WIRTUALNE BIURO Chmielnik
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Chmielnik

Prowadzenie własnej firmy wiąże się z natłokiem obowiązków dla każdego przedsiębiorcy. Współpracujemy z kancelariami prawnymi, notarialnymi, doradcami podatkowymi, rzecznikami patentowymi, tłumaczami przysięgłymi, firmami zajmującymi się marketingiem oraz pozycjonowaniem w google. Nasze kontakty biznesowe otwierają możliwości networkingowe, dzięki czemu stale będziesz zwiększać swoje doświadczenie i wiedzę. Wybierz dowolny pakiet usług tak, aby najbardziej odpowiadał Twoim wymaganiom. Wirtualne Biuro Chmielnik. Obsługuj pocztę szybciej i łatwiej. Chmielnik Wirtualne Biuro. Możemy też zastąpić Cię w wielu czynnościach, które konieczne są, jeśli posiada się własną firmę. Korzystaj z pełnego pakietu biura wirtualnego — z adresem firmy, obsługą poczty, odbieraniem połączeń telefonicznych i bezpłatnym dostępem do salonu biznesowego oraz dostępem do prywatnego biura w wybranym centrum. Wybierz dowolny pakiet usług tak, aby najbardziej odpowiadał Twoim wymaganiom. Wirtualne biuro, sekretariat, pomoc księgowa, a także opracowanie identyfikacji wizualnej oraz marketing internetowy, wszystko tylko po to, aby Twoja firma mogła osiągnąć sukces. Posiadanie adresu firmowego, pod którym nie kryje się prywatne mieszkanie jest w wielu przypadkach wartością biznesową samą w sobie.

ADRES REJESTRACJI FIRMY Chmielnik

Produkcja rur, przewodów, kształtowników zamkniętych i łączników, ze stali. Produkcja urządzeń dźwigowych i chwytaków. Naprawa i konserwacja metalowych wyrobów gotowych. Produkcja przędzy z pozostałych włókien tekstylnych, włączając produkcję nici. Produkcja pojemników metalowych. Naprawa i konserwacja mebli i wyposażenia domowego. Działalność usługowa wspomagająca pozostałe górnictwo i wydobywanie . Produkcja włókien szklanych. Produkcja wyrobów powroźniczych, lin, szpagatów i wyrobów sieciowych. ADRES REJESTRACJI FIRMY Chmielnik Pomoc społeczna z zakwaterowaniem dla osób z zaburzeniami psychicznymi Produkcja maszyn dla górnictwa i do wydobywania oraz budownictwa. Magazynowanie i przechowywanie pozostałych towarów. Dystrybucja paliw gazowych w systemie sieciowym. Produkcja maszyn stosowanych w przetwórstwie żywności, tytoniu i produkcji napojów. Działalność w zakresie nagrań dźwiękowych i muzycznych. Produkcja elektrycznego sprzętu gospodarstwa domowego. Chmielnik ADRES REJESTRACJI FIRMY Działalność firm centralnych (head offices) i holdingów, z wyłączeniem holdingów finansowych Działalność ogrodów botanicznych i zoologicznych oraz obszarów i obiektów ochrony przyrody. Sprzedaż hurtowa wyrobów tytoniowych. Roboty związane z budową obiektów inżynierii wodnej. Sprzedaż hurtowa mebli biurowych. Realizacja projektów budowlanych związanych ze wznoszeniem budynków. Działalność usługowa związana z leśnictwem . ..

Ebiuro Wirtualne Biura Chmielnik

Sprzedaż detaliczna pozostałej żywności prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Produkcja sprzętu (tele)komunikacyjnego. Działalność historycznych miejsc i budynków oraz podobnych atrakcji turystycznych. Roboty związane z budową mostów i tuneli. Uprawa pozostałych roślin wieloletnich. Sprzedaż hurtowa zboża, nieprzetworzonego tytoniu, nasion i pasz dla zwierząt. Konserwacja i naprawa pojazdów samochodowych, z wyłączeniem motocykli. Produkcja pozostałych artykułów spożywczych, gdzie indziej niesklasyfikowana. Produkcja gotowych parkietów podłogowych. Ebiuro Wirtualne Biura Chmielnik Pozostała działalność wspomagająca ubezpieczenia i fundusze emerytalneŁowiectwo i pozyskiwanie zwierząt łownych, włączając działalność usługową. Produkcja obuwia. Naprawa i konserwacja pozostałego sprzętu i wyposażenia. Produkcja elektrycznego sprzętu gospodarstwa domowego. Produkcja kakao, czekolady i wyrobów cukierniczych. Produkcja wapna i gipsu. Pozostała działalność profesjonalna, naukowa i techniczna, gdzie indziej niesklasyfikowana. Zakładanie stolarki budowlanej. Działalność agentów specjalizujących się w sprzedaży pozostałych określonych towarów. Chmielnik Ebiuro Wirtualne Biura Działalność maklerska związana z rynkiem papierów wartościowych i towarów giełdowychProdukcja wyrobów z mięsa, włączając wyroby z mięsa drobiowego. Naprawa obuwia i wyrobów skórzanych. Produkcja pozostałych podstawowych chemikaliów organicznych. Badania naukowe i prace rozwojowe w dziedzinie biotechnologii. ..

Biuro Wirtualne Chmielnik

Usługa jest dedykowana m.in. firmom, które swoją działalność realizują w różnych miejscach. Dodatkowo aplikacja jest odporna na działanie wirusów i awarie komputera. Wyszukanie dokumentu jest bardzo szybkie. Ebiuro Wirtualne Biura Chmielnik. Szybciej przypisuj korespondencję przychodzącą do właściwego Klienta. Chmielnik Ebiuro Wirtualne Biura. Aplikacja sprawdzi się w przypadku prowadzenia wirtualnego sekretariatu, wtedy gdy dostęp do korespondencji wymagany jest przez znaczną ilość użytkowników. Panel został zaprojektowany pod każde potrzeby klienta, dzięki temu Ty i Twoi klienci zyskujecie czas oraz wysoką jakość komunikacji pomiędzy biuro-klient. Zanim otrzymasz precyzyjną ofertę wdrożenia systemu dla Ciebie przeprowadzimy konsultacje aby określić czy potrzebne będzie dodatkowe dostosowanie go. Nowy adres, siłą rzeczy, wykorzystywany będzie przez klienta również do przyjmowania korespondencji. Wirtualne biuro to nowatorskie rozwiązanie dające wiele możliwości i udogodnień związanych z prowadzeniem firmy.

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?