WIRTUALNE BIURO Bodzechów
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Bodzechów

To wirtualne biuro dla rozpoczynających działalność gospodarczą, dla stowarzyszeń, które potrzebują adresu do korespondencji i rejestracji. Możesz teraz z każdego miejsca przesłać swoje dokumenty nie tracąc czasu na dostarczenie ich do biura lub kancelarii. Oszczędzasz czas, w którym ręcznie wprowadzałeś dokumenty do programu. Wirtualne Biuro Bodzechów. Obsługuj pocztę szybciej i łatwiej. Bodzechów Wirtualne Biuro. Dodatkowo aplikacja jest odporna na działanie wirusów i awarie komputera. System jest prosty i przejrzysty. System Ticketów ma możliwość nadawania statusów dla wiadomości, przeszukiwania historii zgłoszeń, filtrowania po dacie oraz nadanych statusach, posiada również statystyki obrazujące stan wiadomości w zadanym przedziale czasowym. Aplikacja sprawdzi się w przypadku prowadzenia wirtualnego sekretariatu, wtedy gdy dostęp do korespondencji wymagany jest przez znaczną ilość użytkowników. Dlatego też tutaj mieści się wirtualne biuro Bodzechów. Prestiżowy adres dla Twojej firmy pomoże w zdobyciu najważniejszych światowych kontrahentów.

ADRES REJESTRACJI FIRMY Bodzechów

Produkcja pozostałych części i akcesoriów do pojazdów silnikowych, z wyłączeniem motocykli. Produkcja pieczywa; produkcja świeżych wyrobów ciastkarskich i ciastek. Działalność agencji informacyjnych. Uprawa tytoniu. Magazynowanie i przechowywanie pozostałych towarów. Pozostałe pośrednictwo pieniężne. Sprzedaż detaliczna mebli, sprzętu oświetleniowego i pozostałych artykułów użytku domowego prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. ADRES REJESTRACJI FIRMY Bodzechów Działalność usługowa związana z poprawą kondycji fizycznej Działalność taksówek osobowych. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Produkcja wyrobów kosmetycznych i toaletowych. Produkcja szkła płaskiego. Działalność historycznych miejsc i budynków oraz podobnych atrakcji turystycznych. Pozostała sprzedaż detaliczna prowadzona poza siecią sklepową, straganami i targowiskami. Obróbka nasion dla celów rozmnażania roślin. Transport kosmiczny. Bodzechów ADRES REJESTRACJI FIRMY Produkcja pozostałych maszyn ogólnego przeznaczenia, gdzie indziej niesklasyfikowana Naprawa i konserwacja urządzeń elektronicznych i optycznych. Działalność wspomagająca wystawianie przedstawień artystycznych. Produkcja nieelektrycznego sprzętu gospodarstwa domowego. Organizacje i zespoły eksterytorialne. ..

Ebiuro Wirtualne Biura Bodzechów

Produkcja pozostałych metali nieżelaznych. Naprawa i konserwacja metalowych wyrobów gotowych. Produkcja przędzy bawełnianej. Wypożyczanie i dzierżawa pozostałych artykułów użytku osobistego i domowego. Nadawanie programów radiofonicznych. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Produkcja wyrobów jubilerskich i podobnych. Pozostała działalność usługowa w zakresie rezerwacji, gdzie indziej niesklasyfikowana. Zakładanie stolarki budowlanej. Zakładanie stolarki budowlanej. Produkcja szkła płaskiego. Ebiuro Wirtualne Biura Bodzechów Działalność postprodukcyjna związana z filmami, nagraniami wideo i programami telewizyjnymiProdukcja maszyn dla rolnictwa i leśnictwa. Produkcja metalowych elementów stolarki budowlanej. Działalność związana z zarządzaniem funduszami. Produkcja sztucznej biżuterii i wyrobów podobnych. Działalność ochroniarska, z wyłączeniem obsługi systemów bezpieczeństwa. Magazynowanie i przechowywanie paliw gazowych. Wydobywanie żwiru i piasku; wydobywanie gliny i kaolinu. Naprawa i konserwacja statków i łodzi. Działalność związana z produkcją filmów, nagrań wideo i programów telewizyjnych. Bodzechów Ebiuro Wirtualne Biura ReasekuracjaOdlewnictwo metali lekkich. Produkcja rowerów i wózków inwalidzkich. Produkcja pozostałych maszyn ogólnego przeznaczenia, gdzie indziej niesklasyfikowana. Produkcja materiałów wybuchowych. Naprawa i konserwacja maszyn. Pozostała sprzedaż detaliczna prowadzona w niewyspecjalizowanych sklepach. Chów i hodowla pozostałego bydła i bawołów. Wytwarzanie paliw jądrowych. Chów i hodowla owiec i kóz. Działalność obiektów kulturalnych. ..

Biuro Wirtualne Bodzechów

To wirtualne biuro dla rozpoczynających działalność gospodarczą, dla stowarzyszeń, które potrzebują adresu do korespondencji i rejestracji. Masz dość biegania po mieście podczas załatwiania firmowych spraw? Postaw na nasz profesjonalizm. Szanujemy czas naszych klientów i chcemy zapewnić im jak najwyższy komfort usług. Ebiuro Wirtualne Biura Bodzechów. Program dostępny jest przez Internet – działa w oknie przeglądarki WWW i nie wymaga instalacji na komputerze. Bodzechów Ebiuro Wirtualne Biura. Aplikacja umożliwia śledzenie dodanych faktur, spraw, zamówień, ofert oraz wielu innych rekordów a jakakolwiek zmiana statusu jest na bieżąco rejestrowana. Panel klienta umożliwi dostęp do załączników dla korespondencji przychodzącej oraz poinformuję osobę o jej wprowadzeniu do systemu. Po przedstawieniu gotowego rozwiązania dostępnego na serwerze testowym, będziemy mogli wdrożyć go również na serwer produkcyjny. Jeśli nie chcesz, by to Twój adres domowy był oficjalnym adresem siedziby Twojej firmy, zamiast wynajmować drogi lokal, zdecyduj się na adres wirtualny i wybierz wirtualne biuro. Takie rozwiązanie to nie tylko duża oszczędność na kosztach użytkowania rzeczywistego lokalu, ale także atrakcyjny zapis na wizytówce.

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?