WIRTUALNE BIURO Chodel
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Chodel

Nasze wirtualne biuro w Chodel umożliwia Państwu zarejestrowanie firmy (zarówno jednoosobową działalność gospodarczą, dowolną spółkę czy jej oddział), jak również np. fundację czy stowarzyszenie z prestiżowym i rozpoznawalnym adresem w centrum Chodel wraz z pełną obsługą bez ponoszenia wydatków na wynajem stacjonarnego biura czy zatrudniania pracowników. Pewne administracyjne kwestie może załatwić za nas wirtualne biuro.Korzystanie z aplikacji Wirtualne Biuro to przyszłość dla Twojej Firmy ! Wirtualne Biuro Chodel. Możesz wybrać kilka aplikacji z pakietu, które zostaną połączone w jeden system, zgodnie ze sposobem działania twojej firmy. Chodel Wirtualne Biuro. Wiadomości dodane w systemie nie muszę przechodzić weryfikacji antyspamowej i nie są obarczone prawdopodobieństwem niedostarczenia do odbiorcy. Na wdrożonym systemie przeprowadzę szkolenie wskazanych pracowników z jego obsługi. Na szkolenie przyjadę do Was. Jeśli nie chcesz, by to Twój adres domowy był oficjalnym adresem siedziby Twojej firmy, zamiast wynajmować drogi lokal, zdecyduj się na adres wirtualny i wybierz wirtualne biuro. Takie rozwiązanie to nie tylko duża oszczędność na kosztach użytkowania rzeczywistego lokalu, ale także atrakcyjny zapis na wizytówce. Wynajmując u nas biuro wirtualne, stawiasz na profesjonalizm oraz prestiżową lokalizację.

ADRES REJESTRACJI FIRMY Chodel

Wydawanie wykazów oraz list (np. adresowych, telefonicznych). Produkcja prętów ciągnionych na zimno. Introligatorstwo i podobne usługi. Wytwarzanie paliw gazowych. Badania naukowe i prace rozwojowe w dziedzinie nauk społecznych i humanistycznych. Produkcja pozostałych gotowych wyrobów metalowych, gdzie indziej niesklasyfikowana. Wypożyczanie i dzierżawa pozostałych artykułów użytku osobistego i domowego. Produkcja pozostałych maszyn specjalnego przeznaczenia, gdzie indziej niesklasyfikowana. Sprzedaż hurtowa skór. ADRES REJESTRACJI FIRMY Chodel Naprawa i konserwacja pozostałego sprzętu i wyposażenia Produkcja płyt, arkuszy, rur i kształtowników z tworzyw sztucznych. Produkcja urządzeń, instrumentów oraz wyrobów medycznych, włączając dentystyczne. Wykonywanie fotokopii, przygotowywanie dokumentów i pozostała specjalistyczna działalność wspomagająca prowadzenie biura. Działalność usługowa wspomagająca pozostałe górnictwo i wydobywanie . Wytwarzanie gotowych posiłków i dań. Górnictwo pozostałych rud metali nieżelaznych. Chodel ADRES REJESTRACJI FIRMY Produkcja mioteł, szczotek i pędzli Sprzedaż hurtowa drewna, materiałów budowlanych i wyposażenia sanitarnego. Działalność holdingów finansowych. Sprzedaż hurtowa wyrobów farmaceutycznych i medycznych. Sprzedaż hurtowa wyrobów tekstylnych. ..

Ebiuro Wirtualne Biura Chodel

Wynajem i dzierżawa środków transportu lotniczego. Magazynowanie i przechowywanie paliw gazowych. Działalność w zakresie nagrań dźwiękowych i muzycznych. Badania naukowe i prace rozwojowe w dziedzinie pozostałych nauk przyrodniczych i technicznych. Pobór, uzdatnianie i dostarczanie wody. Produkcja metali szlachetnych. Produkcja magnetycznych i optycznych niezapisanych nośników informacji. Gospodarka leśna i pozostała działalność leśna, z wyłączeniem pozyskiwania produktów leśnych . Pozostały transport lądowy pasażerski, gdzie indziej niesklasyfikowany. Naprawa i konserwacja urządzeń elektronicznych i optycznych. Obróbka nasion dla celów rozmnażania roślin. Ebiuro Wirtualne Biura Chodel Pozostałe przetwarzanie i konserwowanie owoców i warzywDziałalność usługowa następująca po zbiorach. Produkcja lokomotyw kolejowych oraz taboru szynowego. Sprzedaż detaliczna żywności, napojów i wyrobów tytoniowych prowadzona na straganach i targowiskach. Przetwarzanie i konserwowanie ziemniaków. Roboty związane z budową obiektów inżynierii wodnej. Wynajem i dzierżawa środków transportu lotniczego. Transport lotniczy pasażerski. Działalność wspomagająca edukację. Chodel Ebiuro Wirtualne Biura Produkcja ceramicznych wyrobów sanitarnychProdukcja pozostałych tkanin. Obróbka mechaniczna elementów metalowych. Badania naukowe i prace rozwojowe w dziedzinie pozostałych nauk przyrodniczych i technicznych. Produkcja miedzi. Działalność pocztowa objęta obowiązkiem świadczenia usług powszechnych (operatora publicznego). ..

Biuro Wirtualne Chodel

Za oferujemy Ci tani wirtualny adres dla firmy w Chodel, dzięki czemu będziesz mógł rozpocząć działalność. Chcesz otworzyć firmę i zarejestrować ją w Chodel bez potrzeby wynajmowania biura, kupowania wyposażenia i zatrudniania personelu? Szczególnie przy rozpoczynaniu działalności koszty wynajmu lokalu biurowego mogą być dużym ograniczeniem. Korzystając z naszej oferty masz gwarancję profesjonalizmu, indywidualnego podejścia do każdej sprawy oraz korzystnych cen. Ebiuro Wirtualne Biura Chodel. Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych Klientów uruchomiliśmy nową aplikację Biuro Klienta. Chodel Ebiuro Wirtualne Biura. Wyszukanie dokumentu jest bardzo szybkie. Klient posiada wgląd do swojej korespondencji 24/7z możliwością przeszukiwania dokumentacji. Poprzez udostępnienie dla swoich klientów Panelu, dzięki, któremu będzie on mógł swobodnie przesyłać dowolne pliki, wiadomości, dokumenty rozliczeniowe oraz w wybranych branżach tworzyć sprawy. Za oferujemy Ci tani wirtualny adres dla firmy w Chodel, dzięki czemu będziesz mógł rozpocząć działalność. Świadczymy profesjonalne wsparcie w obsługach księgowej. Dopasowujemy się do potrzeb i możliwości finansowych klientów i zawsze polecamy doświadczonych partnerów ze specjalistyczną wiedzą.

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?