WIRTUALNE BIURO Brzeg
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Brzeg

Za oferujemy Ci tani wirtualny adres dla firmy w Brzeg, dzięki czemu będziesz mógł rozpocząć działalność. Współpracujemy z kancelariami prawnymi, notarialnymi, doradcami podatkowymi, rzecznikami patentowymi, tłumaczami przysięgłymi, firmami zajmującymi się marketingiem oraz pozycjonowaniem w google. Nasze kontakty biznesowe otwierają możliwości networkingowe, dzięki czemu stale będziesz zwiększać swoje doświadczenie i wiedzę. Wynajmując u nas biuro wirtualne, stawiasz na profesjonalizm oraz prestiżową lokalizację. Wirtualne Biuro Brzeg. Zapewniamy bardzo krótki czas dostosowania i wdrożenia systemu. Brzeg Wirtualne Biuro. Twoje biuro lub kancelaria na bieżąco ma kontakt z Tobą lub Twoja firma. Jest to ogromne zaoszczędzenie czasu oraz zmniejszenie w dużej mierze obowiązków pracownika każdego sekretariatu. Wystarczy, że klient zarejestruje się do swojego panelu i już bezpośrednio z tego poziomu może dodać i podglądać swoją sprawę łącznie ze wszystkimi niezbędnymi dokumentami. Możesz wykorzystać go zarówno do celów rejestracyjnych w urzędach, jak i na potrzeby marketingowe i wizerunkowe. Nowy adres, siłą rzeczy, wykorzystywany będzie przez klienta również do przyjmowania korespondencji.

ADRES REJESTRACJI FIRMY Brzeg

Działalność postprodukcyjna związana z filmami, nagraniami wideo i programami telewizyjnymi. Gospodarka leśna i pozostała działalność leśna, z wyłączeniem pozyskiwania produktów leśnych . Produkcja papieru i tektury. Uprawa roślin przyprawowych i aromatycznych oraz roślin wykorzystywanych do produkcji leków i wyrobów farmaceutycznych. Pozostała usługowa działalność gastronomiczna. Produkcja nawozów i związków azotowych. Działalność związana z projekcją filmów. ADRES REJESTRACJI FIRMY Brzeg Produkcja wyrobów z mięsa, włączając wyroby z mięsa drobiowego Działalność paramedyczna. Pozaszkolne formy edukacji artystycznej. Produkcja wyrobów tartacznych. Górnictwo pozostałych rud metali nieżelaznych. Działalność fotograficzna. Wytwarzanie gotowych posiłków i dań. Sprzedaż hurtowa odzieży i obuwia. Pobór, uzdatnianie i dostarczanie wody. Brzeg ADRES REJESTRACJI FIRMY Wynajem i dzierżawa środków transportu wodnego Sprzedaż hurtowa paliw i produktów pochodnych. Bezpieczeństwo państwa, porządek i bezpieczeństwo publiczne. Produkcja pieczywa; produkcja świeżych wyrobów ciastkarskich i ciastek. Działalność wspomagająca edukację. Pozostałe specjalistyczne roboty budowlane, gdzie indziej niesklasyfikowane. Branżowe szkoły I stopnia. ..

Ebiuro Wirtualne Biura Brzeg

Pozostałe pośrednictwo pieniężne. Działalność usługowa związana z administracyjną obsługą biura. Wykonywanie instalacji elektrycznych. Pozostała działalność usługowa, gdzie indziej niesklasyfikowana. Produkcja odzieży skórzanej. Działalność wspomagająca wystawianie przedstawień artystycznych. Produkcja pozostałych artykułów spożywczych, gdzie indziej niesklasyfikowana. Produkcja pozostałych wyrobów ceramicznych. Działalność usługowa wspomagająca transport lotniczy. Działalność pokojów zagadek, domów strachu, miejsc do tańczenia i w zakresie innych form rozrywki lub rekreacji organizowanych w pomieszczeniach lub w innych miejscach o zamkniętej przestrzeni . Ebiuro Wirtualne Biura Brzeg Naprawa i konserwacja maszynNaprawa i konserwacja urządzeń elektrycznych. Produkcja artykułów piśmiennych. Odlewnictwo staliwa. Posadzkarstwo; tapetowanie i oblicowywanie ścian. Uprawa drzew i krzewów owocowych ziarnkowych i pestkowych. Naprawa i konserwacja metalowych wyrobów gotowych. Produkcja opakowań drewnianych. Produkcja farb, lakierów i podobnych powłok, farb drukarskich i mas uszczelniających. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Produkcja pozostałych pojazdów samochodowych, z wyłączeniem motocykli. Brzeg Ebiuro Wirtualne Biura TechnikaDziałalność w zakresie telekomunikacji przewodowej. Pozostała działalność pocztowa i kurierska. Pozostała działalność usługowa, gdzie indziej niesklasyfikowana. Produkcja pozostałych gotowych wyrobów metalowych, gdzie indziej niesklasyfikowana. Produkcja pozostałych artykułów spożywczych, gdzie indziej niesklasyfikowana. Naprawa pozostałych artykułów użytku osobistego i domowego. Pozostała działalność pocztowa i kurierska. Szkoły policealne. Produkcja magnetycznych i optycznych niezapisanych nośników informacji. Nadawanie programów telewizyjnych ogólnodostępnych i abonamentowych. ..

Biuro Wirtualne Brzeg

W jednym miejscu otrzymasz szeroki zakres usług oraz skuteczne wsparcie dla Twojego biznesu. Wystarczy, że klient zarejestruje się do swojego panelu i już bezpośrednio z tego poziomu może dodać i podglądać swoją sprawę łącznie ze wszystkimi niezbędnymi dokumentami. Twoi klienci po zalogowaniu się przez Panel klienta będą mogli dodawać skany lub zdjęcia faktur oraz wszelkich załączników bez konieczności dostarczania ich osobiście. Ebiuro Wirtualne Biura Brzeg. Szybciej przypisuj korespondencję przychodzącą do właściwego Klienta. Brzeg Ebiuro Wirtualne Biura. Nie zwlekaj dłużej, załóż aplikacje wirtualnego biura i testuj już dzisiaj ! Po przedstawieniu gotowego rozwiązania dostępnego na serwerze testowym, będziemy mogli wdrożyć go również na serwer produkcyjny. Na wdrożonym systemie przeprowadzę szkolenie wskazanych pracowników z jego obsługi. Na szkolenie przyjadę do Was. To był impuls do zaprojektowania oprogramowania rozwiązującego problemy najemców i dzierżawców. W jednym miejscu otrzymasz szeroki zakres usług oraz skuteczne wsparcie dla Twojego biznesu.

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?