WIRTUALNE BIURO Brody
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Brody

Dlatego też tutaj mieści się wirtualne biuro Brody. Prestiżowy adres dla Twojej firmy pomoże w zdobyciu najważniejszych światowych kontrahentów. W jednym miejscu otrzymasz szeroki zakres usług oraz skuteczne wsparcie dla Twojego biznesu. Pewne administracyjne kwestie może załatwić za nas wirtualne biuro.Wirtualne Biuro Brody. Nasza oferta skierowana jest do firm, które chcą rozwiązać problem komunikacji klient-biuro. Brody Wirtualne Biuro. Wystarczy chwila, aby zeskanować dokument lub zrobić zdjęcie telefonem i w jednej chwili wysłać dany dokument. Poprzez udostępnienie dla swoich klientów Panelu, dzięki, któremu będzie on mógł swobodnie przesyłać dowolne pliki, wiadomości, dokumenty rozliczeniowe oraz w wybranych branżach tworzyć sprawy. Po przedstawieniu gotowego rozwiązania dostępnego na serwerze testowym, będziemy mogli wdrożyć go również na serwer produkcyjny. Dlatego też tutaj mieści się wirtualne biuro Brody. Prestiżowy adres dla Twojej firmy pomoże w zdobyciu najważniejszych światowych kontrahentów. To wirtualne biuro dla rozpoczynających działalność gospodarczą, dla stowarzyszeń, które potrzebują adresu do korespondencji i rejestracji.

ADRES REJESTRACJI FIRMY Brody

Sprzedaż hurtowa komputerów, urządzeń peryferyjnych i oprogramowania. Produkcja przędzy z pozostałych włókien tekstylnych, włączając produkcję nici. Pozostała działalność usługowa w zakresie technologii informatycznych i komputerowych. Przetwarzanie danych; zarządzanie stronami internetowymi (hosting) i podobna działalność. Produkcja pozostałych narzędzi mechanicznych. Produkcja pozostałych wyrobów chemicznych, gdzie indziej niesklasyfikowana. Wynajem i dzierżawa maszyn i urządzeń rolniczych. Działalność fotograficzna. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Roboty związane z budową pozostałych obiektów inżynierii lądowej i wodnej, gdzie indziej niesklasyfikowane. ADRES REJESTRACJI FIRMY Brody Produkcja margaryny i podobnych tłuszczów jadalnych Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Działalność obiektów sportowych. Wytwarzanie gotowych posiłków i dań. Wykonywanie pozostałych instalacji budowlanych. Przetwarzanie i unieszkodliwianie odpadów niebezpiecznych. Pomoc społeczna bez zakwaterowania dla osób w podeszłym wieku i osób niepełnosprawnych. Pozostałe uprawy rolne inne niż wieloletnie. Sprzedaż detaliczna pozostałych nowych wyrobów prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Działalność usługowa wspomagająca chów i hodowlę zwierząt gospodarskich. Kupno i sprzedaż nieruchomości na własny rachunek. Gospodarka leśna i pozostała działalność leśna, z wyłączeniem pozyskiwania produktów leśnych . Badania naukowe i prace rozwojowe w dziedzinie pozostałych nauk przyrodniczych i technicznych. Brody ADRES REJESTRACJI FIRMY Naprawa i konserwacja urządzeń elektrycznych Wykonywanie instalacji wodno-kanalizacyjnych, cieplnych, gazowych i klimatyzacyjnych. Działalność w zakresie telekomunikacji bezprzewodowej, z wyłączeniem telekomunikacji satelitarnej. Działalność usługowa wspomagająca transport śródlądowy. Produkcja szkła płaskiego. ..

Ebiuro Wirtualne Biura Brody

Sprzedaż hurtowa i detaliczna samochodów osobowych i furgonetek. Działalność wspomagająca wystawianie przedstawień artystycznych. Chów i hodowla pozostałych zwierząt. Produkcja masy włóknistej. Produkcja maszyn i sprzętu biurowego, z wyłączeniem komputerów i urządzeń peryferyjnych. Wykonywanie pozostałych instalacji budowlanych. Wyprawa skór, garbowanie; wyprawa i barwienie skór futerkowych. Produkcja odzieży roboczej. Wykonywanie instalacji wodno-kanalizacyjnych, cieplnych, gazowych i klimatyzacyjnych. Ebiuro Wirtualne Biura Brody Działalność pogotowia ratunkowegoObróbka nasion dla celów rozmnażania roślin. Pozyskiwanie dziko rosnących produktów leśnych, z wyłączeniem drewna. Chów i hodowla koni i pozostałych zwierząt koniowatych. Produkcja artykułów spożywczych homogenizowanych i żywności dietetycznej. Konserwacja i naprawa pojazdów samochodowych, z wyłączeniem motocykli. Sprzedaż detaliczna pozostałych wyrobów prowadzona na straganach i targowiskach. Działalność archiwów. Działalność w zakresie inżynierii i związane z nią doradztwo techniczne. Naprawa i konserwacja metalowych wyrobów gotowych. Brody Ebiuro Wirtualne Biura Działalność maklerska związana z rynkiem papierów wartościowych i towarów giełdowychInstalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Działalność w zakresie telekomunikacji satelitarnej. Naprawa i konserwacja urządzeń elektronicznych i optycznych. Produkcja maszyn do obróbki metalu. Działalność usługowa wspomagająca eksploatację złóż ropy naftowej i gazu ziemnego . Produkcja rowerów i wózków inwalidzkich. Działalność usługowa związana z przygotowywaniem do druku. Działalność usługowa wspomagająca transport morski. ..

Biuro Wirtualne Brody

Wirtualne Biuro Brody jest kimś, kto odciąża właścicieli firm w ich codziennych, żmudnych obowiązkach. Za oferujemy Ci tani wirtualny adres dla firmy w Brody, dzięki czemu będziesz mógł rozpocząć działalność. Możesz wykorzystać go zarówno do celów rejestracyjnych w urzędach, jak i na potrzeby marketingowe i wizerunkowe. Ebiuro Wirtualne Biura Brody. Nasza oferta skierowana jest do firm, które chcą rozwiązać problem komunikacji klient-biuro. Brody Ebiuro Wirtualne Biura. Obsługuj pocztę szybciej i łatwiej. Każdy z systemów Wirtualnego Biura posiada sprawdzony mechanizm komunikacji pomiędzy klientem a firmą. System Ticketów ma możliwość nadawania statusów dla wiadomości, przeszukiwania historii zgłoszeń, filtrowania po dacie oraz nadanych statusach, posiada również statystyki obrazujące stan wiadomości w zadanym przedziale czasowym. Klient posiada wgląd do swojej korespondencji 24/7z możliwością przeszukiwania dokumentacji. Zanim otrzymasz precyzyjną ofertę wdrożenia systemu dla Ciebie przeprowadzimy konsultacje aby określić czy potrzebne będzie dodatkowe dostosowanie go.

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?