WIRTUALNE BIURO Dęblin
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Dęblin

Zdecyduj się na takie rozwiązanie, które gwarantuje Ci dużą oszczędność, niższe podatki, a także umożliwia przeprowadzanie konferencji i szkoleń w profesjonalnie wyposażonych salach. Masz dość biegania po mieście podczas załatwiania firmowych spraw? Postaw na nasz profesjonalizm. Oszczędzasz czas, w którym ręcznie wprowadzałeś dokumenty do programu. Wirtualne Biuro Dęblin. Uporządkuj bazę swoich klientów, łatwiej wyszukuj potrzebne dane konkretnej firmy lub osoby kontaktowej. Dęblin Wirtualne Biuro. Wiadomości dodane w systemie nie muszę przechodzić weryfikacji antyspamowej i nie są obarczone prawdopodobieństwem niedostarczenia do odbiorcy. Dęblin prężnie się rozwijają, przejeżdżając przez miasto można z łatwością dostrzec nowe wieżowce biznesowe oraz usłyszeć o nowych inwestycjach i firmach robiących międzynarodową karierę. Dlatego też tutaj mieści się wirtualne biuro Dęblin. Prestiżowy adres dla Twojej firmy pomoże w zdobyciu najważniejszych światowych kontrahentów. Takie rozwiązanie to nie tylko duża oszczędność na kosztach użytkowania rzeczywistego lokalu, ale także atrakcyjny zapis na wizytówce. To wirtualne biuro dla rozpoczynających działalność gospodarczą, dla stowarzyszeń, które potrzebują adresu do korespondencji i rejestracji.

ADRES REJESTRACJI FIRMY Dęblin

Sprzedaż detaliczna artykułów używanych prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Pozostała działalność wspomagająca ubezpieczenia i fundusze emerytalne. Działalność obiektów kulturalnych. Naprawa i konserwacja sprzętu (tele)komunikacyjnego. Produkcja narzędzi ręcznych mechanicznych. Badania naukowe i prace rozwojowe w dziedzinie nauk społecznych i humanistycznych. ADRES REJESTRACJI FIRMY Dęblin Produkcja materiałów wybuchowych Działalność usługowa następująca po zbiorach. Produkcja pieczywa; produkcja świeżych wyrobów ciastkarskich i ciastek. Działalność śródlądowych agencji transportowych. Produkcja maszyn dla rolnictwa i leśnictwa. Produkcja mydła i detergentów, środków myjących i czyszczących. Produkcja maszyn i sprzętu biurowego, z wyłączeniem komputerów i urządzeń peryferyjnych. Dęblin ADRES REJESTRACJI FIRMY Gospodarka leśna i pozostała działalność leśna, z wyłączeniem pozyskiwania produktów leśnych  Działalność usługowa wspomagająca pozostałe górnictwo i wydobywanie . Transport rurociągowy pozostałych towarów. Produkcja baterii i akumulatorów. Działalność muzeów. Sprzedaż detaliczna pozostałej żywności prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Produkcja sztucznej biżuterii i wyrobów podobnych. Produkcja wojskowych pojazdów bojowych. ..

Ebiuro Wirtualne Biura Dęblin

Produkcja płyt, arkuszy, rur i kształtowników z tworzyw sztucznych. Chów i hodowla koni i pozostałych zwierząt koniowatych. Naprawa i konserwacja pozostałego sprzętu i wyposażenia. Produkcja przypraw. Sprzedaż hurtowa zegarków, zegarów i biżuterii. Wydobywanie węgla brunatnego (lignitu). Produkcja dywanów i chodników. Naprawa i konserwacja pozostałego sprzętu i wyposażenia. Działalność wspomagająca edukację. Uprawa roślin przyprawowych i aromatycznych oraz roślin wykorzystywanych do produkcji leków i wyrobów farmaceutycznych. Ebiuro Wirtualne Biura Dęblin Badania naukowe i prace rozwojowe w dziedzinie nauk społecznych i humanistycznychInstalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Produkcja pozostałego sprzętu elektrycznego. Działalność wydawnicza w zakresie pozostałego oprogramowania. Produkcja pozostałych wyrobów, gdzie indziej niesklasyfikowana. Produkcja opakowań drewnianych. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Produkcja pieczywa; produkcja świeżych wyrobów ciastkarskich i ciastek. Badania naukowe i prace rozwojowe w dziedzinie pozostałych nauk przyrodniczych i technicznych. Sprzedaż detaliczna wyrobów farmaceutycznych prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Produkcja win gronowych. Dęblin Ebiuro Wirtualne Biura Roboty związane z budową mostów i tuneliMagazynowanie i przechowywanie paliw gazowych. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Produkcja sztucznej biżuterii i wyrobów podobnych. Produkcja pozostałych wyrobów, gdzie indziej niesklasyfikowana. ..

Biuro Wirtualne Dęblin

Korzystaj z pełnego pakietu biura wirtualnego — z adresem firmy, obsługą poczty, odbieraniem połączeń telefonicznych i bezpłatnym dostępem do salonu biznesowego oraz dostępem do prywatnego biura w wybranym centrum. W jednym miejscu otrzymasz szeroki zakres usług oraz skuteczne wsparcie dla Twojego biznesu. Skorzystają również Twoi Klienci! Przekaż im dostęp do wygodnego Panelu Klienta, w którym dostępne są skany otrzymanej korespondencji, informacje o poczcie do odbioru i faktury. Ebiuro Wirtualne Biura Dęblin. Wszystkie dokumenty firmy będą dostępne w Biurze Klienta w formie elektronicznej 24 h na dobę. Dęblin Ebiuro Wirtualne Biura. Dodatkowo aplikacja jest odporna na działanie wirusów i awarie komputera. Usługa jest dedykowana m.in. firmom, które swoją działalność realizują w różnych miejscach. W jednym miejscu otrzymasz szeroki zakres usług oraz skuteczne wsparcie dla Twojego biznesu. Chcesz znacząco obniżyć koszty prowadzenia firmy? Potrzebujesz prestiżowego adresu do rejestracji działalności?

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?