WIRTUALNE BIURO Choszczno
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Choszczno

Świadczymy profesjonalne wsparcie w obsługach księgowej. Dopasowujemy się do potrzeb i możliwości finansowych klientów i zawsze polecamy doświadczonych partnerów ze specjalistyczną wiedzą. Masz dość biegania po mieście podczas załatwiania firmowych spraw? Postaw na nasz profesjonalizm. Dodatkowo aplikacja jest odporna na działanie wirusów i awarie komputera. Wirtualne Biuro Choszczno. Korzystanie z aplikacji Wirtualne Biuro to przyszłość dla Twojej Firmy ! Choszczno Wirtualne Biuro. Wystarczy, że klient zarejestruje się do swojego panelu i już bezpośrednio z tego poziomu może dodać i podglądać swoją sprawę łącznie ze wszystkimi niezbędnymi dokumentami. System jest prosty i przejrzysty. Wystarczy, że klient zarejestruje się do swojego panelu i już bezpośrednio z tego poziomu może dodać i podglądać swoją sprawę łącznie ze wszystkimi niezbędnymi dokumentami. Za oferujemy Ci tani wirtualny adres dla firmy w Choszczno, dzięki czemu będziesz mógł rozpocząć działalność. Masz dość biegania po mieście podczas załatwiania firmowych spraw? Postaw na nasz profesjonalizm.

ADRES REJESTRACJI FIRMY Choszczno

Produkcja słodu. Dystrybucja paliw gazowych w systemie sieciowym. Wynajem i dzierżawa pozostałych maszyn, urządzeń oraz dóbr materialnych, gdzie indziej niesklasyfikowane. Zbieranie odpadów innych niż niebezpieczne. Sprzedaż hurtowa drewna, materiałów budowlanych i wyposażenia sanitarnego. Produkcja wyrobów płaskich walcowanych na zimno. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. ADRES REJESTRACJI FIRMY Choszczno Produkcja ceramicznych wyrobów sanitarnych Sprzedaż hurtowa pozostałej żywności, włączając ryby, skorupiaki i mięczaki. Działalność usługowa związana z poprawą kondycji fizycznej. Sprzedaż detaliczna pozostałej żywności prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Pozostała działalność związana z udostępnianiem pracowników. Działalność związana z oprogramowaniem. Produkcja elementów elektronicznych. Restauracje i inne stałe placówki gastronomiczne. Naprawa i konserwacja urządzeń elektronicznych i optycznych. Działalność wydawnicza w zakresie pozostałego oprogramowania. Choszczno ADRES REJESTRACJI FIRMY Produkcja motocykli Pozostała usługowa działalność gastronomiczna. Pozyskiwanie dziko rosnących produktów leśnych, z wyłączeniem drewna. Produkcja urządzeń, instrumentów oraz wyrobów medycznych, włączając dentystyczne. Wykonywanie pozostałych instalacji budowlanych. Pośrednictwo w sprzedaży czasu i miejsca na cele reklamowe w radio i telewizji. Produkcja miedzi. ..

Ebiuro Wirtualne Biura Choszczno

Produkcja wyrobów z mięsa, włączając wyroby z mięsa drobiowego. Reprodukcja zapisanych nośników informacji. Produkcja wyrobów ściernych. Sprzedaż hurtowa wyrobów metalowych oraz sprzętu i dodatkowego wyposażenia hydraulicznego i grzejnego. Produkcja cementu wzmocnionego włóknem. Reasekuracja. Sprzedaż hurtowa pozostałych artykułów użytku domowego. Działalność organizatorów turystyki. Pozostała działalność wspomagająca prowadzenie działalności gospodarczej, gdzie indziej niesklasyfikowana. Kształtowanie i obróbka szkła płaskiego. Produkcja rowerów i wózków inwalidzkich. Ebiuro Wirtualne Biura Choszczno Działalność usługowa wspomagająca transport lądowyPozostała działalność w zakresie opieki zdrowotnej, gdzie indziej niesklasyfikowana. Działalność wspomagająca edukację. Produkcja zamków i zawiasów. Produkcja maszyn dla rolnictwa i leśnictwa. Pomoc społeczna z zakwaterowaniem dla osób z zaburzeniami psychicznymi. Pozostałe specjalistyczne roboty budowlane, gdzie indziej niesklasyfikowane. Sprzedaż hurtowa niewyspecjalizowana. Wydawanie wykazów oraz list (np. adresowych, telefonicznych). Choszczno Ebiuro Wirtualne Biura Wytwarzanie i przetwarzanie produktów rafinacji ropy naftowejReprodukcja zapisanych nośników informacji. Naprawa i konserwacja metalowych wyrobów gotowych. Sprzedaż hurtowa sprzętu elektronicznego i telekomunikacyjnego oraz części do niego. Pozostałe formy udzielania kredytów. Magazynowanie i przechowywanie paliw gazowych. Dystrybucja paliw gazowych w systemie sieciowym. Pozostała działalność rozrywkowa i rekreacyjna, gdzie indziej niesklasyfikowana. Wykonywanie konstrukcji i pokryć dachowych. ..

Biuro Wirtualne Choszczno

Wirtualne biuro, sekretariat, pomoc księgowa, a także opracowanie identyfikacji wizualnej oraz marketing internetowy, wszystko tylko po to, aby Twoja firma mogła osiągnąć sukces. Zdecyduj się na takie rozwiązanie, które gwarantuje Ci dużą oszczędność, niższe podatki, a także umożliwia przeprowadzanie konferencji i szkoleń w profesjonalnie wyposażonych salach. Szanujemy czas naszych klientów i chcemy zapewnić im jak najwyższy komfort usług. Ebiuro Wirtualne Biura Choszczno. Mają też możliwość rezerwacji sali konferencyjnej. Choszczno Ebiuro Wirtualne Biura. Wystarczy, że klient zarejestruje się do swojego panelu i już bezpośrednio z tego poziomu może dodać i podglądać swoją sprawę łącznie ze wszystkimi niezbędnymi dokumentami. Po przedstawieniu gotowego rozwiązania dostępnego na serwerze testowym, będziemy mogli wdrożyć go również na serwer produkcyjny. Prestiżowy adres siedziby to również świetne rozwiązanie dla firm typu start-up, których działalność często ma charakter zdalny. Wybierz dowolny pakiet usług tak, aby najbardziej odpowiadał Twoim wymaganiom. Wirtualne biuro, sekretariat, pomoc księgowa, a także opracowanie identyfikacji wizualnej oraz marketing internetowy, wszystko tylko po to, aby Twoja firma mogła osiągnąć sukces.

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?