WIRTUALNE BIURO Dąbrowa Białostocka
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Dąbrowa Białostocka

Prestiżowy adres siedziby to również świetne rozwiązanie dla firm typu start-up, których działalność często ma charakter zdalny. Jeśli nie potrzebujesz stacjonarnego miejsca pracy, biuro wirtualne to rozwiązanie stworzone dla Ciebie. Wynajmując u nas biuro wirtualne, stawiasz na profesjonalizm oraz prestiżową lokalizację. Wirtualne Biuro Dąbrowa Białostocka. Oszczędzasz czas, w którym ręcznie wprowadzałeś dokumenty do programu. Dąbrowa Białostocka Wirtualne Biuro. Jest to ogromne zaoszczędzenie czasu oraz zmniejszenie w dużej mierze obowiązków pracownika każdego sekretariatu. Wystarczy, że klient zarejestruje się do swojego panelu i już bezpośrednio z tego poziomu może dodać i podglądać swoją sprawę łącznie ze wszystkimi niezbędnymi dokumentami. Po podpisaniu umowy rozpoczniemy dostosowanie systemu do Twoich oczekiwać, o ile takie zmiany będą konieczne. Szybciej przypisuj korespondencję przychodzącą do właściwego Klienta. Oferujemy Klientowi dostęp do elektronicznego archiwum dokumentów czyli funkcja szybkiego odnajdywania dokumentów.

ADRES REJESTRACJI FIRMY Dąbrowa Białostocka

Pozostała działalność usługowa, gdzie indziej niesklasyfikowana. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Działalność obiektów sportowych. Sprzedaż detaliczna gazet i artykułów piśmiennych prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Działalność w zakresie inżynierii i związane z nią doradztwo techniczne. Badania naukowe i prace rozwojowe w dziedzinie pozostałych nauk przyrodniczych i technicznych. Działalność usługowa następująca po zbiorach. Działalność związana z wystawianiem przedstawień artystycznych. ADRES REJESTRACJI FIRMY Dąbrowa Białostocka Uprawa drzew oleistych Szkoły policealne. Pozostała sprzedaż detaliczna prowadzona poza siecią sklepową, straganami i targowiskami. Pozostałe górnictwo i wydobywanie, gdzie indziej niesklasyfikowane. Produkcja kabli światłowodowych. Produkcja pozostałych wyrobów, gdzie indziej niesklasyfikowana. Produkcja pozostałych elektronicznych i elektrycznych przewodów i kabli. Produkcja elektrycznego sprzętu oświetleniowego. Sprzedaż hurtowa sprzętu elektronicznego i telekomunikacyjnego oraz części do niego. Praktyka pielęgniarek i położnych. Produkcja przędzy wełnianej. Sprzedaż detaliczna sprzętu telekomunikacyjnego prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Reasekuracja. Dąbrowa Białostocka ADRES REJESTRACJI FIRMY Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia Produkcja leków i pozostałych wyrobów farmaceutycznych. Uprawa drzew oleistych. Działalność pocztowa objęta obowiązkiem świadczenia usług powszechnych (operatora publicznego). Produkcja pozostałych maszyn specjalnego przeznaczenia, gdzie indziej niesklasyfikowana. Szkoły wyższe. ..

Ebiuro Wirtualne Biura Dąbrowa Białostocka

Produkcja makaronów, klusek, kuskusu i podobnych wyrobów mącznych. Produkcja leków i pozostałych wyrobów farmaceutycznych. Działalność związana z rekultywacją i pozostała działalność usługowa związana z gospodarką odpadami. Obiekty noclegowe turystyczne i miejsca krótkotrwałego zakwaterowania. Badania naukowe i prace rozwojowe w dziedzinie nauk społecznych i humanistycznych. Naprawa i konserwacja pozostałego sprzętu transportowego. Działalność fotograficzna. Produkcja olejków eterycznych. Pośrednictwo w sprzedaży miejsca na cele reklamowe w mediach elektronicznych (Internet). Produkcja artykułów piśmiennych. Ebiuro Wirtualne Biura Dąbrowa Białostocka Produkcja elementów elektronicznychSzkoły policealne. Sprzedaż hurtowa herbaty, kawy, kakao i przypraw. Produkcja pozostałych wyrobów, gdzie indziej niesklasyfikowana. Działalność związana z organizacją targów, wystaw i kongresów. Działalność maklerska związana z rynkiem papierów wartościowych i towarów giełdowych. Sprzedaż hurtowa pozostałych maszyn i urządzeń. Produkcja statków powietrznych, statków kosmicznych i podobnych maszyn. Produkcja maszyn dla rolnictwa i leśnictwa. Uprawa warzyw, włączając melony oraz uprawa roślin korzeniowych i roślin bulwiastych. Naprawa obuwia i wyrobów skórzanych. Dąbrowa Białostocka Ebiuro Wirtualne Biura Produkcja przędzy bawełnianejPozostałe pośrednictwo pieniężne. Sprzedaż hurtowa wyrobów tytoniowych. Działalność w zakresie telekomunikacji satelitarnej. Pozostała pomoc społeczna bez zakwaterowania, gdzie indziej niesklasyfikowana. Handel paliwami gazowymi w systemie sieciowym. Działalność usługowa wspomagająca transport lądowy. Obowiązkowe zabezpieczenia społeczne. Górnictwo pozostałych rud metali nieżelaznych. Produkcja pozostałych wyrobów stolarskich i ciesielskich dla budownictwa. Działalność usługowa wspomagająca pozostałe górnictwo i wydobywanie . ..

Biuro Wirtualne Dąbrowa Białostocka

Świadczymy profesjonalne wsparcie w obsługach księgowej. Dopasowujemy się do potrzeb i możliwości finansowych klientów i zawsze polecamy doświadczonych partnerów ze specjalistyczną wiedzą. Korzystając z naszej oferty masz gwarancję profesjonalizmu, indywidualnego podejścia do każdej sprawy oraz korzystnych cen. Oferujemy Klientowi dostęp do elektronicznego archiwum dokumentów czyli funkcja szybkiego odnajdywania dokumentów. Ebiuro Wirtualne Biura Dąbrowa Białostocka. Jest to ogromne zaoszczędzenie czasu oraz zmniejszenie w dużej mierze obowiązków pracownika każdego sekretariatu. Dąbrowa Białostocka Ebiuro Wirtualne Biura. Za oferujemy Ci tani wirtualny adres dla firmy w Dąbrowa Białostocka, dzięki czemu będziesz mógł rozpocząć działalność. Możemy też zastąpić Cię w wielu czynnościach, które konieczne są, jeśli posiada się własną firmę. Dlatego też tutaj mieści się wirtualne biuro Dąbrowa Białostocka. Prestiżowy adres dla Twojej firmy pomoże w zdobyciu najważniejszych światowych kontrahentów. Masz dość biegania po mieście podczas załatwiania firmowych spraw? Postaw na nasz profesjonalizm. Nowy adres, siłą rzeczy, wykorzystywany będzie przez klienta również do przyjmowania korespondencji.

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?