WIRTUALNE BIURO Bobolice
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Bobolice

Prowadzenie własnej firmy wiąże się z natłokiem obowiązków dla każdego przedsiębiorcy. W jednym miejscu otrzymasz szeroki zakres usług oraz skuteczne wsparcie dla Twojego biznesu. Jeśli nie potrzebujesz stacjonarnego miejsca pracy, biuro wirtualne to rozwiązanie stworzone dla Ciebie. Wirtualne Biuro Bobolice. Wiadomości zawsze docierają i mogą być do nich podpinane załączniki dowolnego rodzaju, metodą przeciągnij i upuść. Bobolice Wirtualne Biuro. Dzięki temu możliwy jest dostęp do niego z dowolnego komputera, zarówno w biurze, jak i w domu – przez wielu użytkowników równocześnie. Po przedstawieniu gotowego rozwiązania dostępnego na serwerze testowym, będziemy mogli wdrożyć go również na serwer produkcyjny. Prowadzenie własnej firmy wiąże się z natłokiem obowiązków dla każdego przedsiębiorcy. Masz dość biegania po mieście podczas załatwiania firmowych spraw? Postaw na nasz profesjonalizm. Wynajmując u nas biuro wirtualne, stawiasz na profesjonalizm oraz prestiżową lokalizację.

ADRES REJESTRACJI FIRMY Bobolice

Naprawa i konserwacja pozostałego sprzętu i wyposażenia. Naprawa i konserwacja urządzeń elektronicznych i optycznych. Sprzedaż detaliczna wyrobów tekstylnych prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Produkcja elementów elektronicznych. Roboty związane z budową rurociągów przesyłowych i sieci rozdzielczych. Produkcja pozostałych artykułów spożywczych, gdzie indziej niesklasyfikowana. Działalność związana z organizacją targów, wystaw i kongresów. Produkcja ołowiu, cynku i cyny. ADRES REJESTRACJI FIRMY Bobolice Wynajem i dzierżawa pozostałych pojazdów samochodowych, z wyłączeniem motocykli Produkcja elektronicznego sprzętu powszechnego użytku. Sprzedaż detaliczna wyrobów tekstylnych prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Pomoc społeczna bez zakwaterowania dla osób w podeszłym wieku i osób niepełnosprawnych. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Sprzedaż hurtowa obrabiarek. Roboty związane z budową rurociągów przesyłowych i sieci rozdzielczych. Górnictwo rud uranu i toru. Bobolice ADRES REJESTRACJI FIRMY Produkcja elektrycznego sprzętu gospodarstwa domowego Produkcja konstrukcji metalowych i ich części. Produkcja pozostałych maszyn ogólnego przeznaczenia, gdzie indziej niesklasyfikowana. Pozostała pomoc społeczna bez zakwaterowania, gdzie indziej niesklasyfikowana. Wydobywanie kamieni ozdobnych oraz kamienia dla potrzeb budownictwa, skał wapiennych, gipsu, kredy i łupków. Naprawa i konserwacja maszyn. ..

Ebiuro Wirtualne Biura Bobolice

Działalność rachunkowo-księgowa; doradztwo podatkowe. Produkcja wyrobów budowlanych z betonu. Produkcja pozostałych technicznych i przemysłowych wyrobów tekstylnych. Działalność związana z produkcją filmów, nagrań wideo i programów telewizyjnych. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Transport drogowy towarów. Działalność prawnicza. Chów i hodowla koni i pozostałych zwierząt koniowatych. Działalność postprodukcyjna związana z filmami, nagraniami wideo i programami telewizyjnymi. Ebiuro Wirtualne Biura Bobolice Działalność związana z tłumaczeniamiTransport lotniczy towarów. Produkcja cementu. Sprzedaż hurtowa wyrobów porcelanowych, ceramicznych i szklanych oraz środków czyszczących. Przetwórstwo herbaty i kawy. Pozostała pomoc społeczna bez zakwaterowania, gdzie indziej niesklasyfikowana. Nadawanie programów telewizyjnych ogólnodostępnych i abonamentowych. Produkcja artykułów piśmiennych. Produkcja aparatury rozdzielczej i sterowniczej energii elektrycznej. Sprzedaż hurtowa pozostałych maszyn i urządzeń. Sprzedaż hurtowa drewna, materiałów budowlanych i wyposażenia sanitarnego. Bobolice Ebiuro Wirtualne Biura Produkcja broni i amunicjiProdukcja motocykli. Pozaszkolne formy edukacji sportowej oraz zajęć sportowych i rekreacyjnych. Pozostałe specjalistyczne roboty budowlane, gdzie indziej niesklasyfikowane. Zbieranie odpadów innych niż niebezpieczne. Produkcja mydła i detergentów, środków myjących i czyszczących. Działalność usługowa wspomagająca pozostałe górnictwo i wydobywanie . Produkcja pozostałych mebli. Bezpieczeństwo państwa, porządek i bezpieczeństwo publiczne. Działalność wesołych miasteczek i parków rozrywki. ..

Biuro Wirtualne Bobolice

Możesz wykorzystać go zarówno do celów rejestracyjnych w urzędach, jak i na potrzeby marketingowe i wizerunkowe. Aplikacja umożliwia śledzenie dodanych faktur, spraw, zamówień, ofert oraz wielu innych rekordów a jakakolwiek zmiana statusu jest na bieżąco rejestrowana. Klient posiada wgląd do swojej korespondencji 24/7z możliwością przeszukiwania dokumentacji. Ebiuro Wirtualne Biura Bobolice. To był impuls do zaprojektowania oprogramowania rozwiązującego problemy najemców i dzierżawców. Bobolice Ebiuro Wirtualne Biura. Nie zwlekaj dłużej, załóż aplikacje wirtualnego biura i testuj już dzisiaj ! Aplikacja sprawdzi się w przypadku prowadzenia wirtualnego sekretariatu, wtedy gdy dostęp do korespondencji wymagany jest przez znaczną ilość użytkowników. Znając już Twoje oczekiwania możemy opracować specyfikację dostosowania systemu do określonych wymagań oraz ustalić czas i koszt całej realizacji. Prestiżowy adres siedziby to również świetne rozwiązanie dla firm typu start-up, których działalność często ma charakter zdalny. Korzystając z naszej oferty masz gwarancję profesjonalizmu, indywidualnego podejścia do każdej sprawy oraz korzystnych cen.

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?