WIRTUALNE BIURO Chojnów
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Chojnów

Wystarczy chwila, aby zeskanować dokument lub zrobić zdjęcie telefonem i w jednej chwili wysłać dany dokument. Na wdrożonym systemie przeprowadzę szkolenie wskazanych pracowników z jego obsługi. Na szkolenie przyjadę do Was. Mają też możliwość rezerwacji sali konferencyjnej. Wirtualne Biuro Chojnów. System jest prosty i przejrzysty. Chojnów Wirtualne Biuro. Za oferujemy Ci tani wirtualny adres dla firmy w Chojnów, dzięki czemu będziesz mógł rozpocząć działalność. To wirtualne biuro dla rozpoczynających działalność gospodarczą, dla stowarzyszeń, które potrzebują adresu do korespondencji i rejestracji. Masz dość biegania po mieście podczas załatwiania firmowych spraw? Postaw na nasz profesjonalizm. Wirtualne biuro to nowatorskie rozwiązanie dające wiele możliwości i udogodnień związanych z prowadzeniem firmy. Szanujemy czas naszych klientów i chcemy zapewnić im jak najwyższy komfort usług.

ADRES REJESTRACJI FIRMY Chojnów

Działalność usługowa wspomagająca pozostałe górnictwo i wydobywanie . Dzierżawa własności intelektualnej i podobnych produktów, z wyłączeniem prac chronionych prawem autorskim. Sprzedaż hurtowa kwiatów i roślin. Produkcja elementów elektronicznych. Produkcja pozostałych artykułów spożywczych, gdzie indziej niesklasyfikowana. Wypożyczanie kaset wideo, płyt CD, DVD itp.. Zakładanie stolarki budowlanej. Produkcja pozostałych podstawowych chemikaliów nieorganicznych. Pozaszkolne formy edukacji artystycznej. Pogrzeby i działalność pokrewna. ADRES REJESTRACJI FIRMY Chojnów Sprzedaż detaliczna części i akcesoriów do pojazdów samochodowych, z wyłączeniem motocykli Produkcja wyrobów kosmetycznych i toaletowych. Sprzedaż detaliczna owoców i warzyw prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Produkcja i obróbka pozostałego szkła, włączając szkło techniczne. Reasekuracja. Sprzedaż hurtowa i detaliczna samochodów osobowych i furgonetek. Przetwarzanie i konserwowanie mięsa, z wyłączeniem mięsa z drobiu. Zakładanie stolarki budowlanej. Działalność agentów zajmujących się sprzedażą drewna i materiałów budowlanych. Naprawa i konserwacja pozostałego sprzętu i wyposażenia. Produkcja pozostałych narzędzi mechanicznych. Pozostała pomoc społeczna bez zakwaterowania, gdzie indziej niesklasyfikowana. Wydobywanie kamieni ozdobnych oraz kamienia dla potrzeb budownictwa, skał wapiennych, gipsu, kredy i łupków. Chojnów ADRES REJESTRACJI FIRMY Produkcja pozostałych maszyn specjalnego przeznaczenia, gdzie indziej niesklasyfikowana Działalność klubów sportowych. Pozostała pomoc społeczna z zakwaterowaniem. Reprodukcja zapisanych nośników informacji. Produkcja pozostałych technicznych wyrobów ceramicznych. Produkcja sprzętu i wyposażenia do napędu hydraulicznego i pneumatycznego. ..

Ebiuro Wirtualne Biura Chojnów

Produkcja wyrobów nożowniczych i sztućców. Roboty związane z budową rurociągów przesyłowych i sieci rozdzielczych. Sprzedaż detaliczna obuwia i wyrobów skórzanych prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Naprawa i konserwacja maszyn. Wydobywanie kamieni ozdobnych oraz kamienia dla potrzeb budownictwa, skał wapiennych, gipsu, kredy i łupków. Produkcja wapna i gipsu. Działalność pokojów zagadek, domów strachu, miejsc do tańczenia i w zakresie innych form rozrywki lub rekreacji organizowanych w pomieszczeniach lub w innych miejscach o zamkniętej przestrzeni . Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Produkcja pozostałego sprzętu elektrycznego. Sprzedaż hurtowa maszyn dla przemysłu tekstylnego oraz maszyn do szycia i maszyn dziewiarskich. Ebiuro Wirtualne Biura Chojnów Działalność w zakresie nagrań dźwiękowych i muzycznychTechnika. Produkcja mydła i detergentów, środków myjących i czyszczących. Badania naukowe i prace rozwojowe w dziedzinie nauk społecznych i humanistycznych. Wytwarzanie i przetwarzanie koksu. Produkcja instrumentów optycznych i sprzętu fotograficznego. Produkcja pozostałych narzędzi mechanicznych. Gimnazja. Działalność agentów zajmujących się sprzedażą maszyn, urządzeń przemysłowych, statków i samolotów. Chojnów Ebiuro Wirtualne Biura Produkcja instrumentów optycznych i sprzętu fotograficznegoProdukcja sprzętu (tele)komunikacyjnego. Stosunki międzyludzkie (public relations) i komunikacja. Naprawa i konserwacja metalowych wyrobów gotowych. Uprawa roślin włóknistych. ..

Biuro Wirtualne Chojnów

Za oferujemy Ci tani wirtualny adres dla firmy w Chojnów, dzięki czemu będziesz mógł rozpocząć działalność. Nowy adres, siłą rzeczy, wykorzystywany będzie przez klienta również do przyjmowania korespondencji. Korzystamy z systemu obsługi korespondencji, gdzie każdy Klient posiada swój własny panel, zarządza korespondencją. Ebiuro Wirtualne Biura Chojnów. Aplikacja sprawdzi się w przypadku prowadzenia wirtualnego sekretariatu, wtedy gdy dostęp do korespondencji wymagany jest przez znaczną ilość użytkowników. Chojnów Ebiuro Wirtualne Biura. To był impuls do zaprojektowania oprogramowania rozwiązującego problemy najemców i dzierżawców. Wystarczy chwila, aby zeskanować dokument lub zrobić zdjęcie telefonem i w jednej chwili wysłać dany dokument. Nasza oferta skierowana jest do firm, które chcą rozwiązać problem komunikacji klient-biuro. Zanim otrzymasz precyzyjną ofertę wdrożenia systemu dla Ciebie przeprowadzimy konsultacje aby określić czy potrzebne będzie dodatkowe dostosowanie go. Pomożemy Ci też oszczędzić Twój cenny czas i pieniądze. Nie są to jednak wszystkie zalety korzystania z naszego taniego wirtualnego biura.

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?