WIRTUALNE BIURO Brzostek
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Brzostek

Masz dość biegania po mieście podczas załatwiania firmowych spraw? Postaw na nasz profesjonalizm. Wynajmując u nas biuro wirtualne, stawiasz na profesjonalizm oraz prestiżową lokalizację. Wyszukanie dokumentu jest bardzo szybkie. Wirtualne Biuro Brzostek. Jest to ogromne zaoszczędzenie czasu oraz zmniejszenie w dużej mierze obowiązków pracownika każdego sekretariatu. Brzostek Wirtualne Biuro. Prowadzenie własnej firmy wiąże się z natłokiem obowiązków dla każdego przedsiębiorcy. Pomożemy Ci też oszczędzić Twój cenny czas i pieniądze. Nie są to jednak wszystkie zalety korzystania z naszego taniego wirtualnego biura. Oferujemy naszym Klientom usługę ułatwiającą start w pracy na własny rachunek. Takie rozwiązanie to nie tylko duża oszczędność na kosztach użytkowania rzeczywistego lokalu, ale także atrakcyjny zapis na wizytówce. To co istotne, nasza firma i spektrum jej usług skierowanych jest nie tylko do początkujących przedsiębiorców.

ADRES REJESTRACJI FIRMY Brzostek

Produkcja mebli biurowych i sklepowych. Produkcja opon i dętek z gumy; bieżnikowanie i regenerowanie opon z gumy. Działalność wydawnicza w zakresie gier komputerowych. Introligatorstwo i podobne usługi. Sprzedaż detaliczna gazet i artykułów piśmiennych prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Produkcja maszyn dla górnictwa i do wydobywania oraz budownictwa. Produkcja artykułów piśmiennych. ADRES REJESTRACJI FIRMY Brzostek Produkcja gazów technicznych Produkcja olejów i pozostałych tłuszczów płynnych. Przeładunek towarów. Sprzedaż detaliczna pozostałych nowych wyrobów prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Produkcja pozostałych wyrobów z papieru i tektury. Produkcja pozostałych podstawowych chemikaliów organicznych. Produkcja wapna i gipsu. Produkcja statków powietrznych, statków kosmicznych i podobnych maszyn. Działalność prawnicza. Pozostała działalność pocztowa i kurierska. Produkcja artykułów gospodarstwa domowego, toaletowych i sanitarnych. Brzostek ADRES REJESTRACJI FIRMY Wydobywanie kamieni ozdobnych oraz kamienia dla potrzeb budownictwa, skał wapiennych, gipsu, kredy i łupków Produkcja pozostałych gotowych wyrobów metalowych, gdzie indziej niesklasyfikowana. Sprzedaż detaliczna gier i zabawek prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Produkcja pozostałych tkanin. Produkcja pojazdów samochodowych przeznaczonych do przewozu towarów. ..

Ebiuro Wirtualne Biura Brzostek

Pomoc społeczna z zakwaterowaniem dla osób z zaburzeniami psychicznymi. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Wydobywanie soli. Pozostały transport lądowy pasażerski, gdzie indziej niesklasyfikowany. Produkcja pozostałych wyrobów z gumy. Wykonywanie pozostałych instalacji budowlanych. Produkcja urządzeń, instrumentów oraz wyrobów medycznych, włączając dentystyczne. Uprawa drzew i krzewów owocowych ziarnkowych i pestkowych. Produkcja pozostałych wyrobów stolarskich i ciesielskich dla budownictwa. Ebiuro Wirtualne Biura Brzostek Wynajem i dzierżawa środków transportu wodnegoProdukcja wyposażenia elektrycznego i elektronicznego do pojazdów silnikowych. Działalność pozostałych organizacji członkowskich, gdzie indziej niesklasyfikowana. Odzysk surowców z materiałów segregowanych. Obróbka nasion dla celów rozmnażania roślin. Produkcja pozostałej odzieży i dodatków do odzieży. Produkcja maszyn do obróbki metalu. Produkcja przędzy z pozostałych włókien tekstylnych, włączając produkcję nici. Pozostałe specjalistyczne roboty budowlane, gdzie indziej niesklasyfikowane. Brzostek Ebiuro Wirtualne Biura Produkcja pozostałych wyrobów z tworzyw sztucznychDziałalność wspomagająca wystawianie przedstawień artystycznych. Działalność muzeów. Naprawa i konserwacja urządzeń elektronicznych i optycznych. Produkcja pieców, palenisk i palników piecowych. ..

Biuro Wirtualne Brzostek

Dlatego też tutaj mieści się wirtualne biuro Brzostek. Prestiżowy adres dla Twojej firmy pomoże w zdobyciu najważniejszych światowych kontrahentów. Posiadanie adresu firmowego Brzostek, pod którym nie kryje się prywatne mieszkanie jest w wielu przypadkach wartością biznesową samą w sobie. Program dostępny jest przez Internet – działa w oknie przeglądarki WWW i nie wymaga instalacji na komputerze. Ebiuro Wirtualne Biura Brzostek. Oferujemy Klientowi dostęp do elektronicznego archiwum dokumentów czyli funkcja szybkiego odnajdywania dokumentów. Brzostek Ebiuro Wirtualne Biura. Klient posiada wgląd do swojej korespondencji 24/7z możliwością przeszukiwania dokumentacji. Panel został zaprojektowany pod każde potrzeby klienta, dzięki temu Ty i Twoi klienci zyskujecie czas oraz wysoką jakość komunikacji pomiędzy biuro-klient. Gdy do Wirtualnego Biura dotrze korespondencja dla Klienta, po zeskanowaniu jej należy przejść do Poczta (dokumenty)/Dodaj nowy dokument i dodać do systemu pliki z zeskanowanymi dokumentami wskazując gdzie zostały zapisane na lokalnym komputerze, następnie wysyłamy je do systemu. Za oferujemy Ci tani wirtualny adres dla firmy w Brzostek, dzięki czemu będziesz mógł rozpocząć działalność. Szanujemy czas naszych klientów i chcemy zapewnić im jak najwyższy komfort usług.

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?