WIRTUALNE BIURO Chotcza
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Chotcza

Chcesz znacząco obniżyć koszty prowadzenia firmy? Potrzebujesz prestiżowego adresu do rejestracji działalności? Obsługuj pocztę szybciej i łatwiej. Dodatkowo aplikacja jest odporna na działanie wirusów i awarie komputera. Wirtualne Biuro Chotcza. Poprzez udostępnienie dla swoich klientów Panelu, dzięki, któremu będzie on mógł swobodnie przesyłać dowolne pliki, wiadomości, dokumenty rozliczeniowe oraz w wybranych branżach tworzyć sprawy. Chotcza Wirtualne Biuro. Szybciej przypisuj korespondencję przychodzącą do właściwego Klienta. Po przedstawieniu gotowego rozwiązania dostępnego na serwerze testowym, będziemy mogli wdrożyć go również na serwer produkcyjny. Na wdrożonym systemie przeprowadzę szkolenie wskazanych pracowników z jego obsługi. Na szkolenie przyjadę do Was. Oferujemy naszym Klientom usługę ułatwiającą start w pracy na własny rachunek. Od lat współpracujemy z wymagającymi klientami, którzy cenią sobie najwyższą jakość obsługi, a także bezpieczeństwo i doświadczenie.

ADRES REJESTRACJI FIRMY Chotcza

Sprzedaż hurtowa maszyn i urządzeń rolniczych oraz dodatkowego wyposażenia. Produkcja pozostałych artykułów spożywczych, gdzie indziej niesklasyfikowana. Pozostała działalność w zakresie opieki zdrowotnej, gdzie indziej niesklasyfikowana. Produkcja pozostałych wyrobów z drewna; produkcja wyrobów z korka, słomy i materiałów używanych do wyplatania. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Badania i analizy związane z jakością żywności. Działalność usługowa wspomagająca pozostałe górnictwo i wydobywanie . Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. ADRES REJESTRACJI FIRMY Chotcza Produkcja szkła gospodarczego Produkcja przemysłowych urządzeń chłodniczych i wentylacyjnych. Naprawa i konserwacja sprzętu (tele)komunikacyjnego. Wykonywanie instalacji elektrycznych. Badania naukowe i prace rozwojowe w dziedzinie nauk społecznych i humanistycznych. Badanie rynku i opinii publicznej. Działalność wspomagająca wystawianie przedstawień artystycznych. Produkcja pozostałego sprzętu elektrycznego. Produkcja broni i amunicji. Badania naukowe i prace rozwojowe w dziedzinie nauk społecznych i humanistycznych. Chotcza ADRES REJESTRACJI FIRMY Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia Produkcja papieru falistego i tektury falistej oraz opakowań z papieru i tektury. Produkcja maszyn dla górnictwa i do wydobywania oraz budownictwa. Działalność usługowa związana z poprawą kondycji fizycznej. Produkcja elektrycznego sprzętu oświetleniowego. Sprzedaż detaliczna mebli, sprzętu oświetleniowego i pozostałych artykułów użytku domowego prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. ..

Ebiuro Wirtualne Biura Chotcza

Działalność usługowa związana z poprawą kondycji fizycznej. Działalność związana z oprogramowaniem. Obróbka nasion dla celów rozmnażania roślin. Rybołówstwo w wodach śródlądowych. Pozostała działalność pocztowa i kurierska. Naprawa i konserwacja maszyn. Produkcja lodów. Transport wodny śródlądowy towarów. Produkcja elektrycznego sprzętu oświetleniowego. Produkcja pozostałych technicznych i przemysłowych wyrobów tekstylnych. Produkcja sztucznej biżuterii i wyrobów podobnych. Ebiuro Wirtualne Biura Chotcza Produkcja sztucznej biżuterii i wyrobów podobnychNaprawa i konserwacja pozostałego sprzętu i wyposażenia. Obróbka nasion dla celów rozmnażania roślin. Działalność obiektów kulturalnych. Działalność usługowa wspomagająca pozostałe górnictwo i wydobywanie . Pozostała działalność rozrywkowa i rekreacyjna, gdzie indziej niesklasyfikowana . Produkcja motocykli. Przygotowywanie i dostarczanie żywności dla odbiorców zewnętrznych (katering). Dystrybucja energii elektrycznej. Posadzkarstwo; tapetowanie i oblicowywanie ścian. Działalność w zakresie nagrań dźwiękowych i muzycznych. Chotcza Ebiuro Wirtualne Biura Produkcja pozostałych wyrobów z papieru i tekturyWydawanie gazet. Działalność usługowa wspomagająca transport lotniczy. Pozostałe specjalistyczne roboty budowlane, gdzie indziej niesklasyfikowane. Pozostała działalność wydawnicza. Reasekuracja. Produkcja pozostałego sprzętu transportowego, gdzie indziej niesklasyfikowana. Cięcie, formowanie i wykańczanie kamienia. Transport rurociągami paliw gazowych. ..

Biuro Wirtualne Chotcza

Współpracujemy z kancelariami prawnymi, notarialnymi, doradcami podatkowymi, rzecznikami patentowymi, tłumaczami przysięgłymi, firmami zajmującymi się marketingiem oraz pozycjonowaniem w google. Nasze kontakty biznesowe otwierają możliwości networkingowe, dzięki czemu stale będziesz zwiększać swoje doświadczenie i wiedzę. W jednym miejscu otrzymasz szeroki zakres usług oraz skuteczne wsparcie dla Twojego biznesu. Zdecyduj się na takie rozwiązanie, które gwarantuje Ci dużą oszczędność, niższe podatki, a także umożliwia przeprowadzanie konferencji i szkoleń w profesjonalnie wyposażonych salach. Ebiuro Wirtualne Biura Chotcza. Oszczędzasz czas, w którym ręcznie wprowadzałeś dokumenty do programu. Chotcza Ebiuro Wirtualne Biura. Oszczędzasz czas, w którym ręcznie wprowadzałeś dokumenty do programu. Nie zwlekaj dłużej, załóż aplikacje wirtualnego biura i testuj już dzisiaj ! Po przedstawieniu gotowego rozwiązania dostępnego na serwerze testowym, będziemy mogli wdrożyć go również na serwer produkcyjny. Na wdrożonym systemie przeprowadzę szkolenie wskazanych pracowników z jego obsługi. Na szkolenie przyjadę do Was. Od lat współpracujemy z wymagającymi klientami, którzy cenią sobie najwyższą jakość obsługi, a także bezpieczeństwo i doświadczenie.

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?