WIRTUALNE BIURO Dąbrowa
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Dąbrowa

Współpracujemy z kancelariami prawnymi, notarialnymi, doradcami podatkowymi, rzecznikami patentowymi, tłumaczami przysięgłymi, firmami zajmującymi się marketingiem oraz pozycjonowaniem w google. Nasze kontakty biznesowe otwierają możliwości networkingowe, dzięki czemu stale będziesz zwiększać swoje doświadczenie i wiedzę. Jeśli nie chcesz, by to Twój adres domowy był oficjalnym adresem siedziby Twojej firmy, zamiast wynajmować drogi lokal, zdecyduj się na adres wirtualny i wybierz Dąbrowa wirtualne biuro. Oferujemy pełne dostosowanie i wdrożenie przedstawionej aplikacji w Twojej Firmie. Wirtualne Biuro Dąbrowa. Nasza oferta skierowana jest do firm, które chcą rozwiązać problem komunikacji klient-biuro. Dąbrowa Wirtualne Biuro. Obsługuj pocztę szybciej i łatwiej. Nie chcesz tracić czasu na dojazdy do swojego Biura Rachunkowego lub Kancelarii Prawniczej? Oszczędzasz czas, w którym ręcznie wprowadzałeś dokumenty do programu. Poprzez udostępnienie dla swoich klientów Panelu, dzięki, któremu będzie on mógł swobodnie przesyłać dowolne pliki, wiadomości, dokumenty rozliczeniowe oraz w wybranych branżach tworzyć sprawy. Nie musisz wynajmować powierzchni biurowej, by cieszyć się prestiżową lokalizacją Twojego biznesu. Odpowiedni adres daje wiele korzyści i wpływa na wizerunek Twojej firmy.

ADRES REJESTRACJI FIRMY Dąbrowa

Działalność usługowa wspomagająca pozostałe górnictwo i wydobywanie . Obróbka i usuwanie odpadów innych niż niebezpieczne. Pozostała działalność profesjonalna, naukowa i techniczna, gdzie indziej niesklasyfikowana. Chów i hodowla owiec i kóz. Działalność związana z wystawianiem przedstawień artystycznych. Sprzedaż detaliczna napojów alkoholowych i bezalkoholowych prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Produkcja elektrycznego sprzętu gospodarstwa domowego. ADRES REJESTRACJI FIRMY Dąbrowa Pozostałe uprawy rolne inne niż wieloletnie Produkcja tapet. Wynajem i dzierżawa pozostałych maszyn, urządzeń oraz dóbr materialnych, gdzie indziej niesklasyfikowane. Produkcja olejów i pozostałych tłuszczów płynnych. Naprawa i konserwacja maszyn. Sprzedaż hurtowa pozostałych maszyn i urządzeń biurowych. Wydawanie książek. Działalność wesołych miasteczek i parków rozrywki. Transport lotniczy towarów. Sprzedaż hurtowa elektrycznych artykułów użytku domowego. Dąbrowa ADRES REJESTRACJI FIRMY Zbieranie odpadów niebezpiecznych Produkcja artykułów piśmiennych. Pozostała sprzedaż detaliczna prowadzona w niewyspecjalizowanych sklepach. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Produkcja makaronów, klusek, kuskusu i podobnych wyrobów mącznych. Sprzedaż hurtowa żywych zwierząt. Sprzedaż hurtowa odzieży i obuwia. ..

Ebiuro Wirtualne Biura Dąbrowa

Naprawa i konserwacja maszyn. Przygotowywanie i podawanie napojów. Destylowanie, rektyfikowanie i mieszanie alkoholi. Produkcja wapna i gipsu. Produkcja wyrobów jubilerskich i podobnych. Działalność historycznych miejsc i budynków oraz podobnych atrakcji turystycznych. Pozostałe specjalistyczne roboty budowlane, gdzie indziej niesklasyfikowane. Konserwacja i naprawa pojazdów samochodowych, z wyłączeniem motocykli. Pozostała pomoc społeczna bez zakwaterowania, gdzie indziej niesklasyfikowana. Produkcja olejów i pozostałych tłuszczów płynnych. Ebiuro Wirtualne Biura Dąbrowa Działalność organizacji komercyjnych i pracodawcówPośrednictwo w sprzedaży miejsca na cele reklamowe w mediach drukowanych. Produkcja win gronowych. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Wytwarzanie produktów przemiału zbóż. Produkcja pozostałych wyrobów z gumy. Działalność usługowa wspomagająca pozostałe górnictwo i wydobywanie . Chów i hodowla ryb oraz pozostałych organizmów wodnych w wodach morskich. Chów i hodowla owiec i kóz. Dąbrowa Ebiuro Wirtualne Biura Produkcja mebli biurowych i sklepowychPozostała działalność związana z udostępnianiem pracowników. Obróbka i usuwanie odpadów innych niż niebezpieczne. Naprawa i konserwacja maszyn. Produkcja pozostałych wyrobów, gdzie indziej niesklasyfikowana. Działalność związków zawodowych. Produkcja gotowych parkietów podłogowych. Produkcja pozostałych niedestylowanych napojów fermentowanych. ..

Biuro Wirtualne Dąbrowa

Wirtualne biuro, sekretariat, pomoc księgowa, a także opracowanie identyfikacji wizualnej oraz marketing internetowy, wszystko tylko po to, aby Twoja firma mogła osiągnąć sukces. Wynajmując u nas biuro wirtualne, stawiasz na profesjonalizm oraz prestiżową lokalizację. Nowy adres, siłą rzeczy, wykorzystywany będzie przez klienta również do przyjmowania korespondencji. Ebiuro Wirtualne Biura Dąbrowa. Twoje biuro lub kancelaria na bieżąco ma kontakt z Tobą lub Twoja firma. Dąbrowa Ebiuro Wirtualne Biura. Po przedstawieniu gotowego rozwiązania dostępnego na serwerze testowym, będziemy mogli wdrożyć go również na serwer produkcyjny. Nie zwlekaj dłużej, załóż aplikacje wirtualnego biura i testuj już dzisiaj ! Wiadomości zawsze docierają i mogą być do nich podpinane załączniki dowolnego rodzaju, metodą przeciągnij i upuść. Zanim otrzymasz precyzyjną ofertę wdrożenia systemu dla Ciebie przeprowadzimy konsultacje aby określić czy potrzebne będzie dodatkowe dostosowanie go. Wybierz dowolny pakiet usług tak, aby najbardziej odpowiadał Twoim wymaganiom.

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?