WIRTUALNE BIURO Chrzanów
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Chrzanów

Świadczymy profesjonalne wsparcie w obsługach księgowej. Dopasowujemy się do potrzeb i możliwości finansowych klientów i zawsze polecamy doświadczonych partnerów ze specjalistyczną wiedzą. Takie rozwiązanie to nie tylko duża oszczędność na kosztach użytkowania rzeczywistego lokalu, ale także atrakcyjny zapis na wizytówce. Chcesz znacząco obniżyć koszty prowadzenia firmy? Potrzebujesz prestiżowego adresu do rejestracji działalności? Wirtualne Biuro Chrzanów. Nie zwlekaj dłużej, załóż aplikacje wirtualnego biura i testuj już dzisiaj ! Chrzanów Wirtualne Biuro. Po podpisaniu umowy rozpoczniemy dostosowanie systemu do Twoich oczekiwać, o ile takie zmiany będą konieczne. Skorzystają również Twoi Klienci! Przekaż im dostęp do wygodnego Panelu Klienta, w którym dostępne są skany otrzymanej korespondencji, informacje o poczcie do odbioru i faktury. Wiadomości dodane w systemie nie muszę przechodzić weryfikacji antyspamowej i nie są obarczone prawdopodobieństwem niedostarczenia do odbiorcy. Możemy też zastąpić Cię w wielu czynnościach, które konieczne są, jeśli posiada się własną firmę.

ADRES REJESTRACJI FIRMY Chrzanów

Sprzedaż hurtowa pozostałych maszyn i urządzeń. Sprzedaż hurtowa cukru, czekolady, wyrobów cukierniczych i piekarskich. Działalność w zakresie telekomunikacji przewodowej. Obróbka mechaniczna elementów metalowych. Działalność usługowa związana z leśnictwem . Działalność usługowa następująca po zbiorach. ADRES REJESTRACJI FIRMY Chrzanów Naprawa i konserwacja sprzętu (tele)komunikacyjnego Sprzedaż hurtowa pozostałych artykułów użytku domowego. Malowanie i szklenie. Produkcja wyrobów z mięsa, włączając wyroby z mięsa drobiowego. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Roboty związane z budową pozostałych obiektów inżynierii lądowej i wodnej, gdzie indziej niesklasyfikowane. Transport morski i przybrzeżny towarów. Produkcja wyrobów pończoszniczych. Produkcja pozostałych narzędzi mechanicznych. Produkcja materiałów wybuchowych. Produkcja zegarków i zegarów. Chrzanów ADRES REJESTRACJI FIRMY Naprawa i konserwacja maszyn Działalność firm centralnych (head offices) i holdingów, z wyłączeniem holdingów finansowych. Pozaszkolne formy edukacji sportowej oraz zajęć sportowych i rekreacyjnych. Działalność usługowa wspomagająca pozostałe górnictwo i wydobywanie . Obiekty noclegowe turystyczne i miejsca krótkotrwałego zakwaterowania. Naprawa i konserwacja pozostałego sprzętu i wyposażenia. ..

Ebiuro Wirtualne Biura Chrzanów

Produkcja sucharów i herbatników; produkcja konserwowanych wyrobów ciastkarskich i ciastek. Produkcja komputerów i urządzeń peryferyjnych. Przetwarzanie i konserwowanie mięsa, z wyłączeniem mięsa z drobiu. Produkcja motocykli. Wyprawa skór, garbowanie; wyprawa i barwienie skór futerkowych. Konserwacja i naprawa pojazdów samochodowych, z wyłączeniem motocykli. Gospodarstwa domowe zatrudniające pracowników. Sprzedaż hurtowa skór. Działalność organizatorów turystyki. Roboty budowlane związane ze wznoszeniem budynków mieszkalnych i niemieszkalnych. Ebiuro Wirtualne Biura Chrzanów Sprzedaż hurtowa i detaliczna samochodów osobowych i furgonetekSprzedaż hurtowa elektrycznych artykułów użytku domowego. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Zarządzanie nieruchomościami wykonywane na zlecenie. Produkcja pozostałych gotowych wyrobów metalowych, gdzie indziej niesklasyfikowana. Wydawanie czasopism i pozostałych periodyków. Sprzedaż hurtowa drewna, materiałów budowlanych i wyposażenia sanitarnego. Pozostałe doradztwo w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej i zarządzania. Badania naukowe i prace rozwojowe w dziedzinie nauk społecznych i humanistycznych. Produkcja surówki, żelazostopów, żeliwa i stali oraz wyrobów hutniczych. Chrzanów Ebiuro Wirtualne Biura Wykonywanie instalacji wodno-kanalizacyjnych, cieplnych, gazowych i klimatyzacyjnychPozostałe specjalistyczne roboty budowlane, gdzie indziej niesklasyfikowane. Działalność usługowa wspomagająca pozostałe górnictwo i wydobywanie . Rozmnażanie roślin. Wytwarzanie gotowych posiłków i dań. Sprzedaż hurtowa sprzętu elektronicznego i telekomunikacyjnego oraz części do niego. Wynajem i dzierżawa pozostałych pojazdów samochodowych, z wyłączeniem motocykli. ..

Biuro Wirtualne Chrzanów

Od lat współpracujemy z wymagającymi klientami, którzy cenią sobie najwyższą jakość obsługi, a także bezpieczeństwo i doświadczenie. Możesz wybrać kilka aplikacji z pakietu, które zostaną połączone w jeden system, zgodnie ze sposobem działania twojej firmy. Nie zwlekaj dłużej, załóż aplikacje wirtualnego biura i testuj już dzisiaj ! Ebiuro Wirtualne Biura Chrzanów. To był impuls do zaprojektowania oprogramowania rozwiązującego problemy najemców i dzierżawców. Chrzanów Ebiuro Wirtualne Biura. Wystarczy chwila, aby zeskanować dokument lub zrobić zdjęcie telefonem i w jednej chwili wysłać dany dokument. Aplikacja umożliwia śledzenie dodanych faktur, spraw, zamówień, ofert oraz wielu innych rekordów a jakakolwiek zmiana statusu jest na bieżąco rejestrowana. Wirtualne biuro, sekretariat, pomoc księgowa, a także opracowanie identyfikacji wizualnej oraz marketing internetowy, wszystko tylko po to, aby Twoja firma mogła osiągnąć sukces. Jeśli nie chcesz, by to Twój adres domowy był oficjalnym adresem siedziby Twojej firmy, zamiast wynajmować drogi lokal, zdecyduj się na adres wirtualny i wybierz wirtualne biuro.

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?