WIRTUALNE BIURO Borzytuchom
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Borzytuchom

Wirtualne Biuro Borzytuchom jest kimś, kto odciąża właścicieli firm w ich codziennych, żmudnych obowiązkach. Uporządkuj bazę swoich klientów, łatwiej wyszukuj potrzebne dane konkretnej firmy lub osoby kontaktowej. Zapewniamy bardzo krótki czas dostosowania i wdrożenia systemu. Wirtualne Biuro Borzytuchom. Twoje biuro lub kancelaria na bieżąco ma kontakt z Tobą lub Twoja firma. Borzytuchom Wirtualne Biuro. Nasza oferta skierowana jest do firm, które chcą rozwiązać problem komunikacji klient-biuro. Aplikacja umożliwia śledzenie dodanych faktur, spraw, zamówień, ofert oraz wielu innych rekordów a jakakolwiek zmiana statusu jest na bieżąco rejestrowana. Po przedstawieniu gotowego rozwiązania dostępnego na serwerze testowym, będziemy mogli wdrożyć go również na serwer produkcyjny. Zdecyduj się na takie rozwiązanie, które gwarantuje Ci dużą oszczędność, niższe podatki, a także umożliwia przeprowadzanie konferencji i szkoleń w profesjonalnie wyposażonych salach. Masz dość biegania po mieście podczas załatwiania firmowych spraw? Postaw na nasz profesjonalizm.

ADRES REJESTRACJI FIRMY Borzytuchom

Roboty związane z budową linii telekomunikacyjnych i elektroenergetycznych. Magazynowanie i przechowywanie paliw gazowych. Magazynowanie i przechowywanie pozostałych towarów. Działalność związana z wystawianiem przedstawień artystycznych. Wydobywanie kamieni ozdobnych oraz kamienia dla potrzeb budownictwa, skał wapiennych, gipsu, kredy i łupków. Pozaszkolne formy edukacji sportowej oraz zajęć sportowych i rekreacyjnych. ADRES REJESTRACJI FIRMY Borzytuchom Działalność w zakresie inżynierii i związane z nią doradztwo techniczne Produkcja sprzętu (tele)komunikacyjnego. Produkcja sprzętu instalacyjnego. Produkcja pieców, palenisk i palników piecowych. Działalność związana z doradztwem w zakresie informatyki. Produkcja pozostałych artykułów spożywczych, gdzie indziej niesklasyfikowana. Produkcja włóknin i wyrobów wykonanych z włóknin, z wyłączeniem odzieży. Działalność wydawnicza w zakresie gier komputerowych. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Produkcja wyrobów pończoszniczych. Działalność centrów telefonicznych (call center). Transport morski i przybrzeżny pasażerski. Borzytuchom ADRES REJESTRACJI FIRMY Pozostała działalność profesjonalna, naukowa i techniczna, gdzie indziej niesklasyfikowana Badania naukowe i prace rozwojowe w dziedzinie pozostałych nauk przyrodniczych i technicznych. Produkcja maszyn do obróbki metalu. Działalność usługowa wspomagająca pozostałe górnictwo i wydobywanie . Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Odlewnictwo pozostałych metali nieżelaznych, gdzie indziej niesklasyfikowane. Produkcja pozostałych artykułów spożywczych, gdzie indziej niesklasyfikowana. ..

Ebiuro Wirtualne Biura Borzytuchom

Działalność związana z organizacją targów, wystaw i kongresów. Produkcja statków powietrznych, statków kosmicznych i podobnych maszyn. Pozostała działalność usługowa w zakresie rezerwacji, gdzie indziej niesklasyfikowana. Produkcja maszyn dla rolnictwa i leśnictwa. Naprawa i konserwacja metalowych wyrobów gotowych. Produkcja mebli biurowych i sklepowych. Pozostałe przetwarzanie i konserwowanie owoców i warzyw. Produkcja pozostałych wyrobów ceramicznych. Sprzedaż hurtowa pozostałych artykułów użytku domowego. Ebiuro Wirtualne Biura Borzytuchom Produkcja grzejników i kotłów centralnego ogrzewaniaChów i hodowla wielbłądów i zwierząt wielbłądowatych. Realizacja projektów budowlanych związanych ze wznoszeniem budynków. Artystyczna i literacka działalność twórcza. Przygotowanie terenu pod budowę. Naprawa i konserwacja maszyn. Uprawa warzyw, włączając melony oraz uprawa roślin korzeniowych i roślin bulwiastych. Działalność usługowa wspomagająca transport śródlądowy. Sprzedaż hurtowa wyrobów chemicznych. Zakładanie stolarki budowlanej. Roboty związane z budową mostów i tuneli. Borzytuchom Ebiuro Wirtualne Biura Naprawa zegarów, zegarków oraz biżuteriiProdukcja sprzętu (tele)komunikacyjnego. Produkcja motocykli. Działalność związana z wystawianiem przedstawień artystycznych. Produkcja pieczywa; produkcja świeżych wyrobów ciastkarskich i ciastek. Produkcja pozostałych wyrobów z papieru i tektury. Produkcja rur, przewodów, kształtowników zamkniętych i łączników, ze stali. Naprawa i konserwacja maszyn. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Produkcja pozostałych zbiorników, cystern i pojemników metalowych. Produkcja narzędzi. ..

Biuro Wirtualne Borzytuchom

Nasze wirtualne biuro w Borzytuchom umożliwia Państwu zarejestrowanie firmy (zarówno jednoosobową działalność gospodarczą, dowolną spółkę czy jej oddział), jak również np. fundację czy stowarzyszenie z prestiżowym i rozpoznawalnym adresem w centrum Borzytuchom wraz z pełną obsługą bez ponoszenia wydatków na wynajem stacjonarnego biura czy zatrudniania pracowników. Prestiżowy adres siedziby to również świetne rozwiązanie dla firm typu start-up, których działalność często ma charakter zdalny. Zapewniamy bardzo krótki czas dostosowania i wdrożenia systemu. Ebiuro Wirtualne Biura Borzytuchom. Wszystkie dokumenty firmy będą dostępne w Biurze Klienta w formie elektronicznej 24 h na dobę. Borzytuchom Ebiuro Wirtualne Biura. Mają też możliwość rezerwacji sali konferencyjnej. Dodatkowo aplikacja jest odporna na działanie wirusów i awarie komputera. Panel klienta umożliwi dostęp do załączników dla korespondencji przychodzącej oraz poinformuję osobę o jej wprowadzeniu do systemu. Klient posiada wgląd do swojej korespondencji 24/7z możliwością przeszukiwania dokumentacji. Wirtualne Biuro Borzytuchom jest kimś, kto odciąża właścicieli firm w ich codziennych, żmudnych obowiązkach.

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?