WIRTUALNE BIURO Brudzew
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Brudzew

Prowadzenie własnej firmy wiąże się z natłokiem obowiązków dla każdego przedsiębiorcy. Oferujemy naszym Klientom usługę ułatwiającą start w pracy na własny rachunek. Obsługuj pocztę szybciej i łatwiej. Wirtualne Biuro Brudzew. Prowadzenie własnej firmy to bardzo dużo obowiązków a podstawowy to bardzo dobra komunikacja z klientem. Aby zmniejszyć i usprawnić pracę naszych Klientów stworzyliśmy aplikację Biuro Klienta aplikację działająca przez przeglądarkę WWW, która usprawni obieg dokumentów pomiędzy klientem i firmą. Brudzew Wirtualne Biuro. Nasza oferta skierowana jest do firm, które chcą rozwiązać problem komunikacji klient-biuro. Panel został zaprojektowany pod każde potrzeby klienta, dzięki temu Ty i Twoi klienci zyskujecie czas oraz wysoką jakość komunikacji pomiędzy biuro-klient. Za oferujemy Ci tani wirtualny adres dla firmy w Brudzew, dzięki czemu będziesz mógł rozpocząć działalność. Możemy też zastąpić Cię w wielu czynnościach, które konieczne są, jeśli posiada się własną firmę. Usługa jest dedykowana m.in. firmom, które swoją działalność realizują w różnych miejscach.

ADRES REJESTRACJI FIRMY Brudzew

Chów i hodowla pozostałych zwierząt. Reprodukcja zapisanych nośników informacji. Badania naukowe i prace rozwojowe w dziedzinie nauk społecznych i humanistycznych. Zbieranie odpadów niebezpiecznych. Pozostała działalność usługowa w zakresie technologii informatycznych i komputerowych. Sprzedaż detaliczna odzieży prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Działalność weterynaryjna. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. ADRES REJESTRACJI FIRMY Brudzew Handel energią elektryczną Naprawa i konserwacja metalowych wyrobów gotowych. Produkcja elektrycznego sprzętu oświetleniowego. Działalność firm centralnych (head offices) i holdingów, z wyłączeniem holdingów finansowych. Transport lotniczy pasażerski. Naprawa i konserwacja metalowych wyrobów gotowych. Działalność usługowa wspomagająca pozostałe górnictwo i wydobywanie . Produkcja pozostałego sprzętu transportowego, gdzie indziej niesklasyfikowana. Produkcja artykułów gospodarstwa domowego, toaletowych i sanitarnych. Sprzedaż detaliczna wyrobów medycznych, włączając ortopedyczne, prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Działalność wspomagająca edukację. Brudzew ADRES REJESTRACJI FIRMY Działalność usługowa wspomagająca transport morski Wytwarzanie i przetwarzanie produktów rafinacji ropy naftowej. Sprzedaż hurtowa odpadów i złomu. Zakładanie stolarki budowlanej. Wydawanie czasopism i pozostałych periodyków. Pozostałe doradztwo w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej i zarządzania. ..

Ebiuro Wirtualne Biura Brudzew

Gospodarstwa domowe produkujące wyroby na własne potrzeby. Pozostałe górnictwo i wydobywanie, gdzie indziej niesklasyfikowane. Uprawa drzew i krzewów owocowych cytrusowych. Produkcja pozostałych kurków i zaworów. Produkcja pozostałych pomp i sprężarek. Działalność związana z wystawianiem przedstawień artystycznych. Działalność w zakresie telekomunikacji satelitarnej. Produkcja łożysk, kół zębatych, przekładni zębatych i elementów napędowych. Działalność agentów specjalizujących się w sprzedaży pozostałych określonych towarów. Pomoc społeczna bez zakwaterowania dla osób w podeszłym wieku i osób niepełnosprawnych. Naprawa i konserwacja maszyn. Ebiuro Wirtualne Biura Brudzew Produkcja pozostałych części i akcesoriów do pojazdów silnikowych, z wyłączeniem motocykliNaprawa i konserwacja metalowych wyrobów gotowych. Działalność wspomagająca wystawianie przedstawień artystycznych. Produkcja nawozów i związków azotowych. Działalność usługowa wspomagająca pozostałe górnictwo i wydobywanie . Produkcja włókien szklanych. Sprzedaż hurtowa perfum i kosmetyków. Działalność usługowa wspomagająca transport morski. Działalność usługowa wspomagająca transport śródlądowy. Brudzew Ebiuro Wirtualne Biura Gospodarka leśna i pozostała działalność leśna, z wyłączeniem pozyskiwania produktów leśnych Naprawa i konserwacja urządzeń elektronicznych i optycznych. Produkcja ceramicznych kafli i płytek. Przetwarzanie i unieszkodliwianie odpadów niebezpiecznych. Dzierżawa własności intelektualnej i podobnych produktów, z wyłączeniem prac chronionych prawem autorskim. Produkcja maszyn dla przemysłu tekstylnego, odzieżowego i skórzanego. Działalność fotograficzna. Kierowanie w zakresie działalności związanej z ochroną zdrowia, edukacją, kulturą oraz pozostałymi usługami społecznymi, z wyłączeniem zabezpieczeń społecznych. Działalność wspomagająca wystawianie przedstawień artystycznych. ..

Biuro Wirtualne Brudzew

Możesz wykorzystać go zarówno do celów rejestracyjnych w urzędach, jak i na potrzeby marketingowe i wizerunkowe. To co istotne, nasza firma i spektrum jej usług skierowanych jest nie tylko do początkujących przedsiębiorców. Zapewniamy bardzo krótki czas dostosowania i wdrożenia systemu. Ebiuro Wirtualne Biura Brudzew. Okazało się że nie ma na rynku profesjonalnego systemu dedykowanego do obsługi Wirtualnych Biur, a popyt na usługi tego typu bardzo szybko rośnie. Brudzew Ebiuro Wirtualne Biura. Poprzez udostępnienie dla swoich klientów Panelu, dzięki, któremu będzie on mógł swobodnie przesyłać dowolne pliki, wiadomości, dokumenty rozliczeniowe oraz w wybranych branżach tworzyć sprawy. Gdy do Wirtualnego Biura dotrze korespondencja dla Klienta, po zeskanowaniu jej należy przejść do Poczta (dokumenty)/Dodaj nowy dokument i dodać do systemu pliki z zeskanowanymi dokumentami wskazując gdzie zostały zapisane na lokalnym komputerze, następnie wysyłamy je do systemu. Możemy też zastąpić Cię w wielu czynnościach, które konieczne są, jeśli posiada się własną firmę. Wynajmując u nas biuro wirtualne, stawiasz na profesjonalizm oraz prestiżową lokalizację. Oferujemy Państwu zarejestrowanie swojej firmy, działalności gospodarczej pod reprezentatywnym adresem. Planujesz rozpoczęcie działalności gospodarczej, założenie fundacji lub stowarzyszenia?

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?