WIRTUALNE BIURO Dębica
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Dębica

Możemy też zastąpić Cię w wielu czynnościach, które konieczne są, jeśli posiada się własną firmę. Wybierz dowolny pakiet usług tak, aby najbardziej odpowiadał Twoim wymaganiom. System Ticketów ma możliwość nadawania statusów dla wiadomości, przeszukiwania historii zgłoszeń, filtrowania po dacie oraz nadanych statusach, posiada również statystyki obrazujące stan wiadomości w zadanym przedziale czasowym. Wirtualne Biuro Dębica. Wystarczy, że klient zarejestruje się do swojego panelu i już bezpośrednio z tego poziomu może dodać i podglądać swoją sprawę łącznie ze wszystkimi niezbędnymi dokumentami. Dębica Wirtualne Biuro. Zarządzaj korespondencją przychodzącą i wychodzącą, wysyłaj powiadomienia e-mail do swoich klientów, umożliwiając im dostęp do skanów swojej korespondencji przez całą dobę. Program dostępny jest przez Internet – działa w oknie przeglądarki WWW i nie wymaga instalacji na komputerze. Oszczędzasz czas, w którym ręcznie wprowadzałeś dokumenty do programu. Oferujemy Klientowi dostęp do elektronicznego archiwum dokumentów czyli funkcja szybkiego odnajdywania dokumentów. System jest prosty i przejrzysty.

ADRES REJESTRACJI FIRMY Dębica

Demontaż wyrobów zużytych. Produkcja statków i konstrukcji pływających. Produkcja rur, przewodów, kształtowników zamkniętych i łączników, ze stali. Uprawa warzyw, włączając melony oraz uprawa roślin korzeniowych i roślin bulwiastych. Badania naukowe i prace rozwojowe w dziedzinie pozostałych nauk przyrodniczych i technicznych. Produkcja metalowych elementów stolarki budowlanej. Pola kempingowe (włączając pola dla pojazdów kempingowych) i pola namiotowe. Pomoc społeczna z zakwaterowaniem dla osób w podeszłym wieku i osób niepełnosprawnych. Działalność usługowa wspomagająca transport lądowy. ADRES REJESTRACJI FIRMY Dębica Działalność w zakresie telekomunikacji bezprzewodowej, z wyłączeniem telekomunikacji satelitarnej Działalność bibliotek. Pozostała pomoc społeczna bez zakwaterowania, gdzie indziej niesklasyfikowana. Obróbka nasion dla celów rozmnażania roślin. Sprzedaż detaliczna obuwia i wyrobów skórzanych prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Produkcja wyrobów tytoniowych. Działalność wspomagająca edukację. Działalność związana z pakowaniem. Transport kolejowy towarów. Sprzedaż hurtowa wyrobów chemicznych. Praktyka pielęgniarek i położnych. Dębica ADRES REJESTRACJI FIRMY Konserwacja i naprawa pojazdów samochodowych, z wyłączeniem motocykli Sprzedaż hurtowa i detaliczna samochodów osobowych i furgonetek. Produkcja cydru i pozostałych win owocowych. Naprawa i konserwacja urządzeń elektronicznych i optycznych. Łowiectwo i pozyskiwanie zwierząt łownych, włączając działalność usługową. Działalność usługowa wspomagająca produkcję roślinną. Produkcja maszyn dla górnictwa i do wydobywania oraz budownictwa. ..

Ebiuro Wirtualne Biura Dębica

Produkcja dzianin metrażowych. Produkcja wyrobów dla budownictwa z tworzyw sztucznych. Uprawa drzew i krzewów owocowych cytrusowych. Sprzedaż hurtowa części i akcesoriów do pojazdów samochodowych, z wyłączeniem motocykli. Produkcja ceramicznych kafli i płytek. Uprawa drzew i krzewów owocowych tropikalnych i podzwrotnikowych. Wydawanie książek. Uprawa winogron. Działalność holdingów finansowych. Ebiuro Wirtualne Biura Dębica Sprzedaż detaliczna artykułów używanych prowadzona w wyspecjalizowanych sklepachBadania naukowe i prace rozwojowe w dziedzinie pozostałych nauk przyrodniczych i technicznych. Sprzedaż hurtowa i detaliczna pozostałych pojazdów samochodowych, z wyłączeniem motocykli. Transport lotniczy towarów. Produkcja pozostałych wyrobów z gumy. Produkcja pozostałych artykułów spożywczych, gdzie indziej niesklasyfikowana. Produkcja dywanów i chodników. Kierowanie podstawowymi rodzajami działalności publicznej. Naprawa i konserwacja metalowych wyrobów gotowych. Magazynowanie i przechowywanie paliw gazowych. Produkcja materiałów wybuchowych. Dębica Ebiuro Wirtualne Biura Działalność obiektów kulturalnychProdukcja pozostałych części i akcesoriów do pojazdów silnikowych, z wyłączeniem motocykli. Produkcja konstrukcji metalowych i ich części. Pozostała działalność usługowa, gdzie indziej niesklasyfikowana. Produkcja wyrobów jubilerskich i podobnych. Produkcja pozostałych artykułów spożywczych, gdzie indziej niesklasyfikowana. ..

Biuro Wirtualne Dębica

Prestiżowy adres siedziby to również świetne rozwiązanie dla firm typu start-up, których działalność często ma charakter zdalny. Jeśli nie chcesz, by to Twój adres domowy był oficjalnym adresem siedziby Twojej firmy, zamiast wynajmować drogi lokal, zdecyduj się na adres wirtualny i wybierz Dębica wirtualne biuro. Szybciej przypisuj korespondencję przychodzącą do właściwego Klienta. Ebiuro Wirtualne Biura Dębica. Każdy z systemów Wirtualnego Biura posiada sprawdzony mechanizm komunikacji pomiędzy klientem a firmą. Dębica Ebiuro Wirtualne Biura. Jest to ogromne zaoszczędzenie czasu oraz zmniejszenie w dużej mierze obowiązków pracownika każdego sekretariatu. Wystarczy, że klient zarejestruje się do swojego panelu i już bezpośrednio z tego poziomu może dodać i podglądać swoją sprawę łącznie ze wszystkimi niezbędnymi dokumentami. Na wdrożonym systemie przeprowadzę szkolenie wskazanych pracowników z jego obsługi. Na szkolenie przyjadę do Was. Korzystaj z pełnego pakietu biura wirtualnego — z adresem firmy, obsługą poczty, odbieraniem połączeń telefonicznych i bezpłatnym dostępem do salonu biznesowego oraz dostępem do prywatnego biura w wybranym centrum. To co istotne, nasza firma i spektrum jej usług skierowanych jest nie tylko do początkujących przedsiębiorców.

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?