WIRTUALNE BIURO Czorsztyn
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Czorsztyn

W jednym miejscu otrzymasz szeroki zakres usług oraz skuteczne wsparcie dla Twojego biznesu. Świadczymy profesjonalne wsparcie w obsługach księgowej. Dopasowujemy się do potrzeb i możliwości finansowych klientów i zawsze polecamy doświadczonych partnerów ze specjalistyczną wiedzą. Prowadzenie firmy wiąże się z wieloma wyzwaniami. eBIURO Czorsztyn zapewnia nowoczesne rozwiązania dla Twojej firmy, które pozwolą Ci założyć i rozwinąć swój własny biznes. Wirtualne Biuro Czorsztyn. Wyszukanie dokumentu jest bardzo szybkie. Czorsztyn Wirtualne Biuro. Panel został zaprojektowany pod każde potrzeby klienta, dzięki temu Ty i Twoi klienci zyskujecie czas oraz wysoką jakość komunikacji pomiędzy biuro-klient. Gdy podejmiesz już decyzję o rozpoczęciu realizacji, podpiszemy stosowną umowę licencyjną, która jasno określi warunki naszej współpracy. Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych Klientów uruchomiliśmy nową aplikację Biuro Klienta. Każdy etap realizacji sprawy może być na bieżąco śledzony przez klienta bez konieczności wykonywania zbędnych telefonów lub umawiania wizyt z Kancelarią. Kancelaria zyskuje szybki dostęp do dokumentów, które klient dodał, komunikacja z klientem jest płynna i chronologiczna. Wirtualne Biuro Czorsztyn jest kimś, kto odciąża właścicieli firm w ich codziennych, żmudnych obowiązkach.

ADRES REJESTRACJI FIRMY Czorsztyn

Sprzedaż hurtowa wyrobów chemicznych. Placówki doskonalenia nauczycieli. Produkcja rowerów i wózków inwalidzkich. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Zakładanie stolarki budowlanej. Działalność agencji reklamowych. Działalność śródlądowych agencji transportowych. Pozaszkolne formy edukacji sportowej oraz zajęć sportowych i rekreacyjnych. Uprawa zbóż, roślin strączkowych i roślin oleistych na nasiona, z wyłączeniem ryżu. ADRES REJESTRACJI FIRMY Czorsztyn Naprawa i konserwacja urządzeń gospodarstwa domowego oraz sprzętu użytku domowego i ogrodniczego Działalność usługowa wspomagająca pozostałe górnictwo i wydobywanie . Produkcja klejów. Produkcja maszyn do obróbki metalu. Produkcja pozostałej odzieży dzianej. Badania naukowe i prace rozwojowe w dziedzinie nauk społecznych i humanistycznych. Obowiązkowe zabezpieczenia społeczne. Produkcja pozostałych wyrobów, gdzie indziej niesklasyfikowana. Czorsztyn ADRES REJESTRACJI FIRMY Produkcja farb, lakierów i podobnych powłok, farb drukarskich i mas uszczelniających Naprawa i konserwacja mebli i wyposażenia domowego. Produkcja maszyn do obróbki metalu. Obróbka nasion dla celów rozmnażania roślin. Pozaszkolne formy edukacji sportowej oraz zajęć sportowych i rekreacyjnych. Rybołówstwo w wodach morskich. ..

Ebiuro Wirtualne Biura Czorsztyn

Uprawa zbóż, roślin strączkowych i roślin oleistych na nasiona, z wyłączeniem ryżu. Działalność usługowa wspomagająca transport śródlądowy. Roboty związane z budową obiektów inżynierii wodnej. Wytwarzanie paliw gazowych. Dystrybucja energii elektrycznej. Transport lotniczy towarów. Działalność w zakresie inżynierii i związane z nią doradztwo techniczne. Kierowanie podstawowymi rodzajami działalności publicznej. Produkcja mydła i detergentów, środków myjących i czyszczących. Ebiuro Wirtualne Biura Czorsztyn Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażeniaDziałalność związana z pakowaniem. Działalność banku centralnego. Pozaszkolne formy edukacji z zakresu nauki jazdy i pilotażu. Działalność pośredników turystycznych. Działalność wspomagająca wystawianie przedstawień artystycznych. Działalność usługowa wspomagająca transport morski. Produkcja motocykli. Produkcja urządzeń napromieniowujących, sprzętu elektromedycznego i elektroterapeutycznego. Czorsztyn Ebiuro Wirtualne Biura Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażeniaProdukcja pozostałych wyrobów chemicznych, gdzie indziej niesklasyfikowana. Produkcja lodów. Destylowanie, rektyfikowanie i mieszanie alkoholi. Sprzedaż hurtowa i detaliczna pozostałych pojazdów samochodowych, z wyłączeniem motocykli. Badania naukowe i prace rozwojowe w dziedzinie pozostałych nauk przyrodniczych i technicznych. Działalność w zakresie telekomunikacji przewodowej. ..

Biuro Wirtualne Czorsztyn

Oferujemy naszym Klientom usługę ułatwiającą start w pracy na własny rachunek. To co istotne, nasza firma i spektrum jej usług skierowanych jest nie tylko do początkujących przedsiębiorców. Oferujemy pełne dostosowanie i wdrożenie przedstawionej aplikacji w Twojej Firmie. Ebiuro Wirtualne Biura Czorsztyn. Jest to ogromne zaoszczędzenie czasu oraz zmniejszenie w dużej mierze obowiązków pracownika każdego sekretariatu. Czorsztyn Ebiuro Wirtualne Biura. Możesz wybrać kilka aplikacji z pakietu, które zostaną połączone w jeden system, zgodnie ze sposobem działania twojej firmy. Wiadomości dodane w systemie nie muszę przechodzić weryfikacji antyspamowej i nie są obarczone prawdopodobieństwem niedostarczenia do odbiorcy. Prowadzenie własnej firmy wiąże się z natłokiem obowiązków dla każdego przedsiębiorcy. Oferujemy naszym Klientom usługę ułatwiającą start w pracy na własny rachunek. Korzystamy z systemu obsługi korespondencji, gdzie każdy Klient posiada swój własny panel, zarządza korespondencją.

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?