WIRTUALNE BIURO Bieruń
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Bieruń

Usługa jest dedykowana m.in. firmom, które swoją działalność realizują w różnych miejscach. Takie rozwiązanie to nie tylko duża oszczędność na kosztach użytkowania rzeczywistego lokalu, ale także atrakcyjny zapis na wizytówce. System Ticketów ma możliwość nadawania statusów dla wiadomości, przeszukiwania historii zgłoszeń, filtrowania po dacie oraz nadanych statusach, posiada również statystyki obrazujące stan wiadomości w zadanym przedziale czasowym. Wirtualne Biuro Bieruń. Na wdrożonym systemie przeprowadzę szkolenie wskazanych pracowników z jego obsługi. Na szkolenie przyjadę do Was. Bieruń Wirtualne Biuro. Nie zwlekaj dłużej, załóż aplikacje wirtualnego biura i testuj już dzisiaj ! To był impuls do zaprojektowania oprogramowania rozwiązującego problemy najemców i dzierżawców. Gdy do Wirtualnego Biura dotrze korespondencja dla Klienta, po zeskanowaniu jej należy przejść do Poczta (dokumenty)/Dodaj nowy dokument i dodać do systemu pliki z zeskanowanymi dokumentami wskazując gdzie zostały zapisane na lokalnym komputerze, następnie wysyłamy je do systemu. Jeśli nie potrzebujesz stacjonarnego miejsca pracy, biuro wirtualne to rozwiązanie stworzone dla Ciebie. Szanujemy czas naszych klientów i chcemy zapewnić im jak najwyższy komfort usług.

ADRES REJESTRACJI FIRMY Bieruń

Sprzedaż detaliczna wyrobów tytoniowych prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Działalność agentów zajmujących się sprzedażą mebli, artykułów gospodarstwa domowego i drobnych wyrobów metalowych. Działalność wydawnicza w zakresie gier komputerowych. Produkcja pozostałych niedestylowanych napojów fermentowanych. Sprzedaż hurtowa pozostałej żywności, włączając ryby, skorupiaki i mięczaki. Tynkowanie. Organizacje i zespoły eksterytorialne. ADRES REJESTRACJI FIRMY Bieruń Sprzedaż hurtowa pozostałej żywności, włączając ryby, skorupiaki i mięczaki Kształtowanie i obróbka szkła płaskiego. Działalność agentów zajmujących się sprzedażą płodów rolnych, żywych zwierząt, surowców dla przemysłu tekstylnego i półproduktów. Naprawa i konserwacja maszyn. Wykonywanie konstrukcji i pokryć dachowych. Działalność w zakresie telekomunikacji przewodowej. Chów i hodowla ryb oraz pozostałych organizmów wodnych w wodach śródlądowych. Działalność w zakresie telekomunikacji bezprzewodowej, z wyłączeniem telekomunikacji satelitarnej. Sprzedaż detaliczna wyrobów medycznych, włączając ortopedyczne, prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Bieruń ADRES REJESTRACJI FIRMY Działalność wspomagająca edukację Działalność związana z produkcją filmów, nagrań wideo i programów telewizyjnych. Produkcja sprzętu (tele)komunikacyjnego. Produkcja instrumentów optycznych i sprzętu fotograficznego. Produkcja olejów i pozostałych tłuszczów płynnych. Naprawa i konserwacja maszyn. Badania i analizy związane z jakością żywności. ..

Ebiuro Wirtualne Biura Bieruń

Pozostała działalność związana z udostępnianiem pracowników. Wynajem i dzierżawa maszyn i urządzeń rolniczych. Rozmnażanie roślin. Działalność obiektów kulturalnych. Działalność usługowa wspomagająca pozostałe górnictwo i wydobywanie . Działalność pozostałych organizacji członkowskich, gdzie indziej niesklasyfikowana. Sprzedaż hurtowa elektrycznych artykułów użytku domowego. Sprzedaż hurtowa kwiatów i roślin. Produkcja przędzy wełnianej. Naprawa i konserwacja maszyn. Ebiuro Wirtualne Biura Bieruń Chów i hodowla wielbłądów i zwierząt wielbłądowatychDziałalność pogotowia ratunkowego. Badania naukowe i prace rozwojowe w dziedzinie nauk społecznych i humanistycznych. Sprzedaż hurtowa owoców i warzyw. Pozaszkolne formy edukacji artystycznej. Pogrzeby i działalność pokrewna. Produkcja pozostałych wyrobów stolarskich i ciesielskich dla budownictwa. Produkcja wyrobów tartacznych. Sprzedaż hurtowa perfum i kosmetyków. Działalność w zakresie inżynierii i związane z nią doradztwo techniczne. Działalność wspomagająca wystawianie przedstawień artystycznych. Bieruń Ebiuro Wirtualne Biura Produkcja złączy i śrubProdukcja elementów elektronicznych. Handel energią elektryczną. Produkcja wyrobów tartacznych. Produkcja konstrukcji metalowych i ich części. Działalność wydawnicza w zakresie pozostałego oprogramowania. Transport lotniczy towarów. Badania naukowe i prace rozwojowe w dziedzinie nauk społecznych i humanistycznych. Produkcja pozostałych wyrobów chemicznych, gdzie indziej niesklasyfikowana. Sprzedaż hurtowa i detaliczna pozostałych pojazdów samochodowych, z wyłączeniem motocykli. Pozostała działalność związana z udostępnianiem pracowników. ..

Biuro Wirtualne Bieruń

Po przedstawieniu gotowego rozwiązania dostępnego na serwerze testowym, będziemy mogli wdrożyć go również na serwer produkcyjny. Mają też możliwość rezerwacji sali konferencyjnej. Dzięki temu możliwy jest dostęp do niego z dowolnego komputera, zarówno w biurze, jak i w domu – przez wielu użytkowników równocześnie. Ebiuro Wirtualne Biura Bieruń. Oferujemy Klientowi dostęp do elektronicznego archiwum dokumentów czyli funkcja szybkiego odnajdywania dokumentów. Bieruń Ebiuro Wirtualne Biura. Poprzez udostępnienie dla swoich klientów Panelu, dzięki, któremu będzie on mógł swobodnie przesyłać dowolne pliki, wiadomości, dokumenty rozliczeniowe oraz w wybranych branżach tworzyć sprawy. Panel klienta umożliwi dostęp do załączników dla korespondencji przychodzącej oraz poinformuję osobę o jej wprowadzeniu do systemu. Na wdrożonym systemie przeprowadzę szkolenie wskazanych pracowników z jego obsługi. Na szkolenie przyjadę do Was. Usługa jest dedykowana m.in. firmom, które swoją działalność realizują w różnych miejscach. Wirtualne biuro to nowatorskie rozwiązanie dające wiele możliwości i udogodnień związanych z prowadzeniem firmy.

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?