziemnej. Górnictwo ropy naftowej. Produkcja rowerów i wózków inwalidzkich. Pozostała działalność profesjonalna, naukowa i techniczna, gdzie indziej niesklasyfikowana. ADRES REJESTRACJI FIRMY Dębowa Łąka Działalność usługowa wspomagająca chów i hodowlę zwierząt gospodarskich Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Transport wodny śródlądowy pasażerski. Produkcja mydła i detergentów, środków myjących i czyszczących. Pozostała działalność rozrywkowa i rekreacyjna, gdzie indziej niesklasyfikowana. Transport drogowy towarów. Produkcja pieców, palenisk i palników piecowych. Sprzedaż hurtowa pozostałych artykułów użytku domowego. Produkcja włókien chemicznych. Pozyskiwanie dziko rosnących produktów leśnych, z wyłączeniem drewna. Produkcja pozostałych maszyn specjalnego przeznaczenia, gdzie indziej niesklasyfikowana. Produkcja olejków eterycznych. Produkcja maszyn dla rolnictwa i leśnictwa. Dębowa Łąka ADRES REJESTRACJI FIRMY Działalność związana z wyszukiwaniem miejsc pracy i pozyskiwaniem pracowników Uprawa pozostałych roślin wieloletnich. Działalność ochroniarska, z wyłączeniem obsługi systemów bezpieczeństwa. Działalność usługowa wspomagająca transport morski. Produkcja cukru. Sprzedaż hurtowa drewna, materiałów budowlanych i wyposażenia sanitarnego. ..

Ebiuro Wirtualne Biura Dębowa Łąka

Produkcja napojów bezalkoholowych; produkcja wód mineralnych i pozostałych wód butelkowanych. Działalność ochroniarska w zakresie obsługi systemów bezpieczeństwa. Działalność usługowa wspomagająca transport śródlądowy. Pozostała działalność wydawnicza. Naprawa i konserwacja pozostałego sprzętu i wyposażenia. Działalność w zakresie nagrań dźwiękowych i muzycznych. Produkcja pozostałych wyrobów, gdzie indziej niesklasyfikowana. Szkoły specjalne przysposabiające do pracy. Produkcja maszyn dla górnictwa i do wydobywania oraz budownictwa. Sprzedaż hurtowa drewna, materiałów budowlanych i wyposażenia sanitarnego. Pośrednictwo w sprzedaży miejsca na cele reklamowe w mediach drukowanych. Ebiuro Wirtualne Biura Dębowa Łąka Uprawa drzew i krzewów owocowych tropikalnych i podzwrotnikowychProdukcja pozostałych wyrobów z betonu, gipsu i cementu. Działalność w zakresie telekomunikacji bezprzewodowej, z wyłączeniem telekomunikacji satelitarnej. Produkcja maszyn dla górnictwa i do wydobywania oraz budownictwa. Produkcja masy betonowej prefabrykowanej. Sprzedaż hurtowa mebli, dywanów i sprzętu oświetleniowego. Działalność organizacji komercyjnych i pracodawców. Produkcja wojskowych pojazdów bojowych. Produkcja aparatury rozdzielczej i sterowniczej energii elektrycznej. Chów i hodowla owiec i kóz. Dębowa Łąka Ebiuro Wirtualne Biura Produkcja maszyn i sprzętu biurowego, z wyłączeniem komputerów i urządzeń peryferyjnychDziałalność agentów zajmujących się sprzedażą drewna i materiałów budowlanych. Produkcja pozostałych wyrobów tekstylnych, gdzie indziej niesklasyfikowana. Działalność agentów zajmujących się sprzedażą wyrobów tekstylnych, odzieży, wyrobów futrzarskich, obuwia i artykułów skórzanych. Pozaszkolne formy edukacji artystycznej. Produkcja elektrycznego sprzętu gospodarstwa domowego. Produkcja statków powietrznych, statków kosmicznych i podobnych maszyn. Rybołówstwo w wodach śródlądowych. ..

Biuro Wirtualne Dębowa Łąka

Jeśli nie chcesz lub nie możesz zarejestrować działalności na własny adres, koniecznie zapoznaj się z prowadzonymi przez nas usługami. Nie musisz wynajmować powierzchni biurowej, by cieszyć się prestiżową lokalizacją Twojego biznesu. Odpowiedni adres daje wiele korzyści i wpływa na wizerunek Twojej firmy. Jeśli nie chcesz, by to Twój adres domowy był oficjalnym adresem siedziby Twojej firmy, zamiast wynajmować drogi lokal, zdecyduj się na adres wirtualny i wybierz Dębowa Łąka wirtualne biuro. Ebiuro Wirtualne Biura Dębowa Łąka. Nie chcesz tracić czasu na dojazdy do swojego Biura Rachunkowego lub Kancelarii Prawniczej? Dębowa Łąka Ebiuro Wirtualne Biura. Poprzez udostępnienie dla swoich klientów Panelu, dzięki, któremu będzie on mógł swobodnie przesyłać dowolne pliki, wiadomości, dokumenty rozliczeniowe oraz w wybranych branżach tworzyć sprawy. Wystarczy, że klient zarejestruje się do swojego panelu i już bezpośrednio z tego poziomu może dodać i podglądać swoją sprawę łącznie ze wszystkimi niezbędnymi dokumentami. Zanim otrzymasz precyzyjną ofertę wdrożenia systemu dla Ciebie przeprowadzimy konsultacje aby określić czy potrzebne będzie dodatkowe dostosowanie go. Wirtualne biuro to nowatorskie rozwiązanie dające wiele możliwości i udogodnień związanych z prowadzeniem firmy. Oferujemy Państwu zarejestrowanie swojej firmy, działalności gospodarczej pod reprezentatywnym adresem. Planujesz rozpoczęcie działalności gospodarczej, założenie fundacji lub stowarzyszenia?

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?