WIRTUALNE BIURO Chojna
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Chojna

Jeśli nie chcesz lub nie możesz zarejestrować działalności na własny adres, koniecznie zapoznaj się z prowadzonymi przez nas usługami. Oszczędzasz czas, w którym ręcznie wprowadzałeś dokumenty do programu. System jest prosty i przejrzysty. Wirtualne Biuro Chojna. Jest to ogromne zaoszczędzenie czasu oraz zmniejszenie w dużej mierze obowiązków pracownika każdego sekretariatu. Chojna Wirtualne Biuro. Nie chcesz tracić czasu na dojazdy do swojego Biura Rachunkowego lub Kancelarii Prawniczej? Zanim otrzymasz precyzyjną ofertę wdrożenia systemu dla Ciebie przeprowadzimy konsultacje aby określić czy potrzebne będzie dodatkowe dostosowanie go. Wirtualne Biuro Chojna jest kimś, kto odciąża właścicieli firm w ich codziennych, żmudnych obowiązkach. Zdecyduj się na takie rozwiązanie, które gwarantuje Ci dużą oszczędność, niższe podatki, a także umożliwia przeprowadzanie konferencji i szkoleń w profesjonalnie wyposażonych salach. Chcesz znacząco obniżyć koszty prowadzenia firmy? Potrzebujesz prestiżowego adresu do rejestracji działalności?

ADRES REJESTRACJI FIRMY Chojna

Uprawa zbóż, roślin strączkowych i roślin oleistych na nasiona, z wyłączeniem ryżu. Produkcja pozostałej odzieży dzianej. Wynajem i dzierżawa maszyn i urządzeń biurowych, włączając komputery. Produkcja pozostałych wyrobów, gdzie indziej niesklasyfikowana. Produkcja statków powietrznych, statków kosmicznych i podobnych maszyn. Wydobywanie żwiru i piasku; wydobywanie gliny i kaolinu. Produkcja płyt, arkuszy, rur i kształtowników z tworzyw sztucznych. Pozostały transport lądowy pasażerski, gdzie indziej niesklasyfikowany. ADRES REJESTRACJI FIRMY Chojna Produkcja mebli biurowych i sklepowych Działalność holdingów finansowych. Produkcja gazów technicznych. Działalność usługowa związana z leśnictwem . Naprawa obuwia i wyrobów skórzanych. Sprzedaż hurtowa drewna, materiałów budowlanych i wyposażenia sanitarnego. Odlewnictwo pozostałych metali nieżelaznych, gdzie indziej niesklasyfikowane. Nauka języków obcych. Produkcja pozostałych mebli. Szkoły policealne. Działalność pozostałych organizacji członkowskich, gdzie indziej niesklasyfikowana. Działalność świadczona przez agencje inkasa i biura kredytowe. Chojna ADRES REJESTRACJI FIRMY Działalność w zakresie telekomunikacji satelitarnej Produkcja maszyn dla metalurgii. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Introligatorstwo i podobne usługi. Produkcja wyrobów dla budownictwa z tworzyw sztucznych. ..

Ebiuro Wirtualne Biura Chojna

Wykonywanie instalacji wodno-kanalizacyjnych, cieplnych, gazowych i klimatyzacyjnych. Działalność związana z doradztwem w zakresie informatyki. Naprawa i konserwacja urządzeń elektronicznych i optycznych. Wytwarzanie i przetwarzanie produktów rafinacji ropy naftowej. Badania naukowe i prace rozwojowe w dziedzinie pozostałych nauk przyrodniczych i technicznych. Naprawa i konserwacja pozostałego sprzętu i wyposażenia. Produkcja pozostałych artykułów spożywczych, gdzie indziej niesklasyfikowana. Działalność ogrodów botanicznych i zoologicznych oraz obszarów i obiektów ochrony przyrody. Działalność usługowa wspomagająca pozostałe górnictwo i wydobywanie . Produkcja opakowań drewnianych. Produkcja elektrycznego sprzętu oświetleniowego. Ebiuro Wirtualne Biura Chojna Produkcja wyrobów dla budownictwa z tworzyw sztucznychProdukcja nadwozi do pojazdów silnikowych; produkcja przyczep i naczep. Pozostała działalność pocztowa i kurierska. Działalność w zakresie telekomunikacji satelitarnej. Produkcja soków z owoców i warzyw. Naprawa i konserwacja sprzętu (tele)komunikacyjnego. Sprzedaż hurtowa odzieży i obuwia. Działalność usługowa wspomagająca transport lotniczy. Produkcja wojskowych pojazdów bojowych. Kierowanie podstawowymi rodzajami działalności publicznej. Chojna Ebiuro Wirtualne Biura Produkcja pozostałych artykułów spożywczych, gdzie indziej niesklasyfikowanaDziałalność w zakresie nagrań dźwiękowych i muzycznych. Roboty związane z budową pozostałych obiektów inżynierii lądowej i wodnej, gdzie indziej niesklasyfikowane. Produkcja pestycydów i pozostałych środków agrochemicznych. Produkcja dywanów i chodników. Działalność związana z wystawianiem przedstawień artystycznych. Działalność wspomagająca wystawianie przedstawień artystycznych. Naprawa i konserwacja urządzeń gospodarstwa domowego oraz sprzętu użytku domowego i ogrodniczego. Chów i hodowla pozostałych zwierząt. Badania naukowe i prace rozwojowe w dziedzinie nauk społecznych i humanistycznych. ..

Biuro Wirtualne Chojna

Chcesz otworzyć firmę i zarejestrować ją w Chojna bez potrzeby wynajmowania biura, kupowania wyposażenia i zatrudniania personelu? Szczególnie przy rozpoczynaniu działalności koszty wynajmu lokalu biurowego mogą być dużym ograniczeniem. Jest to ogromne zaoszczędzenie czasu oraz zmniejszenie w dużej mierze obowiązków pracownika każdego sekretariatu. Oferujemy Klientowi dostęp do elektronicznego archiwum dokumentów czyli funkcja szybkiego odnajdywania dokumentów. Ebiuro Wirtualne Biura Chojna. Wiadomości dodane w systemie nie muszę przechodzić weryfikacji antyspamowej i nie są obarczone prawdopodobieństwem niedostarczenia do odbiorcy. Chojna Ebiuro Wirtualne Biura. Okazało się że nie ma na rynku profesjonalnego systemu dedykowanego do obsługi Wirtualnych Biur, a popyt na usługi tego typu bardzo szybko rośnie. Formalności związane z rezerwacją czy wynajęciem Wirtualnego Biura okazały się złożoną procedurą. Gdy do Wirtualnego Biura dotrze korespondencja dla Klienta, po zeskanowaniu jej należy przejść do Poczta (dokumenty)/Dodaj nowy dokument i dodać do systemu pliki z zeskanowanymi dokumentami wskazując gdzie zostały zapisane na lokalnym komputerze, następnie wysyłamy je do systemu. Usługa jest dedykowana m.in. firmom, które swoją działalność realizują w różnych miejscach. Nie musisz wynajmować powierzchni biurowej, by cieszyć się prestiżową lokalizacją Twojego biznesu. Odpowiedni adres daje wiele korzyści i wpływa na wizerunek Twojej firmy.

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?