WIRTUALNE BIURO Biszcza
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Biszcza

Dlatego też tutaj mieści się wirtualne biuro Biszcza. Prestiżowy adres dla Twojej firmy pomoże w zdobyciu najważniejszych światowych kontrahentów. Takie rozwiązanie to nie tylko duża oszczędność na kosztach użytkowania rzeczywistego lokalu, ale także atrakcyjny zapis na wizytówce. Skorzystają również Twoi Klienci! Przekaż im dostęp do wygodnego Panelu Klienta, w którym dostępne są skany otrzymanej korespondencji, informacje o poczcie do odbioru i faktury. Wirtualne Biuro Biszcza. Obsługuj pocztę szybciej i łatwiej. Biszcza Wirtualne Biuro. Po przedstawieniu gotowego rozwiązania dostępnego na serwerze testowym, będziemy mogli wdrożyć go również na serwer produkcyjny. Usługa jest dedykowana m.in. firmom, które swoją działalność realizują w różnych miejscach. Jeśli nie potrzebujesz stacjonarnego miejsca pracy, biuro wirtualne to rozwiązanie stworzone dla Ciebie. Zdecyduj się na takie rozwiązanie, które gwarantuje Ci dużą oszczędność, niższe podatki, a także umożliwia przeprowadzanie konferencji i szkoleń w profesjonalnie wyposażonych salach. Od lat współpracujemy z wymagającymi klientami, którzy cenią sobie najwyższą jakość obsługi, a także bezpieczeństwo i doświadczenie.

ADRES REJESTRACJI FIRMY Biszcza

Produkcja gazów technicznych. Produkcja pozostałych pojazdów samochodowych, z wyłączeniem motocykli. Naprawa i konserwacja metalowych wyrobów gotowych. Pozostała działalność pocztowa i kurierska. Technika. Produkcja elektrycznego sprzętu oświetleniowego. Działalność w zakresie telekomunikacji przewodowej. Działalność świadczona przez agencje inkasa i biura kredytowe. Wytwarzanie gotowych posiłków i dań. Wykonywanie fotokopii, przygotowywanie dokumentów i pozostała specjalistyczna działalność wspomagająca prowadzenie biura. ADRES REJESTRACJI FIRMY Biszcza Działalność pokojów zagadek, domów strachu, miejsc do tańczenia i w zakresie innych form rozrywki lub rekreacji organizowanych w pomieszczeniach lub w innych miejscach o zamkniętej przestrzeni Sprzedaż detaliczna dywanów, chodników i innych pokryć podłogowych oraz pokryć ściennych prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Roboty związane z budową dróg szynowych i kolei podziemnej. Produkcja pozostałych maszyn ogólnego przeznaczenia, gdzie indziej niesklasyfikowana. Działalność usługowa związana z przeprowadzkami. Produkcja pestycydów i pozostałych środków agrochemicznych. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Działalność agencji informacyjnych. Sprzedaż hurtowa mebli, dywanów i sprzętu oświetleniowego. Biszcza ADRES REJESTRACJI FIRMY Działalność usługowa wspomagająca eksploatację złóż ropy naftowej i gazu ziemnego  Niespecjalistyczne sprzątanie budynków i obiektów przemysłowych. Produkcja metalowych elementów stolarki budowlanej. Wyprawa skór, garbowanie; wyprawa i barwienie skór futerkowych. Naprawa i konserwacja urządzeń gospodarstwa domowego oraz sprzętu użytku domowego i ogrodniczego. ..

Ebiuro Wirtualne Biura Biszcza

Sprzedaż detaliczna odzieży prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Działalność usługowa wspomagająca pozostałe górnictwo i wydobywanie . Naprawa i konserwacja pozostałego sprzętu i wyposażenia. Produkcja włókien chemicznych. Produkcja mebli biurowych i sklepowych. Uprawa roślin przyprawowych i aromatycznych oraz roślin wykorzystywanych do produkcji leków i wyrobów farmaceutycznych. Naprawa obuwia i wyrobów skórzanych. Przetwarzanie i unieszkodliwianie odpadów niebezpiecznych. Działalność paramedyczna. Ebiuro Wirtualne Biura Biszcza Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażeniaProdukcja sprzętu i wyposażenia do napędu hydraulicznego i pneumatycznego. Naprawa i konserwacja metalowych wyrobów gotowych. Produkcja dywanów i chodników. Działalność usługowa wspomagająca transport śródlądowy. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Produkcja wyrobów z drutu, łańcuchów i sprężyn. Pranie i czyszczenie wyrobów włókienniczych i futrzarskich. Działalność usługowa następująca po zbiorach. Działalność weterynaryjna. Biszcza Ebiuro Wirtualne Biura Sprzedaż detaliczna książek prowadzona w wyspecjalizowanych sklepachDziałalność świadczona przez agencje inkasa i biura kredytowe. Działalność usługowa wspomagająca transport morski. Pozyskiwanie drewna. Odprowadzanie i oczyszczanie ścieków. Produkcja przędzy z pozostałych włókien tekstylnych, włączając produkcję nici. Badania i analizy związane z jakością żywności. Produkcja pozostałych pomp i sprężarek. Produkcja kabli światłowodowych. Działalność usługowa związana z przygotowywaniem do druku. ..

Biuro Wirtualne Biszcza

Pomożemy Ci też oszczędzić Twój cenny czas i pieniądze. Nie są to jednak wszystkie zalety korzystania z naszego taniego wirtualnego biura. Wybierz dowolny pakiet usług tak, aby najbardziej odpowiadał Twoim wymaganiom. Wirtualne biuro to nowatorskie rozwiązanie dające wiele możliwości i udogodnień związanych z prowadzeniem firmy. Ebiuro Wirtualne Biura Biszcza. Okazało się że nie ma na rynku profesjonalnego systemu dedykowanego do obsługi Wirtualnych Biur, a popyt na usługi tego typu bardzo szybko rośnie. Biszcza Ebiuro Wirtualne Biura. Gdy podejmiesz już decyzję o rozpoczęciu realizacji, podpiszemy stosowną umowę licencyjną, która jasno określi warunki naszej współpracy. Prestiżowy adres siedziby to również świetne rozwiązanie dla firm typu start-up, których działalność często ma charakter zdalny. Prowadzenie firmy wiąże się z wieloma wyzwaniami. eBIURO Biszcza zapewnia nowoczesne rozwiązania dla Twojej firmy, które pozwolą Ci założyć i rozwinąć swój własny biznes. Korzystając z naszej oferty masz gwarancję profesjonalizmu, indywidualnego podejścia do każdej sprawy oraz korzystnych cen.

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?