WIRTUALNE BIURO Boguszów-Gorce
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Boguszów-Gorce

Oferujemy naszym Klientom usługę ułatwiającą start w pracy na własny rachunek. Chcesz znacząco obniżyć koszty prowadzenia firmy? Potrzebujesz prestiżowego adresu do rejestracji działalności? Skorzystają również Twoi Klienci! Przekaż im dostęp do wygodnego Panelu Klienta, w którym dostępne są skany otrzymanej korespondencji, informacje o poczcie do odbioru i faktury. Wirtualne Biuro Boguszów-Gorce. Poprzez udostępnienie dla swoich klientów Panelu, dzięki, któremu będzie on mógł swobodnie przesyłać dowolne pliki, wiadomości, dokumenty rozliczeniowe oraz w wybranych branżach tworzyć sprawy. Boguszów-Gorce Wirtualne Biuro. Korzystanie z aplikacji Wirtualne Biuro to przyszłość dla Twojej Firmy ! Nasza oferta skierowana jest do firm, które chcą rozwiązać problem komunikacji klient-biuro. Świadczymy profesjonalne wsparcie w obsługach księgowej. Dopasowujemy się do potrzeb i możliwości finansowych klientów i zawsze polecamy doświadczonych partnerów ze specjalistyczną wiedzą. Takie rozwiązanie to nie tylko duża oszczędność na kosztach użytkowania rzeczywistego lokalu, ale także atrakcyjny zapis na wizytówce. Chcesz znacząco obniżyć koszty prowadzenia firmy? Potrzebujesz prestiżowego adresu do rejestracji działalności?

ADRES REJESTRACJI FIRMY Boguszów-Gorce

Działalność wydawnicza w zakresie pozostałego oprogramowania. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Sprzedaż detaliczna prowadzona przez domy sprzedaży wysyłkowej lub Internet. Pozostałe specjalistyczne roboty budowlane, gdzie indziej niesklasyfikowane. Wydobywanie żwiru i piasku; wydobywanie gliny i kaolinu. Pozostała działalność profesjonalna, naukowa i techniczna, gdzie indziej niesklasyfikowana. Produkcja pozostałych pomp i sprężarek. Naprawa i konserwacja maszyn. ADRES REJESTRACJI FIRMY Boguszów-Gorce Sprzedaż hurtowa pozostałych półproduktów Naprawa i konserwacja urządzeń gospodarstwa domowego oraz sprzętu użytku domowego i ogrodniczego. Działalność firm centralnych (head offices) i holdingów, z wyłączeniem holdingów finansowych. Przesyłanie energii elektrycznej. Pomoc społeczna z zakwaterowaniem dla osób z zaburzeniami psychicznymi. Produkcja przędzy z pozostałych włókien tekstylnych, włączając produkcję nici. Produkcja metali szlachetnych. Magazynowanie i przechowywanie pozostałych towarów. Pozostała działalność profesjonalna, naukowa i techniczna, gdzie indziej niesklasyfikowana. Obróbka i usuwanie odpadów innych niż niebezpieczne. Produkcja win gronowych. Sprzedaż detaliczna żywności, napojów i wyrobów tytoniowych prowadzona na straganach i targowiskach. Boguszów-Gorce ADRES REJESTRACJI FIRMY Sprzedaż hurtowa maszyn dla przemysłu tekstylnego oraz maszyn do szycia i maszyn dziewiarskich Sprzedaż hurtowa i detaliczna pozostałych pojazdów samochodowych, z wyłączeniem motocykli. Pozostałe doradztwo w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej i zarządzania. Produkcja przędzy bawełnianej. Naprawa i konserwacja maszyn. Pozostałe formy udzielania kredytów. Produkcja obuwia. ..

