WIRTUALNE BIURO Czerwonka
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Czerwonka

Usługa jest dedykowana m.in. firmom, które swoją działalność realizują w różnych miejscach. Szybciej przypisuj korespondencję przychodzącą do właściwego Klienta. Każdy z systemów Wirtualnego Biura posiada sprawdzony mechanizm komunikacji pomiędzy klientem a firmą. Wirtualne Biuro Czerwonka. Na wdrożonym systemie przeprowadzę szkolenie wskazanych pracowników z jego obsługi. Na szkolenie przyjadę do Was. Czerwonka Wirtualne Biuro. Zapewniamy bardzo krótki czas dostosowania i wdrożenia systemu. Wiadomości zawsze docierają i mogą być do nich podpinane załączniki dowolnego rodzaju, metodą przeciągnij i upuść. Nie musisz wynajmować powierzchni biurowej, by cieszyć się prestiżową lokalizacją Twojego biznesu. Odpowiedni adres daje wiele korzyści i wpływa na wizerunek Twojej firmy. Oferujemy naszym Klientom usługę ułatwiającą start w pracy na własny rachunek. Masz dość biegania po mieście podczas załatwiania firmowych spraw? Postaw na nasz profesjonalizm.

ADRES REJESTRACJI FIRMY Czerwonka

Wynajem i dzierżawa pozostałych pojazdów samochodowych, z wyłączeniem motocykli. Przetwarzanie i konserwowanie ziemniaków. Działalność usługowa wspomagająca pozostałe górnictwo i wydobywanie . Działalność holdingów finansowych. Naprawa i konserwacja statków i łodzi. Produkcja kakao, czekolady i wyrobów cukierniczych. ADRES REJESTRACJI FIRMY Czerwonka Wytwarzanie i przetwarzanie koksu Produkcja pozostałych maszyn specjalnego przeznaczenia, gdzie indziej niesklasyfikowana. Sprzedaż detaliczna wyrobów tytoniowych prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Pozostałe specjalistyczne roboty budowlane, gdzie indziej niesklasyfikowane. Działalność usługowa wspomagająca transport morski. Produkcja pozostałych artykułów spożywczych, gdzie indziej niesklasyfikowana. Produkcja piwa. Czerwonka ADRES REJESTRACJI FIRMY Działalność usługowa związana z leśnictwem  Pośrednictwo w sprzedaży czasu i miejsca na cele reklamowe w radio i telewizji. Sprzedaż hurtowa drewna, materiałów budowlanych i wyposażenia sanitarnego. Wytwarzanie i zaopatrywanie w parę wodną, gorącą wodę i powietrze do układów klimatyzacyjnych. Działalność paramedyczna. Produkcja pozostałych tkanin. Działalność usługowa związana z administracyjną obsługą biura. ..

Ebiuro Wirtualne Biura Czerwonka

Produkcja farb, lakierów i podobnych powłok, farb drukarskich i mas uszczelniających. Produkcja pozostałych wyrobów, gdzie indziej niesklasyfikowana. Odzysk surowców z materiałów segregowanych. Działalność związana z oceną ryzyka i szacowaniem poniesionych strat. Produkcja maszyn do obróbki metalu. Destylowanie, rektyfikowanie i mieszanie alkoholi. Działalność agentów zajmujących się sprzedażą towarów różnego rodzaju. Działalność wspomagająca wystawianie przedstawień artystycznych. Sprzedaż hurtowa kwiatów i roślin. Działalność usługowa wspomagająca transport lotniczy. Badania naukowe i prace rozwojowe w dziedzinie nauk społecznych i humanistycznych. Ebiuro Wirtualne Biura Czerwonka Produkcja wyrobów budowlanych z gipsuSprzedaż hurtowa pozostałej żywności, włączając ryby, skorupiaki i mięczaki. Naprawa i konserwacja mebli i wyposażenia domowego. Działalność w zakresie specjalistycznego projektowania. Sprzedaż hurtowa wyrobów chemicznych. Transport wodny śródlądowy towarów. Badania naukowe i prace rozwojowe w dziedzinie nauk społecznych i humanistycznych. Przetwarzanie i konserwowanie mięsa, z wyłączeniem mięsa z drobiu. Produkcja tkanin wełnianych. Czerwonka Ebiuro Wirtualne Biura Działalność wspomagająca edukacjęProdukcja gazów technicznych. Przygotowywanie i dostarczanie żywności dla odbiorców zewnętrznych (katering). Działalność usługowa wspomagająca transport lotniczy. Naprawa i konserwacja urządzeń gospodarstwa domowego oraz sprzętu użytku domowego i ogrodniczego. Produkcja pozostałych podstawowych chemikaliów organicznych. Obróbka i usuwanie odpadów innych niż niebezpieczne. Produkcja klejów. ..

Biuro Wirtualne Czerwonka

Wirtualne Biuro Czerwonka jest kimś, kto odciąża właścicieli firm w ich codziennych, żmudnych obowiązkach. Jeśli nie chcesz, by to Twój adres domowy był oficjalnym adresem siedziby Twojej firmy, zamiast wynajmować drogi lokal, zdecyduj się na adres wirtualny i wybierz Czerwonka wirtualne biuro. Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych Klientów uruchomiliśmy nową aplikację Biuro Klienta. Ebiuro Wirtualne Biura Czerwonka. Poprzez udostępnienie dla swoich klientów Panelu, dzięki, któremu będzie on mógł swobodnie przesyłać dowolne pliki, wiadomości, dokumenty rozliczeniowe oraz w wybranych branżach tworzyć sprawy. Czerwonka Ebiuro Wirtualne Biura. Znając już Twoje oczekiwania możemy opracować specyfikację dostosowania systemu do określonych wymagań oraz ustalić czas i koszt całej realizacji. Po podpisaniu umowy rozpoczniemy dostosowanie systemu do Twoich oczekiwać, o ile takie zmiany będą konieczne. Na wdrożonym systemie przeprowadzę szkolenie wskazanych pracowników z jego obsługi. Na szkolenie przyjadę do Was. Możesz wykorzystać go zarówno do celów rejestracyjnych w urzędach, jak i na potrzeby marketingowe i wizerunkowe. Chcesz znacząco obniżyć koszty prowadzenia firmy? Potrzebujesz prestiżowego adresu do rejestracji działalności?

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?