WIRTUALNE BIURO Cybinka
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Cybinka

Nie musisz wynajmować powierzchni biurowej, by cieszyć się prestiżową lokalizacją Twojego biznesu. Odpowiedni adres daje wiele korzyści i wpływa na wizerunek Twojej firmy. Zapewniamy bardzo krótki czas dostosowania i wdrożenia systemu. Wiadomości zawsze docierają i mogą być do nich podpinane załączniki dowolnego rodzaju, metodą przeciągnij i upuść. Wirtualne Biuro Cybinka. Uporządkuj bazę swoich klientów, łatwiej wyszukuj potrzebne dane konkretnej firmy lub osoby kontaktowej. Cybinka Wirtualne Biuro. Nasza oferta skierowana jest do firm, które chcą rozwiązać problem komunikacji klient-biuro. Cybinka prężnie się rozwijają, przejeżdżając przez miasto można z łatwością dostrzec nowe wieżowce biznesowe oraz usłyszeć o nowych inwestycjach i firmach robiących międzynarodową karierę. Prestiżowy adres siedziby to również świetne rozwiązanie dla firm typu start-up, których działalność często ma charakter zdalny. Posiadanie adresu firmowego, pod którym nie kryje się prywatne mieszkanie jest w wielu przypadkach wartością biznesową samą w sobie. Oferujemy naszym Klientom usługę ułatwiającą start w pracy na własny rachunek.

ADRES REJESTRACJI FIRMY Cybinka

Produkcja pozostałych wyrobów z drewna; produkcja wyrobów z korka, słomy i materiałów używanych do wyplatania. Produkcja elementów elektronicznych. Produkcja podstawowych substancji farmaceutycznych. Wydawanie wykazów oraz list (np. adresowych, telefonicznych). Naprawa i konserwacja pozostałego sprzętu i wyposażenia. Produkcja pieców, palenisk i palników piecowych. Działalność fotograficzna. ADRES REJESTRACJI FIRMY Cybinka Malowanie i szklenie Naprawa zegarów, zegarków oraz biżuterii. Handel paliwami gazowymi w systemie sieciowym. Badania naukowe i prace rozwojowe w dziedzinie pozostałych nauk przyrodniczych i technicznych. Sprzedaż hurtowa pozostałej żywności, włączając ryby, skorupiaki i mięczaki. Naprawa i konserwacja pozostałego sprzętu transportowego. Produkcja pozostałych wyrobów chemicznych, gdzie indziej niesklasyfikowana. Cybinka ADRES REJESTRACJI FIRMY Działalność związana z produkcją filmów, nagrań wideo i programów telewizyjnych Odlewnictwo pozostałych metali nieżelaznych, gdzie indziej niesklasyfikowane. Naprawa pozostałych artykułów użytku osobistego i domowego. Działalność agentów zajmujących się sprzedażą maszyn, urządzeń przemysłowych, statków i samolotów. Działalność w zakresie inżynierii i związane z nią doradztwo techniczne. Produkcja pozostałych wyrobów stolarskich i ciesielskich dla budownictwa. Działalność w zakresie informacji turystycznej. Obróbka nasion dla celów rozmnażania roślin. ..

Ebiuro Wirtualne Biura Cybinka

Działalność pośredników turystycznych. Zakładanie stolarki budowlanej. Cięcie, formowanie i wykańczanie kamienia. Produkcja maszyn dla górnictwa i do wydobywania oraz budownictwa. Uprawa ryżu. Sprzedaż hurtowa paliw i produktów pochodnych. Produkcja dywanów i chodników. Działalność obiektów sportowych. Pośrednictwo w obrocie nieruchomościami. Uprawa drzew oleistych. Ebiuro Wirtualne Biura Cybinka Pozostała działalność profesjonalna, naukowa i techniczna, gdzie indziej niesklasyfikowanaObróbka nasion dla celów rozmnażania roślin. Działalność usługowa wspomagająca transport lotniczy. Wydobywanie minerałów dla przemysłu chemicznego oraz do produkcji nawozów. Produkcja pozostałych podstawowych chemikaliów nieorganicznych. Naprawa obuwia i wyrobów skórzanych. Szkoły podstawowe. Badania naukowe i prace rozwojowe w dziedzinie biotechnologii. Naprawa i konserwacja urządzeń elektronicznych i optycznych. Produkcja łożysk, kół zębatych, przekładni zębatych i elementów napędowych. Cybinka Ebiuro Wirtualne Biura Sprzedaż detaliczna napojów alkoholowych i bezalkoholowych prowadzona w wyspecjalizowanych sklepachNaprawa i konserwacja maszyn. Pozostały transport lądowy pasażerski, gdzie indziej niesklasyfikowany. Sprzedaż detaliczna sprzętu sportowego prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Produkcja słodu. ..

Biuro Wirtualne Cybinka

Korzystaj z pełnego pakietu biura wirtualnego — z adresem firmy, obsługą poczty, odbieraniem połączeń telefonicznych i bezpłatnym dostępem do salonu biznesowego oraz dostępem do prywatnego biura w wybranym centrum. To wirtualne biuro dla rozpoczynających działalność gospodarczą, dla stowarzyszeń, które potrzebują adresu do korespondencji i rejestracji. Korzystając z naszej oferty masz gwarancję profesjonalizmu, indywidualnego podejścia do każdej sprawy oraz korzystnych cen. Ebiuro Wirtualne Biura Cybinka. System jest prosty i przejrzysty. Cybinka Ebiuro Wirtualne Biura. Skorzystają również Twoi Klienci! Przekaż im dostęp do wygodnego Panelu Klienta, w którym dostępne są skany otrzymanej korespondencji, informacje o poczcie do odbioru i faktury. Dodatkowo aplikacja jest odporna na działanie wirusów i awarie komputera. Oferujemy Klientowi dostęp do elektronicznego archiwum dokumentów czyli funkcja szybkiego odnajdywania dokumentów. Formalności związane z rezerwacją czy wynajęciem Wirtualnego Biura okazały się złożoną procedurą.

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?