WIRTUALNE BIURO Człuchów
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Człuchów

Twoje biuro lub kancelaria na bieżąco ma kontakt z Tobą lub Twoja firma. Wiadomości zawsze docierają i mogą być do nich podpinane załączniki dowolnego rodzaju, metodą przeciągnij i upuść. Okazało się że nie ma na rynku profesjonalnego systemu dedykowanego do obsługi Wirtualnych Biur, a popyt na usługi tego typu bardzo szybko rośnie. Wirtualne Biuro Człuchów. Możesz wybrać kilka aplikacji z pakietu, które zostaną połączone w jeden system, zgodnie ze sposobem działania twojej firmy. Człuchów Wirtualne Biuro. Aplikacja umożliwia śledzenie dodanych faktur, spraw, zamówień, ofert oraz wielu innych rekordów a jakakolwiek zmiana statusu jest na bieżąco rejestrowana. Klient posiada wgląd do swojej korespondencji 24/7z możliwością przeszukiwania dokumentacji. Twoi klienci po zalogowaniu się przez Panel klienta będą mogli dodawać skany lub zdjęcia faktur oraz wszelkich załączników bez konieczności dostarczania ich osobiście. Gdy do Wirtualnego Biura dotrze korespondencja dla Klienta, po zeskanowaniu jej należy przejść do Poczta (dokumenty)/Dodaj nowy dokument i dodać do systemu pliki z zeskanowanymi dokumentami wskazując gdzie zostały zapisane na lokalnym komputerze, następnie wysyłamy je do systemu. Prestiżowy adres siedziby to również świetne rozwiązanie dla firm typu start-up, których działalność często ma charakter zdalny.

ADRES REJESTRACJI FIRMY Człuchów

Produkcja elektronicznego sprzętu powszechnego użytku. Produkcja mebli biurowych i sklepowych. Wynajem i dzierżawa środków transportu wodnego. Pozaszkolne formy edukacji artystycznej. Przetwarzanie i konserwowanie mięsa, z wyłączeniem mięsa z drobiu. Przygotowanie terenu pod budowę. Pozostała działalność usługowa w zakresie technologii informatycznych i komputerowych. ADRES REJESTRACJI FIRMY Człuchów Produkcja wyrobów pończoszniczych Branżowe szkoły I stopnia. Działalność morskich agencji transportowych. Wykonywanie instalacji wodno-kanalizacyjnych, cieplnych, gazowych i klimatyzacyjnych. Produkcja wyrobów tartacznych. Produkcja przędzy z pozostałych włókien tekstylnych, włączając produkcję nici. Pozostała działalność wydawnicza. Produkcja pozostałych gotowych wyrobów metalowych, gdzie indziej niesklasyfikowana. Badania naukowe i prace rozwojowe w dziedzinie nauk społecznych i humanistycznych. Człuchów ADRES REJESTRACJI FIRMY Przeładunek towarów Naprawa i konserwacja komputerów i urządzeń peryferyjnych. Badania naukowe i prace rozwojowe w dziedzinie nauk społecznych i humanistycznych. Fundusze emerytalne. Górnictwo rud uranu i toru. ..

Ebiuro Wirtualne Biura Człuchów

Działalność usługowa wspomagająca transport morski. Działalność wspomagająca edukację. Działalność wspomagająca edukację. Naprawa i konserwacja urządzeń elektrycznych. Pozostałe górnictwo i wydobywanie, gdzie indziej niesklasyfikowane. Działalność w zakresie telekomunikacji satelitarnej. Dzierżawa własności intelektualnej i podobnych produktów, z wyłączeniem prac chronionych prawem autorskim. Produkcja artykułów gospodarstwa domowego, toaletowych i sanitarnych. Roboty związane z budową obiektów inżynierii wodnej. Sprzedaż hurtowa i detaliczna samochodów osobowych i furgonetek. Działalność szpitali. Ebiuro Wirtualne Biura Człuchów Produkcja wyrobów tartacznychRestauracje i inne stałe placówki gastronomiczne. Naprawa pozostałych artykułów użytku osobistego i domowego. Produkcja pozostałych wyrobów z gumy. Sprzedaż detaliczna odzieży prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Naprawa zegarów, zegarków oraz biżuterii. Naprawa i konserwacja maszyn. Produkcja wyrobów z drutu, łańcuchów i sprężyn. Działalność agentów zajmujących się sprzedażą mebli, artykułów gospodarstwa domowego i drobnych wyrobów metalowych. Człuchów Ebiuro Wirtualne Biura Naprawa i konserwacja metalowych wyrobów gotowychSprzedaż hurtowa wyrobów tytoniowych. Działalność wspomagająca edukację. Naprawa i konserwacja urządzeń elektronicznych i optycznych. Branżowe szkoły I stopnia. Produkcja pozostałych wyrobów, gdzie indziej niesklasyfikowana. Pozostała działalność usługowa w zakresie technologii informatycznych i komputerowych. Produkcja pozostałych wyrobów, gdzie indziej niesklasyfikowana. ..

Biuro Wirtualne Człuchów

Nasze wirtualne biuro w Człuchów umożliwia Państwu zarejestrowanie firmy (zarówno jednoosobową działalność gospodarczą, dowolną spółkę czy jej oddział), jak również np. fundację czy stowarzyszenie z prestiżowym i rozpoznawalnym adresem w centrum Człuchów wraz z pełną obsługą bez ponoszenia wydatków na wynajem stacjonarnego biura czy zatrudniania pracowników. To wirtualne biuro dla rozpoczynających działalność gospodarczą, dla stowarzyszeń, które potrzebują adresu do korespondencji i rejestracji. Od lat współpracujemy z wymagającymi klientami, którzy cenią sobie najwyższą jakość obsługi, a także bezpieczeństwo i doświadczenie. Ebiuro Wirtualne Biura Człuchów. Wszystkie dokumenty firmy będą dostępne w Biurze Klienta w formie elektronicznej 24 h na dobę. Człuchów Ebiuro Wirtualne Biura. Każdy etap realizacji sprawy może być na bieżąco śledzony przez klienta bez konieczności wykonywania zbędnych telefonów lub umawiania wizyt z Kancelarią. Kancelaria zyskuje szybki dostęp do dokumentów, które klient dodał, komunikacja z klientem jest płynna i chronologiczna. Po podpisaniu umowy rozpoczniemy dostosowanie systemu do Twoich oczekiwać, o ile takie zmiany będą konieczne. Możesz teraz z każdego miejsca przesłać swoje dokumenty nie tracąc czasu na dostarczenie ich do biura lub kancelarii. Gdy do Wirtualnego Biura dotrze korespondencja dla Klienta, po zeskanowaniu jej należy przejść do Poczta (dokumenty)/Dodaj nowy dokument i dodać do systemu pliki z zeskanowanymi dokumentami wskazując gdzie zostały zapisane na lokalnym komputerze, następnie wysyłamy je do systemu. Oferujemy Państwu zarejestrowanie swojej firmy, działalności gospodarczej pod reprezentatywnym adresem. Planujesz rozpoczęcie działalności gospodarczej, założenie fundacji lub stowarzyszenia?

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?