WIRTUALNE BIURO Częstochowa
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Częstochowa

Prestiżowy adres siedziby to również świetne rozwiązanie dla firm typu start-up, których działalność często ma charakter zdalny. Zapewniamy bardzo krótki czas dostosowania i wdrożenia systemu. Twoje biuro lub kancelaria na bieżąco ma kontakt z Tobą lub Twoja firma. Wirtualne Biuro Częstochowa. Każdy etap realizacji sprawy może być na bieżąco śledzony przez klienta bez konieczności wykonywania zbędnych telefonów lub umawiania wizyt z Kancelarią. Kancelaria zyskuje szybki dostęp do dokumentów, które klient dodał, komunikacja z klientem jest płynna i chronologiczna. Częstochowa Wirtualne Biuro. Wiadomości zawsze docierają i mogą być do nich podpinane załączniki dowolnego rodzaju, metodą przeciągnij i upuść. Poprzez udostępnienie dla swoich klientów Panelu, dzięki, któremu będzie on mógł swobodnie przesyłać dowolne pliki, wiadomości, dokumenty rozliczeniowe oraz w wybranych branżach tworzyć sprawy. Jeśli nie potrzebujesz stacjonarnego miejsca pracy, biuro wirtualne to rozwiązanie stworzone dla Ciebie. To wirtualne biuro dla rozpoczynających działalność gospodarczą, dla stowarzyszeń, które potrzebują adresu do korespondencji i rejestracji. Od lat współpracujemy z wymagającymi klientami, którzy cenią sobie najwyższą jakość obsługi, a także bezpieczeństwo i doświadczenie.

ADRES REJESTRACJI FIRMY Częstochowa

Sprzedaż hurtowa odzieży i obuwia. Pozostałe górnictwo i wydobywanie, gdzie indziej niesklasyfikowane. Działalność usługowa wspomagająca transport morski. Produkcja i obróbka pozostałego szkła, włączając szkło techniczne. Produkcja pozostałych tkanin. Działalność usługowa wspomagająca chów i hodowlę zwierząt gospodarskich. Produkcja wyrobów z aluminium i stopów aluminium. ADRES REJESTRACJI FIRMY Częstochowa Transport drogowy towarów Działalność rachunkowo-księgowa; doradztwo podatkowe. Produkcja sprzętu sportowego. Wydobywanie soli. Sprzedaż hurtowa maszyn wykorzystywanych w górnictwie, budownictwie oraz inżynierii lądowej i wodnej. Naprawa i konserwacja urządzeń elektronicznych i optycznych. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Sprzedaż detaliczna prowadzona przez domy sprzedaży wysyłkowej lub Internet. Działalność w zakresie nagrań dźwiękowych i muzycznych. Naprawa i konserwacja maszyn. Badanie rynku i opinii publicznej. Produkcja materaców. Częstochowa ADRES REJESTRACJI FIRMY Pomoc społeczna z zakwaterowaniem zapewniająca opiekę pielęgniarską Produkcja pozostałych wyrobów z betonu, gipsu i cementu. Działalność usługowa wspomagająca pozostałe górnictwo i wydobywanie . Transport lądowy pasażerski, miejski i podmiejski. Działalność w zakresie informacji turystycznej. Uprawa pozostałych drzew i krzewów owocowych oraz orzechów. Produkcja pozostałych tkanin. Produkcja statków powietrznych, statków kosmicznych i podobnych maszyn. ..

Ebiuro Wirtualne Biura Częstochowa

Pozostała działalność rozrywkowa i rekreacyjna, gdzie indziej niesklasyfikowana . Wypożyczanie i dzierżawa sprzętu rekreacyjnego i sportowego. Sprzedaż hurtowa drewna, materiałów budowlanych i wyposażenia sanitarnego. Produkcja monet. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Pomoc społeczna z zakwaterowaniem dla osób w podeszłym wieku i osób niepełnosprawnych. Transport drogowy towarów. Nadawanie programów telewizyjnych ogólnodostępnych i abonamentowych. Naprawa i konserwacja urządzeń elektrycznych. Ebiuro Wirtualne Biura Częstochowa Naprawa i konserwacja metalowych wyrobów gotowychDziałalność wesołych miasteczek i parków rozrywki. Działalność wydawnicza w zakresie gier komputerowych. Działalność usługowa wspomagająca eksploatację złóż ropy naftowej i gazu ziemnego . Produkcja przędzy wełnianej. Działalność usługowa wspomagająca pozostałe górnictwo i wydobywanie . Sprzedaż detaliczna żywności, napojów i wyrobów tytoniowych prowadzona na straganach i targowiskach. Gospodarka leśna i pozostała działalność leśna, z wyłączeniem pozyskiwania produktów leśnych . Sprzedaż hurtowa i detaliczna motocykli, ich naprawa i konserwacja oraz sprzedaż hurtowa i detaliczna części i akcesoriów do nich. Częstochowa Ebiuro Wirtualne Biura Produkcja pozostałego sprzętu transportowego, gdzie indziej niesklasyfikowanaSprzedaż hurtowa zegarków, zegarów i biżuterii. Praktyka lekarska ogólna. Działalność usługowa wspomagająca pozostałe górnictwo i wydobywanie . Uprawa roślin przyprawowych i aromatycznych oraz roślin wykorzystywanych do produkcji leków i wyrobów farmaceutycznych. Działalność centrów telefonicznych (call center). Działalność wspomagająca edukację. Produkcja artykułów spożywczych homogenizowanych i żywności dietetycznej. Produkcja pozostałej odzieży dzianej. Obróbka nasion dla celów rozmnażania roślin. Działalność pilotów wycieczek i przewodników turystycznych. ..

Biuro Wirtualne Częstochowa

Prowadzenie firmy wiąże się z wieloma wyzwaniami. eBIURO Częstochowa zapewnia nowoczesne rozwiązania dla Twojej firmy, które pozwolą Ci założyć i rozwinąć swój własny biznes. Program dostępny jest przez Internet – działa w oknie przeglądarki WWW i nie wymaga instalacji na komputerze. Wystarczy, że klient zarejestruje się do swojego panelu i już bezpośrednio z tego poziomu może dodać i podglądać swoją sprawę łącznie ze wszystkimi niezbędnymi dokumentami. Ebiuro Wirtualne Biura Częstochowa. Wszystkie dokumenty firmy będą dostępne w Biurze Klienta w formie elektronicznej 24 h na dobę. Częstochowa Ebiuro Wirtualne Biura. Poprzez udostępnienie dla swoich klientów Panelu, dzięki, któremu będzie on mógł swobodnie przesyłać dowolne pliki, wiadomości, dokumenty rozliczeniowe oraz w wybranych branżach tworzyć sprawy. Panel klienta umożliwi dostęp do załączników dla korespondencji przychodzącej oraz poinformuję osobę o jej wprowadzeniu do systemu. Wystarczy, że klient zarejestruje się do swojego panelu i już bezpośrednio z tego poziomu może dodać i podglądać swoją sprawę łącznie ze wszystkimi niezbędnymi dokumentami. To co istotne, nasza firma i spektrum jej usług skierowanych jest nie tylko do początkujących przedsiębiorców.

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?