WIRTUALNE BIURO Borki
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Borki

Wynajmując u nas biuro wirtualne, stawiasz na profesjonalizm oraz prestiżową lokalizację. Możesz wybrać kilka aplikacji z pakietu, które zostaną połączone w jeden system, zgodnie ze sposobem działania twojej firmy. Oferujemy Klientowi dostęp do elektronicznego archiwum dokumentów czyli funkcja szybkiego odnajdywania dokumentów. Wirtualne Biuro Borki. Możesz wybrać kilka aplikacji z pakietu, które zostaną połączone w jeden system, zgodnie ze sposobem działania twojej firmy. Borki Wirtualne Biuro. Wiadomości dodane w systemie nie muszę przechodzić weryfikacji antyspamowej i nie są obarczone prawdopodobieństwem niedostarczenia do odbiorcy. Wiadomości zawsze docierają i mogą być do nich podpinane załączniki dowolnego rodzaju, metodą przeciągnij i upuść. Nasza oferta skierowana jest do firm, które chcą rozwiązać problem komunikacji klient-biuro. Korzystaj z pełnego pakietu biura wirtualnego — z adresem firmy, obsługą poczty, odbieraniem połączeń telefonicznych i bezpłatnym dostępem do salonu biznesowego oraz dostępem do prywatnego biura w wybranym centrum. Nowy adres, siłą rzeczy, wykorzystywany będzie przez klienta również do przyjmowania korespondencji.

ADRES REJESTRACJI FIRMY Borki

Sprzedaż detaliczna dywanów, chodników i innych pokryć podłogowych oraz pokryć ściennych prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Naprawa i konserwacja metalowych wyrobów gotowych. Produkcja urządzeń dźwigowych i chwytaków. Produkcja pozostałych wyrobów z tworzyw sztucznych. Działalność pokojów zagadek, domów strachu, miejsc do tańczenia i w zakresie innych form rozrywki lub rekreacji organizowanych w pomieszczeniach lub w innych miejscach o zamkniętej przestrzeni . Produkcja urządzeń, instrumentów oraz wyrobów medycznych, włączając dentystyczne. Uprawa zbóż, roślin strączkowych i roślin oleistych na nasiona, z wyłączeniem ryżu. ADRES REJESTRACJI FIRMY Borki Sprzedaż detaliczna wyrobów medycznych, włączając ortopedyczne, prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach Nadawanie programów radiofonicznych. Działalność fotograficzna. Produkcja opakowań z tworzyw sztucznych. Placówki wychowania przedszkolnego. Produkcja elementów elektronicznych. Produkcja maszyn i sprzętu biurowego, z wyłączeniem komputerów i urządzeń peryferyjnych. Borki ADRES REJESTRACJI FIRMY Naprawa i konserwacja urządzeń gospodarstwa domowego oraz sprzętu użytku domowego i ogrodniczego Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Gospodarstwa domowe produkujące wyroby na własne potrzeby. Produkcja maszyn dla górnictwa i do wydobywania oraz budownictwa. Produkcja pozostałych wyrobów, gdzie indziej niesklasyfikowana. Sprzedaż hurtowa drewna, materiałów budowlanych i wyposażenia sanitarnego. ..

Ebiuro Wirtualne Biura Borki

Działalność pocztowa objęta obowiązkiem świadczenia usług powszechnych (operatora publicznego). Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Produkcja sprzętu instalacyjnego. Wytwarzanie energii elektrycznej. Działalność agentów i brokerów ubezpieczeniowych. Pozaszkolne formy edukacji sportowej oraz zajęć sportowych i rekreacyjnych. Produkcja pozostałego sprzętu elektrycznego. Sprzedaż hurtowa niewyspecjalizowana żywności, napojów i wyrobów tytoniowych. Sprzedaż hurtowa pozostałych artykułów użytku domowego. Wytwarzanie gotowych posiłków i dań. Uprawa zbóż, roślin strączkowych i roślin oleistych na nasiona, z wyłączeniem ryżu. Ebiuro Wirtualne Biura Borki Produkcja pozostałych maszyn ogólnego przeznaczenia, gdzie indziej niesklasyfikowanaProdukcja pozostałych gotowych wyrobów metalowych, gdzie indziej niesklasyfikowana. Produkcja aparatury rozdzielczej i sterowniczej energii elektrycznej. Branżowe szkoły I stopnia. Roboty związane z budową dróg szynowych i kolei podziemnej. Działalność archiwów. Sprzedaż detaliczna wyrobów tekstylnych prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Pranie i czyszczenie wyrobów włókienniczych i futrzarskich. Produkcja pozostałych artykułów spożywczych, gdzie indziej niesklasyfikowana. Działalność w zakresie telekomunikacji przewodowej. Borki Ebiuro Wirtualne Biura Wydawanie gazetTransport rurociągami paliw gazowych. Produkcja sztucznej biżuterii i wyrobów podobnych. Produkcja pozostałych wyrobów, gdzie indziej niesklasyfikowana. Produkcja pozostałych wyrobów z betonu, gipsu i cementu. Naprawa i konserwacja urządzeń elektronicznych i optycznych. ..

Biuro Wirtualne Borki

Twoje biuro lub kancelaria na bieżąco ma kontakt z Tobą lub Twoja firma. Aplikacja umożliwia śledzenie dodanych faktur, spraw, zamówień, ofert oraz wielu innych rekordów a jakakolwiek zmiana statusu jest na bieżąco rejestrowana. Aplikacja sprawdzi się w przypadku prowadzenia wirtualnego sekretariatu, wtedy gdy dostęp do korespondencji wymagany jest przez znaczną ilość użytkowników. Ebiuro Wirtualne Biura Borki. Skorzystają również Twoi Klienci! Przekaż im dostęp do wygodnego Panelu Klienta, w którym dostępne są skany otrzymanej korespondencji, informacje o poczcie do odbioru i faktury. Borki Ebiuro Wirtualne Biura. Okazało się że nie ma na rynku profesjonalnego systemu dedykowanego do obsługi Wirtualnych Biur, a popyt na usługi tego typu bardzo szybko rośnie. Dlatego też tutaj mieści się wirtualne biuro Borki. Prestiżowy adres dla Twojej firmy pomoże w zdobyciu najważniejszych światowych kontrahentów. Prowadzenie firmy wiąże się z wieloma wyzwaniami. eBIURO Borki zapewnia nowoczesne rozwiązania dla Twojej firmy, które pozwolą Ci założyć i rozwinąć swój własny biznes. Oferujemy naszym Klientom usługę ułatwiającą start w pracy na własny rachunek. Korzystając z naszej oferty masz gwarancję profesjonalizmu, indywidualnego podejścia do każdej sprawy oraz korzystnych cen.

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?