WIRTUALNE BIURO Bielice
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Bielice

Twoje biuro lub kancelaria na bieżąco ma kontakt z Tobą lub Twoja firma. Oszczędzasz czas, w którym ręcznie wprowadzałeś dokumenty do programu. Każdy z systemów Wirtualnego Biura posiada sprawdzony mechanizm komunikacji pomiędzy klientem a firmą. Wirtualne Biuro Bielice. Gdy podejmiesz już decyzję o rozpoczęciu realizacji, podpiszemy stosowną umowę licencyjną, która jasno określi warunki naszej współpracy. Bielice Wirtualne Biuro. Prowadzenie własnej firmy to bardzo dużo obowiązków a podstawowy to bardzo dobra komunikacja z klientem. Aby zmniejszyć i usprawnić pracę naszych Klientów stworzyliśmy aplikację Biuro Klienta aplikację działająca przez przeglądarkę WWW, która usprawni obieg dokumentów pomiędzy klientem i firmą. Panel został zaprojektowany pod każde potrzeby klienta, dzięki temu Ty i Twoi klienci zyskujecie czas oraz wysoką jakość komunikacji pomiędzy biuro-klient. Gdy podejmiesz już decyzję o rozpoczęciu realizacji, podpiszemy stosowną umowę licencyjną, która jasno określi warunki naszej współpracy. Masz dość biegania po mieście podczas załatwiania firmowych spraw? Postaw na nasz profesjonalizm. Nowy adres, siłą rzeczy, wykorzystywany będzie przez klienta również do przyjmowania korespondencji.

ADRES REJESTRACJI FIRMY Bielice

Działalność bibliotek. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Naprawa i konserwacja metalowych wyrobów gotowych. Naprawa i konserwacja metalowych wyrobów gotowych. Produkcja mydła i detergentów, środków myjących i czyszczących. Produkcja przędzy bawełnianej. Naprawa i konserwacja maszyn. Technika. ADRES REJESTRACJI FIRMY Bielice Produkcja pozostałego sprzętu elektrycznego Produkcja gotowych wyrobów tekstylnych. Pozostała działalność profesjonalna, naukowa i techniczna, gdzie indziej niesklasyfikowana. Wykonywanie fotokopii, przygotowywanie dokumentów i pozostała specjalistyczna działalność wspomagająca prowadzenie biura. Rybołówstwo w wodach morskich. Naprawa i konserwacja maszyn. Pozostała pomoc społeczna bez zakwaterowania, gdzie indziej niesklasyfikowana. Bielice ADRES REJESTRACJI FIRMY Działalność wspomagająca wystawianie przedstawień artystycznych Produkcja kabli światłowodowych. Pomoc społeczna z zakwaterowaniem dla osób z zaburzeniami psychicznymi. Naprawa i konserwacja mebli i wyposażenia domowego. Produkcja gazów technicznych. Wytwarzanie gotowych posiłków i dań. Wytwarzanie gotowych posiłków i dań. ..

Ebiuro Wirtualne Biura Bielice

Przetwarzanie i konserwowanie mięsa z drobiu. Pozostała działalność wspomagająca ubezpieczenia i fundusze emerytalne. Naprawa i konserwacja maszyn. Produkcja pozostałych wyrobów tekstylnych, gdzie indziej niesklasyfikowana. Produkcja metalowych elementów stolarki budowlanej. Produkcja szkła płaskiego. Wydawanie książek. Działalność obiektów kulturalnych. Działalność ogrodów botanicznych i zoologicznych oraz obszarów i obiektów ochrony przyrody. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Działalność wspomagająca edukację. Ebiuro Wirtualne Biura Bielice Produkcja pozostałych elektronicznych i elektrycznych przewodów i kabliSpecjalistyczne sprzątanie budynków i obiektów przemysłowych. Wykonywanie instalacji wodno-kanalizacyjnych, cieplnych, gazowych i klimatyzacyjnych. Naprawa i konserwacja pozostałego sprzętu i wyposażenia. Naprawa i konserwacja metalowych wyrobów gotowych. Działalność związana z doradztwem w zakresie informatyki. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Pobór, uzdatnianie i dostarczanie wody. Produkcja motocykli. Produkcja pozostałych wyrobów, gdzie indziej niesklasyfikowana. Bielice Ebiuro Wirtualne Biura Produkcja prętów ciągnionych na zimnoProdukcja wyrobów formowanych na zimno. Sprzedaż hurtowa mebli, dywanów i sprzętu oświetleniowego. Wytwarzanie i przetwarzanie produktów rafinacji ropy naftowej. Produkcja pozostałych podstawowych chemikaliów nieorganicznych. Wynajem i dzierżawa samochodów osobowych i furgonetek. Produkcja pojazdów samochodowych przeznaczonych do przewozu towarów. Odlewnictwo żeliwa. Działalność usługowa wspomagająca pozostałe górnictwo i wydobywanie . Badanie rynku i opinii publicznej. ..

Biuro Wirtualne Bielice

Prowadzenie firmy wiąże się z wieloma wyzwaniami. eBIURO Bielice zapewnia nowoczesne rozwiązania dla Twojej firmy, które pozwolą Ci założyć i rozwinąć swój własny biznes. Korzystając z naszej oferty masz gwarancję profesjonalizmu, indywidualnego podejścia do każdej sprawy oraz korzystnych cen. Wynajmując u nas biuro wirtualne, stawiasz na profesjonalizm oraz prestiżową lokalizację. Ebiuro Wirtualne Biura Bielice. Wiadomości zawsze docierają i mogą być do nich podpinane załączniki dowolnego rodzaju, metodą przeciągnij i upuść. Bielice Ebiuro Wirtualne Biura. Wystarczy chwila, aby zeskanować dokument lub zrobić zdjęcie telefonem i w jednej chwili wysłać dany dokument. Wiadomości dodane w systemie nie muszę przechodzić weryfikacji antyspamowej i nie są obarczone prawdopodobieństwem niedostarczenia do odbiorcy. Na wdrożonym systemie przeprowadzę szkolenie wskazanych pracowników z jego obsługi. Na szkolenie przyjadę do Was. Gdy do Wirtualnego Biura dotrze korespondencja dla Klienta, po zeskanowaniu jej należy przejść do Poczta (dokumenty)/Dodaj nowy dokument i dodać do systemu pliki z zeskanowanymi dokumentami wskazując gdzie zostały zapisane na lokalnym komputerze, następnie wysyłamy je do systemu. Wirtualne Biuro Bielice jest kimś, kto odciąża właścicieli firm w ich codziennych, żmudnych obowiązkach.

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?