WIRTUALNE BIURO Brzeziny
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Brzeziny

Posiadanie adresu firmowego Brzeziny, pod którym nie kryje się prywatne mieszkanie jest w wielu przypadkach wartością biznesową samą w sobie. Jeśli nie chcesz, by to Twój adres domowy był oficjalnym adresem siedziby Twojej firmy, zamiast wynajmować drogi lokal, zdecyduj się na adres wirtualny i wybierz Brzeziny wirtualne biuro. Nowy adres, siłą rzeczy, wykorzystywany będzie przez klienta również do przyjmowania korespondencji. Wirtualne Biuro Brzeziny. Uporządkuj bazę swoich klientów, łatwiej wyszukuj potrzebne dane konkretnej firmy lub osoby kontaktowej. Brzeziny Wirtualne Biuro. Nie zwlekaj dłużej, załóż aplikacje wirtualnego biura i testuj już dzisiaj ! Twoi klienci po zalogowaniu się przez Panel klienta będą mogli dodawać skany lub zdjęcia faktur oraz wszelkich załączników bez konieczności dostarczania ich osobiście. Panel został zaprojektowany pod każde potrzeby klienta, dzięki temu Ty i Twoi klienci zyskujecie czas oraz wysoką jakość komunikacji pomiędzy biuro-klient. Wirtualne Biuro Brzeziny jest kimś, kto odciąża właścicieli firm w ich codziennych, żmudnych obowiązkach. To wirtualne biuro dla rozpoczynających działalność gospodarczą, dla stowarzyszeń, które potrzebują adresu do korespondencji i rejestracji.

ADRES REJESTRACJI FIRMY Brzeziny

Działalność maklerska związana z rynkiem papierów wartościowych i towarów giełdowych. Naprawa i konserwacja maszyn. Produkcja papieru i tektury. Działalność usługowa związana z leśnictwem . Reprodukcja zapisanych nośników informacji. Przygotowywanie i dostarczanie żywności dla odbiorców zewnętrznych (katering). Wykonywanie instalacji wodno-kanalizacyjnych, cieplnych, gazowych i klimatyzacyjnych. Pozostała działalność rozrywkowa i rekreacyjna, gdzie indziej niesklasyfikowana . ADRES REJESTRACJI FIRMY Brzeziny Produkcja tworzyw sztucznych w formach podstawowych Wypożyczanie i dzierżawa pozostałych artykułów użytku osobistego i domowego. Produkcja maszyn dla przemysłu tekstylnego, odzieżowego i skórzanego. Magazynowanie i przechowywanie pozostałych towarów. Działalność taksówek osobowych. Sprzedaż hurtowa pozostałych maszyn i urządzeń. Sprzedaż detaliczna kwiatów, roślin, nasion, nawozów, żywych zwierząt domowych, karmy dla zwierząt domowych prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Brzeziny ADRES REJESTRACJI FIRMY Produkcja narzędzi Produkcja pozostałych maszyn ogólnego przeznaczenia, gdzie indziej niesklasyfikowana. Produkcja wyposażenia elektrycznego i elektronicznego do pojazdów silnikowych. Działalność związana z wyszukiwaniem miejsc pracy i pozyskiwaniem pracowników. Produkcja pozostałych wyrobów z drewna; produkcja wyrobów z korka, słomy i materiałów używanych do wyplatania. Wynajem i zarządzanie nieruchomościami własnymi lub dzierżawionymi. Naprawa i konserwacja elektronicznego sprzętu powszechnego użytku. Produkcja maszyn i sprzętu biurowego, z wyłączeniem komputerów i urządzeń peryferyjnych. ..

Ebiuro Wirtualne Biura Brzeziny

Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Produkcja pozostałych wyrobów, gdzie indziej niesklasyfikowana. Chów i hodowla koni i pozostałych zwierząt koniowatych. Sprzedaż hurtowa cukru, czekolady, wyrobów cukierniczych i piekarskich. Transport morski i przybrzeżny pasażerski. Działalność usługowa wspomagająca pozostałe górnictwo i wydobywanie . Działalność w zakresie telekomunikacji satelitarnej. Uprawa warzyw, włączając melony oraz uprawa roślin korzeniowych i roślin bulwiastych. Pozostała działalność wydawnicza. Naprawa i konserwacja urządzeń elektrycznych. Ebiuro Wirtualne Biura Brzeziny Badania naukowe i prace rozwojowe w dziedzinie nauk społecznych i humanistycznychProdukcja maszyn dla przemysłu papierniczego. Produkcja maszyn stosowanych w przetwórstwie żywności, tytoniu i produkcji napojów. Uprawa zbóż, roślin strączkowych i roślin oleistych na nasiona, z wyłączeniem ryżu. Wytwarzanie gotowych posiłków i dań. Naprawa i konserwacja maszyn. Ruchome placówki gastronomiczne. Produkcja pozostałych maszyn specjalnego przeznaczenia, gdzie indziej niesklasyfikowana. Produkcja kauczuku syntetycznego w formach podstawowych. Naprawa obuwia i wyrobów skórzanych. Brzeziny Ebiuro Wirtualne Biura Naprawa i konserwacja metalowych wyrobów gotowychSprzedaż detaliczna prowadzona przez domy sprzedaży wysyłkowej lub Internet. Produkcja obuwia. Naprawa i konserwacja pozostałego sprzętu i wyposażenia. Produkcja elektrycznych silników, prądnic i transformatorów. ..

Biuro Wirtualne Brzeziny

Za oferujemy Ci tani wirtualny adres dla firmy w Brzeziny, dzięki czemu będziesz mógł rozpocząć działalność. Możemy też zastąpić Cię w wielu czynnościach, które konieczne są, jeśli posiada się własną firmę. Prestiżowy adres siedziby to również świetne rozwiązanie dla firm typu start-up, których działalność często ma charakter zdalny. Ebiuro Wirtualne Biura Brzeziny. Poprzez udostępnienie dla swoich klientów Panelu, dzięki, któremu będzie on mógł swobodnie przesyłać dowolne pliki, wiadomości, dokumenty rozliczeniowe oraz w wybranych branżach tworzyć sprawy. Brzeziny Ebiuro Wirtualne Biura. System jest prosty i przejrzysty. Wiadomości dodane w systemie nie muszę przechodzić weryfikacji antyspamowej i nie są obarczone prawdopodobieństwem niedostarczenia do odbiorcy. Za oferujemy Ci tani wirtualny adres dla firmy w Brzeziny, dzięki czemu będziesz mógł rozpocząć działalność. Jeśli nie chcesz, by to Twój adres domowy był oficjalnym adresem siedziby Twojej firmy, zamiast wynajmować drogi lokal, zdecyduj się na adres wirtualny i wybierz wirtualne biuro.

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?