WIRTUALNE BIURO Bytom
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Bytom

Jeśli nie chcesz lub nie możesz zarejestrować działalności na własny adres, koniecznie zapoznaj się z prowadzonymi przez nas usługami. Za oferujemy Ci tani wirtualny adres dla firmy w Bytom, dzięki czemu będziesz mógł rozpocząć działalność. Nie musisz wynajmować powierzchni biurowej, by cieszyć się prestiżową lokalizacją Twojego biznesu. Odpowiedni adres daje wiele korzyści i wpływa na wizerunek Twojej firmy. Wirtualne Biuro Bytom. Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych Klientów uruchomiliśmy nową aplikację Biuro Klienta. Bytom Wirtualne Biuro. System jest prosty i przejrzysty. Poprzez udostępnienie dla swoich klientów Panelu, dzięki, któremu będzie on mógł swobodnie przesyłać dowolne pliki, wiadomości, dokumenty rozliczeniowe oraz w wybranych branżach tworzyć sprawy. Wyszukanie dokumentu jest bardzo szybkie. Panel został zaprojektowany pod każde potrzeby klienta, dzięki temu Ty i Twoi klienci zyskujecie czas oraz wysoką jakość komunikacji pomiędzy biuro-klient. Po przedstawieniu gotowego rozwiązania dostępnego na serwerze testowym, będziemy mogli wdrożyć go również na serwer produkcyjny.

ADRES REJESTRACJI FIRMY Bytom

Uprawa warzyw, włączając melony oraz uprawa roślin korzeniowych i roślin bulwiastych. Badania naukowe i prace rozwojowe w dziedzinie pozostałych nauk przyrodniczych i technicznych. Wykonywanie pozostałych robót budowlanych wykończeniowych. Sprzedaż hurtowa kwiatów i roślin. Produkcja ceramicznych kafli i płytek. Działalność usługowa wspomagająca transport lądowy. Produkcja wyrobów powroźniczych, lin, szpagatów i wyrobów sieciowych. ADRES REJESTRACJI FIRMY Bytom Działalność w zakresie telekomunikacji przewodowej Wydobywanie kamieni ozdobnych oraz kamienia dla potrzeb budownictwa, skał wapiennych, gipsu, kredy i łupków. Działalność usługowa związana z przygotowywaniem do druku. Roboty związane z budową rurociągów przesyłowych i sieci rozdzielczych. Działalność pocztowa objęta obowiązkiem świadczenia usług powszechnych (operatora publicznego). Produkcja rur, przewodów, kształtowników zamkniętych i łączników, ze stali. Destylowanie, rektyfikowanie i mieszanie alkoholi. Bytom ADRES REJESTRACJI FIRMY Produkcja tkanin z włókien chemicznych Działalność pogotowia ratunkowego. Wytwarzanie produktów przemiału zbóż. Naprawa zegarów, zegarków oraz biżuterii. Wynajem i dzierżawa pozostałych maszyn, urządzeń oraz dóbr materialnych, gdzie indziej niesklasyfikowane. Naprawa i konserwacja maszyn. ..

Ebiuro Wirtualne Biura Bytom

Wydobywanie żwiru i piasku; wydobywanie gliny i kaolinu. Pozostała działalność związana ze sportem. Obowiązkowe zabezpieczenia społeczne. Produkcja wyrobów formowanych na zimno. Produkcja wyrobów formowanych na zimno. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Działalność wspomagająca wystawianie przedstawień artystycznych. Działalność w zakresie telekomunikacji satelitarnej. Działalność usługowa następująca po zbiorach. Produkcja drutu. Wytwarzanie i przetwarzanie produktów rafinacji ropy naftowej. Ebiuro Wirtualne Biura Bytom Rozbiórka i burzenie obiektów budowlanychPomoc społeczna z zakwaterowaniem dla osób z zaburzeniami psychicznymi. Produkcja pozostałych wyrobów z gumy. Wynajem i zarządzanie nieruchomościami własnymi lub dzierżawionymi. Obróbka i usuwanie odpadów innych niż niebezpieczne. Pozostałe drukowanie. Badania naukowe i prace rozwojowe w dziedzinie nauk społecznych i humanistycznych. Produkcja komputerów i urządzeń peryferyjnych. Obrona narodowa. Chów i hodowla pozostałych zwierząt. Bytom Ebiuro Wirtualne Biura Nadawanie programów radiofonicznychObróbka i usuwanie odpadów innych niż niebezpieczne. Produkcja urządzeń, instrumentów oraz wyrobów medycznych, włączając dentystyczne. Działalność wspomagająca wystawianie przedstawień artystycznych. Działalność pogotowia ratunkowego. Roboty związane z budową dróg i autostrad. Sprzedaż detaliczna artykułów używanych prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Roboty budowlane związane ze wznoszeniem budynków mieszkalnych i niemieszkalnych. ..

Biuro Wirtualne Bytom

Dlatego też tutaj mieści się wirtualne biuro Bytom. Prestiżowy adres dla Twojej firmy pomoże w zdobyciu najważniejszych światowych kontrahentów. Poprzez udostępnienie dla swoich klientów Panelu, dzięki, któremu będzie on mógł swobodnie przesyłać dowolne pliki, wiadomości, dokumenty rozliczeniowe oraz w wybranych branżach tworzyć sprawy. Każdy etap realizacji sprawy może być na bieżąco śledzony przez klienta bez konieczności wykonywania zbędnych telefonów lub umawiania wizyt z Kancelarią. Kancelaria zyskuje szybki dostęp do dokumentów, które klient dodał, komunikacja z klientem jest płynna i chronologiczna. Ebiuro Wirtualne Biura Bytom. Możesz wybrać kilka aplikacji z pakietu, które zostaną połączone w jeden system, zgodnie ze sposobem działania twojej firmy. Bytom Ebiuro Wirtualne Biura. Bytom prężnie się rozwijają, przejeżdżając przez miasto można z łatwością dostrzec nowe wieżowce biznesowe oraz usłyszeć o nowych inwestycjach i firmach robiących międzynarodową karierę. Dlatego też tutaj mieści się wirtualne biuro Bytom. Prestiżowy adres dla Twojej firmy pomoże w zdobyciu najważniejszych światowych kontrahentów. Wybierz dowolny pakiet usług tak, aby najbardziej odpowiadał Twoim wymaganiom. Masz dość biegania po mieście podczas załatwiania firmowych spraw? Postaw na nasz profesjonalizm. Szanujemy czas naszych klientów i chcemy zapewnić im jak najwyższy komfort usług.

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?