WIRTUALNE BIURO Cieszków
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Cieszków

Wybierz dowolny pakiet usług tak, aby najbardziej odpowiadał Twoim wymaganiom. Chcesz znacząco obniżyć koszty prowadzenia firmy? Potrzebujesz prestiżowego adresu do rejestracji działalności? Aplikacja umożliwia śledzenie dodanych faktur, spraw, zamówień, ofert oraz wielu innych rekordów a jakakolwiek zmiana statusu jest na bieżąco rejestrowana. Wirtualne Biuro Cieszków. Panel został zaprojektowany pod każde potrzeby klienta, dzięki temu Ty i Twoi klienci zyskujecie czas oraz wysoką jakość komunikacji pomiędzy biuro-klient. Cieszków Wirtualne Biuro. Obsługuj pocztę szybciej i łatwiej. Oszczędzasz czas, w którym ręcznie wprowadzałeś dokumenty do programu. Formalności związane z rezerwacją czy wynajęciem Wirtualnego Biura okazały się złożoną procedurą. Możemy też zastąpić Cię w wielu czynnościach, które konieczne są, jeśli posiada się własną firmę. Jeśli nie potrzebujesz stacjonarnego miejsca pracy, biuro wirtualne to rozwiązanie stworzone dla Ciebie.

ADRES REJESTRACJI FIRMY Cieszków

Działalność związana z doradztwem w zakresie informatyki. Naprawa i konserwacja metalowych wyrobów gotowych. Działalność wspomagająca edukację. Działalność agentów zajmujących się sprzedażą drewna i materiałów budowlanych. Pozostała działalność usługowa w zakresie technologii informatycznych i komputerowych. Transport morski i przybrzeżny towarów. Badania naukowe i prace rozwojowe w dziedzinie pozostałych nauk przyrodniczych i technicznych. Działalność archiwów. Sprzedaż detaliczna komputerów, urządzeń peryferyjnych i oprogramowania prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. ADRES REJESTRACJI FIRMY Cieszków Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia Górnictwo rud uranu i toru. Działalność prawnicza. Naprawa i konserwacja urządzeń elektronicznych i optycznych. Działalność w zakresie nagrań dźwiękowych i muzycznych. Pozyskiwanie dziko rosnących produktów leśnych, z wyłączeniem drewna. Gospodarka leśna i pozostała działalność leśna, z wyłączeniem pozyskiwania produktów leśnych . Pozostałe doradztwo w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej i zarządzania. Cieszków ADRES REJESTRACJI FIRMY Sprzedaż hurtowa i detaliczna samochodów osobowych i furgonetek Pozostałe doradztwo w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej i zarządzania. Działalność w zakresie telekomunikacji przewodowej. Działalność usługowa wspomagająca transport lotniczy. Nadawanie programów radiofonicznych. ..

Ebiuro Wirtualne Biura Cieszków

Badania i analizy związane z jakością żywności. Naprawa i konserwacja metalowych wyrobów gotowych. Sprzedaż hurtowa maszyn dla przemysłu tekstylnego oraz maszyn do szycia i maszyn dziewiarskich. Niespecjalistyczne sprzątanie budynków i obiektów przemysłowych. Zarządzanie nieruchomościami wykonywane na zlecenie. Zakładanie stolarki budowlanej. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Produkcja sucharów i herbatników; produkcja konserwowanych wyrobów ciastkarskich i ciastek. Działalność usługowa wspomagająca produkcję roślinną. Działalność obiektów służących poprawie kondycji fizycznej. Transport lotniczy pasażerski. Ebiuro Wirtualne Biura Cieszków Obróbka nasion dla celów rozmnażania roślinProdukcja kauczuku syntetycznego w formach podstawowych. Produkcja elementów elektronicznych. Naprawa i konserwacja maszyn. Uprawa ryżu. Nadawanie programów telewizyjnych ogólnodostępnych i abonamentowych. Działalność usługowa wspomagająca transport lądowy. Transport morski i przybrzeżny towarów. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Cieszków Ebiuro Wirtualne Biura Roboty związane z budową mostów i tuneliSprzedaż hurtowa drewna, materiałów budowlanych i wyposażenia sanitarnego. Wytwarzanie i przetwarzanie produktów rafinacji ropy naftowej. Produkcja urządzeń napromieniowujących, sprzętu elektromedycznego i elektroterapeutycznego. Działalność usługowa wspomagająca transport morski. Naprawa i konserwacja statków i łodzi. Produkcja pozostałych wyrobów, gdzie indziej niesklasyfikowana. Gospodarstwa domowe produkujące wyroby na własne potrzeby. ..

Biuro Wirtualne Cieszków

Współpracujemy z kancelariami prawnymi, notarialnymi, doradcami podatkowymi, rzecznikami patentowymi, tłumaczami przysięgłymi, firmami zajmującymi się marketingiem oraz pozycjonowaniem w google. Nasze kontakty biznesowe otwierają możliwości networkingowe, dzięki czemu stale będziesz zwiększać swoje doświadczenie i wiedzę. Od lat współpracujemy z wymagającymi klientami, którzy cenią sobie najwyższą jakość obsługi, a także bezpieczeństwo i doświadczenie. Masz dość biegania po mieście podczas załatwiania firmowych spraw? Postaw na nasz profesjonalizm. Ebiuro Wirtualne Biura Cieszków. Obsługuj pocztę szybciej i łatwiej. Cieszków Ebiuro Wirtualne Biura. Prowadzenie własnej firmy to bardzo dużo obowiązków a podstawowy to bardzo dobra komunikacja z klientem. Aby zmniejszyć i usprawnić pracę naszych Klientów stworzyliśmy aplikację Biuro Klienta aplikację działająca przez przeglądarkę WWW, która usprawni obieg dokumentów pomiędzy klientem i firmą. Aplikacja sprawdzi się w przypadku prowadzenia wirtualnego sekretariatu, wtedy gdy dostęp do korespondencji wymagany jest przez znaczną ilość użytkowników. Wystarczy chwila, aby zeskanować dokument lub zrobić zdjęcie telefonem i w jednej chwili wysłać dany dokument. Poprzez udostępnienie dla swoich klientów Panelu, dzięki, któremu będzie on mógł swobodnie przesyłać dowolne pliki, wiadomości, dokumenty rozliczeniowe oraz w wybranych branżach tworzyć sprawy. Nasze wirtualne biuro w Cieszków umożliwia Państwu zarejestrowanie firmy (zarówno jednoosobową działalność gospodarczą, dowolną spółkę czy jej oddział), jak również np. fundację czy stowarzyszenie z prestiżowym i rozpoznawalnym adresem w centrum Cieszków wraz z pełną obsługą bez ponoszenia wydatków na wynajem stacjonarnego biura czy zatrudniania pracowników.

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?