WIRTUALNE BIURO Celestynów
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Celestynów

Celestynów prężnie się rozwijają, przejeżdżając przez miasto można z łatwością dostrzec nowe wieżowce biznesowe oraz usłyszeć o nowych inwestycjach i firmach robiących międzynarodową karierę. Uporządkuj bazę swoich klientów, łatwiej wyszukuj potrzebne dane konkretnej firmy lub osoby kontaktowej. Wszystkie dokumenty firmy będą dostępne w Biurze Klienta w formie elektronicznej 24 h na dobę. Wirtualne Biuro Celestynów. Nasza oferta skierowana jest do firm, które chcą rozwiązać problem komunikacji klient-biuro. Celestynów Wirtualne Biuro. Zarządzaj korespondencją przychodzącą i wychodzącą, wysyłaj powiadomienia e-mail do swoich klientów, umożliwiając im dostęp do skanów swojej korespondencji przez całą dobę. Zapewniamy bardzo krótki czas dostosowania i wdrożenia systemu. Twoi klienci po zalogowaniu się przez Panel klienta będą mogli dodawać skany lub zdjęcia faktur oraz wszelkich załączników bez konieczności dostarczania ich osobiście. Korzystamy z systemu obsługi korespondencji, gdzie każdy Klient posiada swój własny panel, zarządza korespondencją.

ADRES REJESTRACJI FIRMY Celestynów

Transport lotniczy towarów. Pozostałe przetwarzanie i konserwowanie owoców i warzyw. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Roboty związane z budową linii telekomunikacyjnych i elektroenergetycznych. Produkcja przędzy z pozostałych włókien tekstylnych, włączając produkcję nici. Magazynowanie i przechowywanie paliw gazowych. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Sprzedaż hurtowa napojów alkoholowych. Wykonywanie konstrukcji i pokryć dachowych. ADRES REJESTRACJI FIRMY Celestynów Działalność fizjoterapeutyczna Roboty związane z budową obiektów inżynierii wodnej. Zakładanie stolarki budowlanej. Działalność w zakresie telekomunikacji satelitarnej. Działalność w zakresie inżynierii i związane z nią doradztwo techniczne. Nadawanie programów radiofonicznych. Wynajem i dzierżawa pozostałych maszyn, urządzeń oraz dóbr materialnych, gdzie indziej niesklasyfikowane. Działalność usługowa wspomagająca transport lądowy. Konserwacja i naprawa pojazdów samochodowych, z wyłączeniem motocykli. Naprawa i konserwacja metalowych wyrobów gotowych. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Celestynów ADRES REJESTRACJI FIRMY Produkcja opon i dętek z gumy; bieżnikowanie i regenerowanie opon z gumy Produkcja pozostałego sprzętu elektrycznego. Kierowanie w zakresie efektywności gospodarowania. Działalność rachunkowo-księgowa; doradztwo podatkowe. Pozostała działalność rozrywkowa i rekreacyjna, gdzie indziej niesklasyfikowana . Wykonywanie instalacji wodno-kanalizacyjnych, cieplnych, gazowych i klimatyzacyjnych. Wynajem i dzierżawa maszyn i urządzeń rolniczych. ..

Ebiuro Wirtualne Biura Celestynów

Chów i hodowla owiec i kóz. Naprawa i konserwacja maszyn. Produkcja rowerów i wózków inwalidzkich. Odlewnictwo pozostałych metali nieżelaznych, gdzie indziej niesklasyfikowane. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Pozostała działalność wydawnicza. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Produkcja grzejników i kotłów centralnego ogrzewania. Działalność agentów zajmujących się sprzedażą żywności, napojów i wyrobów tytoniowych. Uprawa trzciny cukrowej. Reprodukcja zapisanych nośników informacji. Ebiuro Wirtualne Biura Celestynów Wykonywanie instalacji wodno-kanalizacyjnych, cieplnych, gazowych i klimatyzacyjnychProdukcja sprzętu (tele)komunikacyjnego. Produkcja pozostałych technicznych wyrobów ceramicznych. Ochrona przeciwpożarowa. Działalność związana z produkcją filmów, nagrań wideo i programów telewizyjnych. Produkcja surówki, żelazostopów, żeliwa i stali oraz wyrobów hutniczych. Pozostała działalność profesjonalna, naukowa i techniczna, gdzie indziej niesklasyfikowana. Wydobywanie węgla brunatnego (lignitu). Pozostały transport lądowy pasażerski, gdzie indziej niesklasyfikowany. Produkcja silników do pojazdów samochodowych (z wyłączeniem motocykli) oraz do ciągników rolniczych. Produkcja artykułów piśmiennych. Celestynów Ebiuro Wirtualne Biura Sprzedaż detaliczna wyrobów medycznych, włączając ortopedyczne, prowadzona w wyspecjalizowanych sklepachWykonywanie instalacji elektrycznych. Dystrybucja energii elektrycznej. Produkcja nawozów i związków azotowych. Pozostałe przetwarzanie i konserwowanie owoców i warzyw. Handel energią elektryczną. ..

Biuro Wirtualne Celestynów

Chcesz otworzyć firmę i zarejestrować ją w Celestynów bez potrzeby wynajmowania biura, kupowania wyposażenia i zatrudniania personelu? Szczególnie przy rozpoczynaniu działalności koszty wynajmu lokalu biurowego mogą być dużym ograniczeniem. Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych Klientów uruchomiliśmy nową aplikację Biuro Klienta. Wyszukanie dokumentu jest bardzo szybkie. Ebiuro Wirtualne Biura Celestynów. Każdy z systemów Wirtualnego Biura posiada sprawdzony mechanizm komunikacji pomiędzy klientem a firmą. Celestynów Ebiuro Wirtualne Biura. Aplikacja sprawdzi się w przypadku prowadzenia wirtualnego sekretariatu, wtedy gdy dostęp do korespondencji wymagany jest przez znaczną ilość użytkowników. Oferujemy Klientowi dostęp do elektronicznego archiwum dokumentów czyli funkcja szybkiego odnajdywania dokumentów. Nasza oferta skierowana jest do firm, które chcą rozwiązać problem komunikacji klient-biuro. Na wdrożonym systemie przeprowadzę szkolenie wskazanych pracowników z jego obsługi. Na szkolenie przyjadę do Was. Jeśli nie potrzebujesz stacjonarnego miejsca pracy, biuro wirtualne to rozwiązanie stworzone dla Ciebie.

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?