WIRTUALNE BIURO Ciechocinek
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Ciechocinek

Oferujemy naszym Klientom usługę ułatwiającą start w pracy na własny rachunek. Wszystkie dokumenty firmy będą dostępne w Biurze Klienta w formie elektronicznej 24 h na dobę. Aplikacja umożliwia śledzenie dodanych faktur, spraw, zamówień, ofert oraz wielu innych rekordów a jakakolwiek zmiana statusu jest na bieżąco rejestrowana. Wirtualne Biuro Ciechocinek. Jest to ogromne zaoszczędzenie czasu oraz zmniejszenie w dużej mierze obowiązków pracownika każdego sekretariatu. Ciechocinek Wirtualne Biuro. Okazało się że nie ma na rynku profesjonalnego systemu dedykowanego do obsługi Wirtualnych Biur, a popyt na usługi tego typu bardzo szybko rośnie. Świadczymy profesjonalne wsparcie w obsługach księgowej. Dopasowujemy się do potrzeb i możliwości finansowych klientów i zawsze polecamy doświadczonych partnerów ze specjalistyczną wiedzą. Wirtualne biuro, sekretariat, pomoc księgowa, a także opracowanie identyfikacji wizualnej oraz marketing internetowy, wszystko tylko po to, aby Twoja firma mogła osiągnąć sukces. Od lat współpracujemy z wymagającymi klientami, którzy cenią sobie najwyższą jakość obsługi, a także bezpieczeństwo i doświadczenie. To co istotne, nasza firma i spektrum jej usług skierowanych jest nie tylko do początkujących przedsiębiorców.

ADRES REJESTRACJI FIRMY Ciechocinek

Działalność usługowa wspomagająca pozostałe górnictwo i wydobywanie . Działalność ogrodów botanicznych i zoologicznych oraz obszarów i obiektów ochrony przyrody. Wydobywanie węgla brunatnego (lignitu). Sprzedaż hurtowa i detaliczna motocykli, ich naprawa i konserwacja oraz sprzedaż hurtowa i detaliczna części i akcesoriów do nich. Wytwarzanie gotowych posiłków i dań. Produkcja pozostałych gotowych wyrobów metalowych, gdzie indziej niesklasyfikowana. Działalność usługowa wspomagająca chów i hodowlę zwierząt gospodarskich. ADRES REJESTRACJI FIRMY Ciechocinek Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia Działalność usługowa wspomagająca transport lotniczy. Pozostała działalność profesjonalna, naukowa i techniczna, gdzie indziej niesklasyfikowana. Przetwarzanie i konserwowanie mięsa z drobiu. Produkcja pozostałych artykułów spożywczych, gdzie indziej niesklasyfikowana. Sprzedaż hurtowa i detaliczna samochodów osobowych i furgonetek. Produkcja motocykli. Ciechocinek ADRES REJESTRACJI FIRMY Naprawa i konserwacja metalowych wyrobów gotowych Działalność ochroniarska w zakresie obsługi systemów bezpieczeństwa. Praktyka lekarska dentystyczna. Pozaszkolne formy edukacji sportowej oraz zajęć sportowych i rekreacyjnych. Produkcja arkuszy fornirowych i płyt wykonanych na bazie drewna. Sprzedaż hurtowa wyrobów porcelanowych, ceramicznych i szklanych oraz środków czyszczących. ..

Ebiuro Wirtualne Biura Ciechocinek

Naprawa i konserwacja maszyn. Naprawa i konserwacja maszyn. Produkcja maszyn dla przemysłu tekstylnego, odzieżowego i skórzanego. Sprzedaż detaliczna ryb, skorupiaków i mięczaków prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Sprzedaż detaliczna mebli, sprzętu oświetleniowego i pozostałych artykułów użytku domowego prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Działalność w zakresie telekomunikacji przewodowej. Produkcja przemysłowych urządzeń chłodniczych i wentylacyjnych. Działalność usługowa wspomagająca transport śródlądowy. Wykonywanie instalacji wodno-kanalizacyjnych, cieplnych, gazowych i klimatyzacyjnych. Produkcja win gronowych. Ebiuro Wirtualne Biura Ciechocinek Przygotowywanie i podawanie napojówWydawanie gazet. Działalność prawnicza. Działalność związana z wystawianiem przedstawień artystycznych. Działalność usługowa wspomagająca pozostałe górnictwo i wydobywanie . Produkcja pozostałych wyrobów z tworzyw sztucznych. Odlewnictwo żeliwa. Działalność bibliotek. Produkcja pozostałego sprzętu elektrycznego. Produkcja włókien chemicznych. Ciechocinek Ebiuro Wirtualne Biura Magazynowanie i przechowywanie pozostałych towarówSprzedaż hurtowa pozostałej żywności, włączając ryby, skorupiaki i mięczaki. Sprzedaż detaliczna mebli, sprzętu oświetleniowego i pozostałych artykułów użytku domowego prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Badania naukowe i prace rozwojowe w dziedzinie pozostałych nauk przyrodniczych i technicznych. Wymiar sprawiedliwości. ..

Biuro Wirtualne Ciechocinek

Szanujemy czas naszych klientów i chcemy zapewnić im jak najwyższy komfort usług. Oferujemy pełne dostosowanie i wdrożenie przedstawionej aplikacji w Twojej Firmie. Klient posiada wgląd do swojej korespondencji 24/7z możliwością przeszukiwania dokumentacji. Ebiuro Wirtualne Biura Ciechocinek. Okazało się że nie ma na rynku profesjonalnego systemu dedykowanego do obsługi Wirtualnych Biur, a popyt na usługi tego typu bardzo szybko rośnie. Ciechocinek Ebiuro Wirtualne Biura. Prowadzenie własnej firmy to bardzo dużo obowiązków a podstawowy to bardzo dobra komunikacja z klientem. Aby zmniejszyć i usprawnić pracę naszych Klientów stworzyliśmy aplikację Biuro Klienta aplikację działająca przez przeglądarkę WWW, która usprawni obieg dokumentów pomiędzy klientem i firmą. Twoje biuro lub kancelaria na bieżąco ma kontakt z Tobą lub Twoja firma. Wystarczy, że klient zarejestruje się do swojego panelu i już bezpośrednio z tego poziomu może dodać i podglądać swoją sprawę łącznie ze wszystkimi niezbędnymi dokumentami. Twoi klienci po zalogowaniu się przez Panel klienta będą mogli dodawać skany lub zdjęcia faktur oraz wszelkich załączników bez konieczności dostarczania ich osobiście. Za oferujemy Ci tani wirtualny adres dla firmy w Ciechocinek, dzięki czemu będziesz mógł rozpocząć działalność.

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?