Ebiuro Wirtualne Biura Boguszów-Gorce

Produkcja instrumentów optycznych i sprzętu fotograficznego. Działalność w zakresie nagrań dźwiękowych i muzycznych. Nadawanie programów radiofonicznych. Działalność agentów specjalizujących się w sprzedaży pozostałych określonych towarów. Sprzedaż hurtowa mebli, dywanów i sprzętu oświetleniowego. Transport drogowy towarów. Kierowanie w zakresie działalności związanej z ochroną zdrowia, edukacją, kulturą oraz pozostałymi usługami społecznymi, z wyłączeniem zabezpieczeń społecznych. Produkcja urządzeń napromieniowujących, sprzętu elektromedycznego i elektroterapeutycznego. Naprawa i konserwacja maszyn. Działalność usługowa następująca po zbiorach. Pozostała działalność profesjonalna, naukowa i techniczna, gdzie indziej niesklasyfikowana. Ebiuro Wirtualne Biura Boguszów-Gorce Produkcja pozostałych maszyn ogólnego przeznaczenia, gdzie indziej niesklasyfikowanaProdukcja pozostałych wyrobów, gdzie indziej niesklasyfikowana. Roboty związane z budową dróg szynowych i kolei podziemnej. Działalność agentów zajmujących się sprzedażą wyrobów tekstylnych, odzieży, wyrobów futrzarskich, obuwia i artykułów skórzanych. Produkcja wyrobów ogniotrwałych. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Sprzedaż hurtowa pozostałych maszyn i urządzeń. Gospodarstwa domowe zatrudniające pracowników. Roboty związane z budową mostów i tuneli. Pozostała działalność wspomagająca usługi finansowe, z wyłączeniem ubezpieczeń i funduszów emerytalnych. Przeładunek towarów w pozostałych punktach przeładunkowych. Boguszów-Gorce Ebiuro Wirtualne Biura Sprzedaż detaliczna mięsa i wyrobów z mięsa prowadzona w wyspecjalizowanych sklepachSprzedaż hurtowa obrabiarek. Produkcja pozostałych wyrobów z mineralnych surowców niemetalicznych, gdzie indziej niesklasyfikowana. Pozostała sprzedaż detaliczna prowadzona poza siecią sklepową, straganami i targowiskami. Produkcja drutu. Obowiązkowe zabezpieczenia społeczne. Działalność trustów, funduszów i podobnych instytucji finansowych. Naprawa i konserwacja statków i łodzi. Naprawa i konserwacja pozostałego sprzętu i wyposażenia. ..

Biuro Wirtualne Boguszów-Gorce

Jeśli nie chcesz, by to Twój adres domowy był oficjalnym adresem siedziby Twojej firmy, zamiast wynajmować drogi lokal, zdecyduj się na adres wirtualny i wybierz Boguszów-Gorce wirtualne biuro. Masz dość biegania po mieście podczas załatwiania firmowych spraw? Postaw na nasz profesjonalizm. Nie chcesz tracić czasu na dojazdy do swojego Biura Rachunkowego lub Kancelarii Prawniczej? Ebiuro Wirtualne Biura Boguszów-Gorce. Wiadomości zawsze docierają i mogą być do nich podpinane załączniki dowolnego rodzaju, metodą przeciągnij i upuść. Boguszów-Gorce Ebiuro Wirtualne Biura. Korzystaj z pełnego pakietu biura wirtualnego — z adresem firmy, obsługą poczty, odbieraniem połączeń telefonicznych i bezpłatnym dostępem do salonu biznesowego oraz dostępem do prywatnego biura w wybranym centrum. Współpracujemy z kancelariami prawnymi, notarialnymi, doradcami podatkowymi, rzecznikami patentowymi, tłumaczami przysięgłymi, firmami zajmującymi się marketingiem oraz pozycjonowaniem w google. Nasze kontakty biznesowe otwierają możliwości networkingowe, dzięki czemu stale będziesz zwiększać swoje doświadczenie i wiedzę. Wynajmując u nas biuro wirtualne, stawiasz na profesjonalizm oraz prestiżową lokalizację. Korzystamy z systemu obsługi korespondencji, gdzie każdy Klient posiada swój własny panel, zarządza korespondencją. Szanujemy czas naszych klientów i chcemy zapewnić im jak najwyższy komfort usług.

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?