WIRTUALNE BIURO Bogoria
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Bogoria

Wybierz dowolny pakiet usług tak, aby najbardziej odpowiadał Twoim wymaganiom. Oferujemy naszym Klientom usługę ułatwiającą start w pracy na własny rachunek. Masz dość biegania po mieście podczas załatwiania firmowych spraw? Postaw na nasz profesjonalizm. Wirtualne Biuro Bogoria. Wyszukanie dokumentu jest bardzo szybkie. Bogoria Wirtualne Biuro. Mają też możliwość rezerwacji sali konferencyjnej. Twoi klienci po zalogowaniu się przez Panel klienta będą mogli dodawać skany lub zdjęcia faktur oraz wszelkich załączników bez konieczności dostarczania ich osobiście. Nie musisz wynajmować powierzchni biurowej, by cieszyć się prestiżową lokalizacją Twojego biznesu. Odpowiedni adres daje wiele korzyści i wpływa na wizerunek Twojej firmy. W jednym miejscu otrzymasz szeroki zakres usług oraz skuteczne wsparcie dla Twojego biznesu. Korzystamy z systemu obsługi korespondencji, gdzie każdy Klient posiada swój własny panel, zarządza korespondencją.

ADRES REJESTRACJI FIRMY Bogoria

Naprawa i konserwacja maszyn. Pozostała działalność usługowa w zakresie technologii informatycznych i komputerowych. Magazynowanie i przechowywanie pozostałych towarów. Drukowanie gazet. Naprawa i konserwacja maszyn. Produkcja cydru i pozostałych win owocowych. Uprawa winogron. Produkcja pozostałych wyrobów z betonu, gipsu i cementu. Wynajem i dzierżawa pozostałych pojazdów samochodowych, z wyłączeniem motocykli. Produkcja elektrycznych silników, prądnic i transformatorów. ADRES REJESTRACJI FIRMY Bogoria Produkcja pieczywa; produkcja świeżych wyrobów ciastkarskich i ciastek Produkcja pozostałych części i akcesoriów do pojazdów silnikowych, z wyłączeniem motocykli. Sprzedaż hurtowa obrabiarek. Produkcja pozostałych maszyn specjalnego przeznaczenia, gdzie indziej niesklasyfikowana. Naprawa i konserwacja urządzeń elektrycznych. Sprzedaż hurtowa napojów bezalkoholowych. Działalność usługowa wspomagająca pozostałe górnictwo i wydobywanie . Gospodarstwa domowe zatrudniające pracowników. Bogoria ADRES REJESTRACJI FIRMY Produkcja pozostałych artykułów spożywczych, gdzie indziej niesklasyfikowana Działalność w zakresie nagrań dźwiękowych i muzycznych. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Produkcja wapna i gipsu. Produkcja artykułów piśmiennych. Produkcja wyrobów jubilerskich i podobnych. Produkcja elementów elektronicznych. ..

Ebiuro Wirtualne Biura Bogoria

Działalność ochroniarska w zakresie obsługi systemów bezpieczeństwa. Drukowanie gazet. Nadawanie programów telewizyjnych ogólnodostępnych i abonamentowych. Wydobywanie kamieni ozdobnych oraz kamienia dla potrzeb budownictwa, skał wapiennych, gipsu, kredy i łupków. Produkcja pozostałych metali nieżelaznych. Produkcja elektrycznego sprzętu oświetleniowego. Sprzedaż detaliczna wyrobów medycznych, włączając ortopedyczne, prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Obrona narodowa. Działalność usługowa wspomagająca transport lotniczy. Produkcja wyrobów ogniotrwałych. Ebiuro Wirtualne Biura Bogoria Produkcja cementu wzmocnionego włóknemSprzedaż detaliczna pozostałych wyrobów prowadzona na straganach i targowiskach. Sprzedaż detaliczna pozostałych nowych wyrobów prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Sprzedaż detaliczna gazet i artykułów piśmiennych prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Produkcja przypraw. Technika. Obowiązkowe zabezpieczenia społeczne. Naprawa i konserwacja urządzeń elektronicznych i optycznych. Działalność wspomagająca wystawianie przedstawień artystycznych. Produkcja wyrobów pończoszniczych. Bogoria Ebiuro Wirtualne Biura Działalność w zakresie architekturyInstalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Wydobywanie węgla kamiennego. Wykonywanie pozostałych instalacji budowlanych. Gospodarka leśna i pozostała działalność leśna, z wyłączeniem pozyskiwania produktów leśnych . Pozostałe doradztwo w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej i zarządzania. Działalność historycznych miejsc i budynków oraz podobnych atrakcji turystycznych. ..

Biuro Wirtualne Bogoria

Możemy też zastąpić Cię w wielu czynnościach, które konieczne są, jeśli posiada się własną firmę. Posiadanie adresu firmowego Bogoria, pod którym nie kryje się prywatne mieszkanie jest w wielu przypadkach wartością biznesową samą w sobie. Prowadzenie własnej firmy to bardzo dużo obowiązków a podstawowy to bardzo dobra komunikacja z klientem. Aby zmniejszyć i usprawnić pracę naszych Klientów stworzyliśmy aplikację Biuro Klienta aplikację działająca przez przeglądarkę WWW, która usprawni obieg dokumentów pomiędzy klientem i firmą. Ebiuro Wirtualne Biura Bogoria. Aplikacja umożliwia śledzenie dodanych faktur, spraw, zamówień, ofert oraz wielu innych rekordów a jakakolwiek zmiana statusu jest na bieżąco rejestrowana. Bogoria Ebiuro Wirtualne Biura. To był impuls do zaprojektowania oprogramowania rozwiązującego problemy najemców i dzierżawców. Możesz wybrać kilka aplikacji z pakietu, które zostaną połączone w jeden system, zgodnie ze sposobem działania twojej firmy. Wystarczy chwila, aby zeskanować dokument lub zrobić zdjęcie telefonem i w jednej chwili wysłać dany dokument. Wirtualne biuro, sekretariat, pomoc księgowa, a także opracowanie identyfikacji wizualnej oraz marketing internetowy, wszystko tylko po to, aby Twoja firma mogła osiągnąć sukces. Nowy adres, siłą rzeczy, wykorzystywany będzie przez klienta również do przyjmowania korespondencji.

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?