WIRTUALNE BIURO Borowie
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Borowie

W jednym miejscu otrzymasz szeroki zakres usług oraz skuteczne wsparcie dla Twojego biznesu. Świadczymy profesjonalne wsparcie w obsługach księgowej. Dopasowujemy się do potrzeb i możliwości finansowych klientów i zawsze polecamy doświadczonych partnerów ze specjalistyczną wiedzą. Obsługuj pocztę szybciej i łatwiej. Wirtualne Biuro Borowie. Wystarczy chwila, aby zeskanować dokument lub zrobić zdjęcie telefonem i w jednej chwili wysłać dany dokument. Borowie Wirtualne Biuro. Na wdrożonym systemie przeprowadzę szkolenie wskazanych pracowników z jego obsługi. Na szkolenie przyjadę do Was. System Ticketów ma możliwość nadawania statusów dla wiadomości, przeszukiwania historii zgłoszeń, filtrowania po dacie oraz nadanych statusach, posiada również statystyki obrazujące stan wiadomości w zadanym przedziale czasowym. Wystarczy, że klient zarejestruje się do swojego panelu i już bezpośrednio z tego poziomu może dodać i podglądać swoją sprawę łącznie ze wszystkimi niezbędnymi dokumentami. Nie musisz wynajmować powierzchni biurowej, by cieszyć się prestiżową lokalizacją Twojego biznesu. Odpowiedni adres daje wiele korzyści i wpływa na wizerunek Twojej firmy. Korzystając z naszej oferty masz gwarancję profesjonalizmu, indywidualnego podejścia do każdej sprawy oraz korzystnych cen.

ADRES REJESTRACJI FIRMY Borowie

Produkcja olejków eterycznych. Działalność usługowa następująca po zbiorach. Wykonywanie pozostałych instalacji budowlanych. Wynajem i dzierżawa maszyn i urządzeń budowlanych. Działalność obiektów kulturalnych. Produkcja wyrobów z drutu, łańcuchów i sprężyn. Produkcja maszyn dla górnictwa i do wydobywania oraz budownictwa. ADRES REJESTRACJI FIRMY Borowie Sprzedaż detaliczna części i akcesoriów do pojazdów samochodowych, z wyłączeniem motocykli Produkcja soków z owoców i warzyw. Naprawa i konserwacja urządzeń gospodarstwa domowego oraz sprzętu użytku domowego i ogrodniczego. Produkcja pieców, palenisk i palników piecowych. Sprzedaż hurtowa zboża, nieprzetworzonego tytoniu, nasion i pasz dla zwierząt. Działalność ochroniarska w zakresie obsługi systemów bezpieczeństwa. Pozostałe specjalistyczne roboty budowlane, gdzie indziej niesklasyfikowane. Pola kempingowe (włączając pola dla pojazdów kempingowych) i pola namiotowe. Produkcja maszyn i sprzętu biurowego, z wyłączeniem komputerów i urządzeń peryferyjnych. Transport drogowy towarów. Przetwarzanie i unieszkodliwianie odpadów niebezpiecznych. Produkcja pozostałych wyrobów tekstylnych, gdzie indziej niesklasyfikowana. Działalność obiektów sportowych. Borowie ADRES REJESTRACJI FIRMY Kupno i sprzedaż nieruchomości na własny rachunek Działalność organizacji komercyjnych i pracodawców. Obróbka i usuwanie odpadów innych niż niebezpieczne. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Produkcja konstrukcji metalowych i ich części. ..

Ebiuro Wirtualne Biura Borowie

Uprawa winogron. Działalność związana z produkcją filmów, nagrań wideo i programów telewizyjnych. Naprawa i konserwacja maszyn. Działalność wspomagająca edukację. Naprawa i konserwacja urządzeń elektronicznych i optycznych. Pozaszkolne formy edukacji z zakresu nauki jazdy i pilotażu. Produkcja maszyn dla metalurgii. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Pogrzeby i działalność pokrewna. Ebiuro Wirtualne Biura Borowie Sprzedaż hurtowa metali i rud metaliWytwarzanie i przetwarzanie produktów rafinacji ropy naftowej. Produkcja miedzi. Nauka języków obcych. Pozostałe doradztwo w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej i zarządzania. Wytwarzanie gotowych posiłków i dań. Pozostałe doradztwo w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej i zarządzania. Produkcja łodzi wycieczkowych i sportowych. Naprawa i konserwacja urządzeń elektrycznych. Borowie Ebiuro Wirtualne Biura Posadzkarstwo; tapetowanie i oblicowywanie ścianDziałalność agentów zajmujących się sprzedażą płodów rolnych, żywych zwierząt, surowców dla przemysłu tekstylnego i półproduktów. Reprodukcja zapisanych nośników informacji. Produkcja opakowań z metali . Pozostała działalność profesjonalna, naukowa i techniczna, gdzie indziej niesklasyfikowana. Sprzedaż detaliczna sprzętu audiowizualnego prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Pozostałe sprzątanie. Pozostała działalność usługowa w zakresie technologii informatycznych i komputerowych. Produkcja lokomotyw kolejowych oraz taboru szynowego. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. ..

Biuro Wirtualne Borowie

Możesz wykorzystać go zarówno do celów rejestracyjnych w urzędach, jak i na potrzeby marketingowe i wizerunkowe. Wszystkie dokumenty firmy będą dostępne w Biurze Klienta w formie elektronicznej 24 h na dobę. Wiadomości dodane w systemie nie muszę przechodzić weryfikacji antyspamowej i nie są obarczone prawdopodobieństwem niedostarczenia do odbiorcy. Ebiuro Wirtualne Biura Borowie. To był impuls do zaprojektowania oprogramowania rozwiązującego problemy najemców i dzierżawców. Borowie Ebiuro Wirtualne Biura. Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych Klientów uruchomiliśmy nową aplikację Biuro Klienta. Wyszukanie dokumentu jest bardzo szybkie. Każdy z systemów Wirtualnego Biura posiada sprawdzony mechanizm komunikacji pomiędzy klientem a firmą. Wirtualne Biuro dla Biur Rachunkowych Świadczymy profesjonalne wsparcie w obsługach księgowej. Dopasowujemy się do potrzeb i możliwości finansowych klientów i zawsze polecamy doświadczonych partnerów ze specjalistyczną wiedzą.

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?