WIRTUALNE BIURO Czarnia
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Czarnia

Takie rozwiązanie to nie tylko duża oszczędność na kosztach użytkowania rzeczywistego lokalu, ale także atrakcyjny zapis na wizytówce. Nowy adres, siłą rzeczy, wykorzystywany będzie przez klienta również do przyjmowania korespondencji. Uporządkuj bazę swoich klientów, łatwiej wyszukuj potrzebne dane konkretnej firmy lub osoby kontaktowej. Wirtualne Biuro Czarnia. Poprzez udostępnienie dla swoich klientów Panelu, dzięki, któremu będzie on mógł swobodnie przesyłać dowolne pliki, wiadomości, dokumenty rozliczeniowe oraz w wybranych branżach tworzyć sprawy. Czarnia Wirtualne Biuro. Nasza oferta skierowana jest do firm, które chcą rozwiązać problem komunikacji klient-biuro. Jest to ogromne zaoszczędzenie czasu oraz zmniejszenie w dużej mierze obowiązków pracownika każdego sekretariatu. Klient posiada wgląd do swojej korespondencji 24/7z możliwością przeszukiwania dokumentacji. Wirtualne Biuro dla Biur Rachunkowych Gdy do Wirtualnego Biura dotrze korespondencja dla Klienta, po zeskanowaniu jej należy przejść do Poczta (dokumenty)/Dodaj nowy dokument i dodać do systemu pliki z zeskanowanymi dokumentami wskazując gdzie zostały zapisane na lokalnym komputerze, następnie wysyłamy je do systemu.

ADRES REJESTRACJI FIRMY Czarnia

Wydobywanie żwiru i piasku; wydobywanie gliny i kaolinu. Produkcja sztucznej biżuterii i wyrobów podobnych. Produkcja barwników i pigmentów. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Produkcja opakowań z metali . Pozostałe specjalistyczne roboty budowlane, gdzie indziej niesklasyfikowane. Sprzedaż detaliczna pozostałych wyrobów prowadzona na straganach i targowiskach. Działalność pomocnicza związana z utrzymaniem porządku w budynkach. ADRES REJESTRACJI FIRMY Czarnia Działalność organizacji politycznych Naprawa i konserwacja metalowych wyrobów gotowych. Pozostałe doradztwo w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej i zarządzania. Wydawanie książek. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Produkcja rowerów i wózków inwalidzkich. Transport rurociągami paliw gazowych. Produkcja ceramicznych wyrobów sanitarnych. Magazynowanie i przechowywanie pozostałych towarów. Produkcja pozostałych tkanin. Produkcja przędzy wełnianej. Czarnia ADRES REJESTRACJI FIRMY Działalność obiektów sportowych Sprzedaż detaliczna prowadzona przez domy sprzedaży wysyłkowej lub Internet. Wykonywanie instalacji elektrycznych. Pozostała działalność wydawnicza. Zarządzanie nieruchomościami wykonywane na zlecenie. Działalność agentów specjalizujących się w sprzedaży pozostałych określonych towarów. Naprawa i konserwacja metalowych wyrobów gotowych. ..

Ebiuro Wirtualne Biura Czarnia

Produkcja wyrobów tartacznych. Działalność związana z oceną ryzyka i szacowaniem poniesionych strat. Transport kolejowy pasażerski międzymiastowy. Produkcja urządzeń, instrumentów oraz wyrobów medycznych, włączając dentystyczne. Odzysk surowców z materiałów segregowanych. Pozostałe górnictwo i wydobywanie, gdzie indziej niesklasyfikowane. Drukowanie gazet. Działalność usługowa wspomagająca transport morski. Działalność usługowa związana z zagospodarowaniem terenów zieleni. Produkcja instrumentów i przyrządów pomiarowych, kontrolnych i nawigacyjnych. Działalność agentów turystycznych. Ebiuro Wirtualne Biura Czarnia Produkcja pozostałej odzieży i dodatków do odzieżyProdukcja aparatury rozdzielczej i sterowniczej energii elektrycznej. Wydawanie wykazów oraz list (np. adresowych, telefonicznych). Naprawa i konserwacja maszyn. Produkcja maszyn dla górnictwa i do wydobywania oraz budownictwa. Produkcja soków z owoców i warzyw. Roboty związane z budową obiektów inżynierii wodnej. Produkcja pozostałych podstawowych chemikaliów nieorganicznych. Badania naukowe i prace rozwojowe w dziedzinie nauk społecznych i humanistycznych. Czarnia Ebiuro Wirtualne Biura Odlewnictwo miedzi i stopów miedziNaprawa i konserwacja metalowych wyrobów gotowych. Produkcja pozostałych narzędzi mechanicznych. Produkcja wyrobów formowanych na zimno. Badania naukowe i prace rozwojowe w dziedzinie nauk społecznych i humanistycznych. Działalność historycznych miejsc i budynków oraz podobnych atrakcji turystycznych. Ochrona przeciwpożarowa. ..

Biuro Wirtualne Czarnia

Świadczymy profesjonalne wsparcie w obsługach księgowej. Dopasowujemy się do potrzeb i możliwości finansowych klientów i zawsze polecamy doświadczonych partnerów ze specjalistyczną wiedzą. Wynajmując u nas biuro wirtualne, stawiasz na profesjonalizm oraz prestiżową lokalizację. Dzięki temu możliwy jest dostęp do niego z dowolnego komputera, zarówno w biurze, jak i w domu – przez wielu użytkowników równocześnie. Ebiuro Wirtualne Biura Czarnia. Aplikacja umożliwia śledzenie dodanych faktur, spraw, zamówień, ofert oraz wielu innych rekordów a jakakolwiek zmiana statusu jest na bieżąco rejestrowana. Czarnia Ebiuro Wirtualne Biura. Po przedstawieniu gotowego rozwiązania dostępnego na serwerze testowym, będziemy mogli wdrożyć go również na serwer produkcyjny. Wybierz dowolny pakiet usług tak, aby najbardziej odpowiadał Twoim wymaganiom. Wirtualne biuro, sekretariat, pomoc księgowa, a także opracowanie identyfikacji wizualnej oraz marketing internetowy, wszystko tylko po to, aby Twoja firma mogła osiągnąć sukces. Jeśli nie chcesz, by to Twój adres domowy był oficjalnym adresem siedziby Twojej firmy, zamiast wynajmować drogi lokal, zdecyduj się na adres wirtualny i wybierz wirtualne biuro. Masz dość biegania po mieście podczas załatwiania firmowych spraw? Postaw na nasz profesjonalizm.

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?