WIRTUALNE BIURO Bodzanów
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Bodzanów

Korzystaj z pełnego pakietu biura wirtualnego — z adresem firmy, obsługą poczty, odbieraniem połączeń telefonicznych i bezpłatnym dostępem do salonu biznesowego oraz dostępem do prywatnego biura w wybranym centrum. Jeśli nie potrzebujesz stacjonarnego miejsca pracy, biuro wirtualne to rozwiązanie stworzone dla Ciebie. Zdecyduj się na takie rozwiązanie, które gwarantuje Ci dużą oszczędność, niższe podatki, a także umożliwia przeprowadzanie konferencji i szkoleń w profesjonalnie wyposażonych salach. Wirtualne Biuro Bodzanów. Możesz teraz z każdego miejsca przesłać swoje dokumenty nie tracąc czasu na dostarczenie ich do biura lub kancelarii. Bodzanów Wirtualne Biuro. Gdy do Wirtualnego Biura dotrze korespondencja dla Klienta, po zeskanowaniu jej należy przejść do Poczta (dokumenty)/Dodaj nowy dokument i dodać do systemu pliki z zeskanowanymi dokumentami wskazując gdzie zostały zapisane na lokalnym komputerze, następnie wysyłamy je do systemu. Za oferujemy Ci tani wirtualny adres dla firmy w Bodzanów, dzięki czemu będziesz mógł rozpocząć działalność. Usługa jest dedykowana m.in. firmom, które swoją działalność realizują w różnych miejscach. Oferujemy naszym Klientom usługę ułatwiającą start w pracy na własny rachunek. Szanujemy czas naszych klientów i chcemy zapewnić im jak najwyższy komfort usług.

ADRES REJESTRACJI FIRMY Bodzanów

Produkcja rur, przewodów, kształtowników zamkniętych i łączników, ze stali. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Sprzedaż hurtowa maszyn wykorzystywanych w górnictwie, budownictwie oraz inżynierii lądowej i wodnej. Działalność usługowa wspomagająca pozostałe górnictwo i wydobywanie . Produkcja pozostałych wyrobów chemicznych, gdzie indziej niesklasyfikowana. Reasekuracja. ADRES REJESTRACJI FIRMY Bodzanów Działalność usługowa związana z przeprowadzkami Wynajem i dzierżawa maszyn i urządzeń rolniczych. Sprzedaż hurtowa zboża, nieprzetworzonego tytoniu, nasion i pasz dla zwierząt. Sprzedaż hurtowa pozostałej żywności, włączając ryby, skorupiaki i mięczaki. Produkcja cementu. Gospodarka leśna i pozostała działalność leśna, z wyłączeniem pozyskiwania produktów leśnych . Produkcja pozostałych technicznych wyrobów ceramicznych. Naprawa i konserwacja urządzeń elektronicznych i optycznych. Produkcja margaryny i podobnych tłuszczów jadalnych. Naprawa i konserwacja urządzeń elektronicznych i optycznych. Bodzanów ADRES REJESTRACJI FIRMY Sprzedaż detaliczna nagrań dźwiękowych i audiowizualnych prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach Sprzedaż hurtowa pozostałych maszyn i urządzeń. Wykonywanie wykopów i wierceń geologiczno-inżynierskich. Produkcja aluminium hutniczego. Produkcja klejów. Pośrednictwo w obrocie nieruchomościami. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. ..

Ebiuro Wirtualne Biura Bodzanów

Produkcja pozostałych zbiorników, cystern i pojemników metalowych. Produkcja margaryny i podobnych tłuszczów jadalnych. Działalność związana z rekultywacją i pozostała działalność usługowa związana z gospodarką odpadami. Produkcja elementów elektronicznych. Pozostałe specjalistyczne roboty budowlane, gdzie indziej niesklasyfikowane. Pozostałe drukowanie. Produkcja olejów i pozostałych tłuszczów płynnych. Sprzedaż hurtowa napojów alkoholowych. Naprawa i konserwacja urządzeń elektrycznych. Produkcja wyrobów budowlanych z gipsu. Produkcja makaronów, klusek, kuskusu i podobnych wyrobów mącznych. Ebiuro Wirtualne Biura Bodzanów Przetwarzanie danych; zarządzanie stronami internetowymi (hosting) i podobna działalnośćProdukcja pozostałych wyrobów z papieru i tektury. Działalność związana z oprogramowaniem. Naprawa i konserwacja maszyn. Technika. Sprzedaż hurtowa napojów alkoholowych. Produkcja pozostałych części i akcesoriów do pojazdów silnikowych, z wyłączeniem motocykli. Działalność pokojów zagadek, domów strachu, miejsc do tańczenia i w zakresie innych form rozrywki lub rekreacji organizowanych w pomieszczeniach lub w innych miejscach o zamkniętej przestrzeni . Sprzedaż detaliczna obuwia i wyrobów skórzanych prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Produkcja aluminium hutniczego. Kierowanie podstawowymi rodzajami działalności publicznej. Bodzanów Ebiuro Wirtualne Biura Wytwarzanie i przetwarzanie produktów rafinacji ropy naftowejProdukcja wyrobów nożowniczych i sztućców. Naprawa i konserwacja metalowych wyrobów gotowych. Destylowanie, rektyfikowanie i mieszanie alkoholi. Fryzjerstwo i pozostałe zabiegi kosmetyczne. ..

Biuro Wirtualne Bodzanów

Usługa jest dedykowana m.in. firmom, które swoją działalność realizują w różnych miejscach. Masz dość biegania po mieście podczas załatwiania firmowych spraw? Postaw na nasz profesjonalizm. Możesz teraz z każdego miejsca przesłać swoje dokumenty nie tracąc czasu na dostarczenie ich do biura lub kancelarii. Ebiuro Wirtualne Biura Bodzanów. Nie chcesz tracić czasu na dojazdy do swojego Biura Rachunkowego lub Kancelarii Prawniczej? Bodzanów Ebiuro Wirtualne Biura. Korzystanie z aplikacji Wirtualne Biuro to przyszłość dla Twojej Firmy ! Gdy do Wirtualnego Biura dotrze korespondencja dla Klienta, po zeskanowaniu jej należy przejść do Poczta (dokumenty)/Dodaj nowy dokument i dodać do systemu pliki z zeskanowanymi dokumentami wskazując gdzie zostały zapisane na lokalnym komputerze, następnie wysyłamy je do systemu. Prestiżowy adres siedziby to również świetne rozwiązanie dla firm typu start-up, których działalność często ma charakter zdalny. Jeśli nie chcesz, by to Twój adres domowy był oficjalnym adresem siedziby Twojej firmy, zamiast wynajmować drogi lokal, zdecyduj się na adres wirtualny i wybierz wirtualne biuro. Zdecyduj się na takie rozwiązanie, które gwarantuje Ci dużą oszczędność, niższe podatki, a także umożliwia przeprowadzanie konferencji i szkoleń w profesjonalnie wyposażonych salach.

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?