WIRTUALNE BIURO Bydgoszcz
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Bydgoszcz

Za oferujemy Ci tani wirtualny adres dla firmy w Bydgoszcz, dzięki czemu będziesz mógł rozpocząć działalność. Nie musisz wynajmować powierzchni biurowej, by cieszyć się prestiżową lokalizacją Twojego biznesu. Odpowiedni adres daje wiele korzyści i wpływa na wizerunek Twojej firmy. Wystarczy chwila, aby zeskanować dokument lub zrobić zdjęcie telefonem i w jednej chwili wysłać dany dokument. Wirtualne Biuro Bydgoszcz. Wirtualna Kancelaria Prawnicza umożliwia szybie i sprawne przekazanie swojej sprawy dla danej kancelarii. Bydgoszcz Wirtualne Biuro. Wiadomości zawsze docierają i mogą być do nich podpinane załączniki dowolnego rodzaju, metodą przeciągnij i upuść. Poprzez udostępnienie dla swoich klientów Panelu, dzięki, któremu będzie on mógł swobodnie przesyłać dowolne pliki, wiadomości, dokumenty rozliczeniowe oraz w wybranych branżach tworzyć sprawy. Klient posiada wgląd do swojej korespondencji 24/7z możliwością przeszukiwania dokumentacji. Gdy podejmiesz już decyzję o rozpoczęciu realizacji, podpiszemy stosowną umowę licencyjną, która jasno określi warunki naszej współpracy. Takie rozwiązanie to nie tylko duża oszczędność na kosztach użytkowania rzeczywistego lokalu, ale także atrakcyjny zapis na wizytówce.

ADRES REJESTRACJI FIRMY Bydgoszcz

Działalność organizacji politycznych. Produkcja pozostałego sprzętu transportowego, gdzie indziej niesklasyfikowana. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Produkcja pozostałych technicznych wyrobów ceramicznych. Przetwórstwo herbaty i kawy. Pomoc społeczna z zakwaterowaniem dla osób z zaburzeniami psychicznymi. ADRES REJESTRACJI FIRMY Bydgoszcz Produkcja maszyn do obróbki metalu Technika. Sprzedaż detaliczna wyrobów tekstylnych, odzieży i obuwia prowadzona na straganach i targowiskach. Pozostała działalność usługowa w zakresie rezerwacji, gdzie indziej niesklasyfikowana. Naprawa i konserwacja maszyn. Wynajem i dzierżawa środków transportu wodnego. Produkcja dzianin metrażowych. Artystyczna i literacka działalność twórcza. Produkcja pozostałego sprzętu elektrycznego. Produkcja tkanin z włókien chemicznych. Leasing finansowy. Produkcja pozostałych wyrobów z betonu, gipsu i cementu. Bydgoszcz ADRES REJESTRACJI FIRMY Produkcja gotowych parkietów podłogowych Naprawa i konserwacja maszyn. Transport kolejowy towarów. Działalność wspomagająca edukację. Ochrona przeciwpożarowa. ..

Ebiuro Wirtualne Biura Bydgoszcz

Działalność usługowa wspomagająca pozostałe górnictwo i wydobywanie . Pogrzeby i działalność pokrewna. Wytwarzanie gotowych posiłków i dań. Działalność usługowa związana z leśnictwem . Produkcja wyrobów z aluminium i stopów aluminium. Uprawa trzciny cukrowej. Produkcja pozostałych wyrobów, gdzie indziej niesklasyfikowana. Działalność muzeów. Roboty związane z budową mostów i tuneli. Pozostała działalność usługowa w zakresie technologii informatycznych i komputerowych. Ebiuro Wirtualne Biura Bydgoszcz Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażeniaProdukcja olejów i pozostałych tłuszczów płynnych. Produkcja cementu wzmocnionego włóknem. Pozostała działalność usługowa, gdzie indziej niesklasyfikowana. Pozostałe uprawy rolne inne niż wieloletnie. Produkcja grzejników i kotłów centralnego ogrzewania. Działalność związana z oceną ryzyka i szacowaniem poniesionych strat. Sprzedaż detaliczna gazet i artykułów piśmiennych prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Produkcja win gronowych. Bydgoszcz Ebiuro Wirtualne Biura Wypożyczanie i dzierżawa sprzętu rekreacyjnego i sportowegoWykonywanie instalacji elektrycznych. Wydawanie gazet. Przetwarzanie danych; zarządzanie stronami internetowymi (hosting) i podobna działalność. Działalność firm centralnych (head offices) i holdingów, z wyłączeniem holdingów finansowych. Roboty związane z budową dróg szynowych i kolei podziemnej. Działalność związana z wyszukiwaniem miejsc pracy i pozyskiwaniem pracowników. Badania naukowe i prace rozwojowe w dziedzinie nauk społecznych i humanistycznych. Badania naukowe i prace rozwojowe w dziedzinie nauk społecznych i humanistycznych. ..

Biuro Wirtualne Bydgoszcz

Nasze wirtualne biuro w Bydgoszcz umożliwia Państwu zarejestrowanie firmy (zarówno jednoosobową działalność gospodarczą, dowolną spółkę czy jej oddział), jak również np. fundację czy stowarzyszenie z prestiżowym i rozpoznawalnym adresem w centrum Bydgoszcz wraz z pełną obsługą bez ponoszenia wydatków na wynajem stacjonarnego biura czy zatrudniania pracowników. Współpracujemy z kancelariami prawnymi, notarialnymi, doradcami podatkowymi, rzecznikami patentowymi, tłumaczami przysięgłymi, firmami zajmującymi się marketingiem oraz pozycjonowaniem w google. Nasze kontakty biznesowe otwierają możliwości networkingowe, dzięki czemu stale będziesz zwiększać swoje doświadczenie i wiedzę. Masz dość biegania po mieście podczas załatwiania firmowych spraw? Postaw na nasz profesjonalizm. Ebiuro Wirtualne Biura Bydgoszcz. Klient posiada wgląd do swojej korespondencji 24/7z możliwością przeszukiwania dokumentacji. Bydgoszcz Ebiuro Wirtualne Biura. Możesz wybrać kilka aplikacji z pakietu, które zostaną połączone w jeden system, zgodnie ze sposobem działania twojej firmy. Korzystanie z aplikacji Wirtualne Biuro to przyszłość dla Twojej Firmy ! System Ticketów ma możliwość nadawania statusów dla wiadomości, przeszukiwania historii zgłoszeń, filtrowania po dacie oraz nadanych statusach, posiada również statystyki obrazujące stan wiadomości w zadanym przedziale czasowym. Wirtualne Biuro Bydgoszcz jest kimś, kto odciąża właścicieli firm w ich codziennych, żmudnych obowiązkach. Chcesz znacząco obniżyć koszty prowadzenia firmy? Potrzebujesz prestiżowego adresu do rejestracji działalności?

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?