WIRTUALNE BIURO Biecz
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Biecz

Jeśli nie chcesz, by to Twój adres domowy był oficjalnym adresem siedziby Twojej firmy, zamiast wynajmować drogi lokal, zdecyduj się na adres wirtualny i wybierz Biecz wirtualne biuro. Zdecyduj się na takie rozwiązanie, które gwarantuje Ci dużą oszczędność, niższe podatki, a także umożliwia przeprowadzanie konferencji i szkoleń w profesjonalnie wyposażonych salach. To wirtualne biuro dla rozpoczynających działalność gospodarczą, dla stowarzyszeń, które potrzebują adresu do korespondencji i rejestracji. Wirtualne Biuro Biecz. Poprzez udostępnienie dla swoich klientów Panelu, dzięki, któremu będzie on mógł swobodnie przesyłać dowolne pliki, wiadomości, dokumenty rozliczeniowe oraz w wybranych branżach tworzyć sprawy. Biecz Wirtualne Biuro. Gdy podejmiesz już decyzję o rozpoczęciu realizacji, podpiszemy stosowną umowę licencyjną, która jasno określi warunki naszej współpracy. Wszystkie dokumenty firmy będą dostępne w Biurze Klienta w formie elektronicznej 24 h na dobę. System jest prosty i przejrzysty. Klient posiada wgląd do swojej korespondencji 24/7z możliwością przeszukiwania dokumentacji. Oferujemy Państwu zarejestrowanie swojej firmy, działalności gospodarczej pod reprezentatywnym adresem. Planujesz rozpoczęcie działalności gospodarczej, założenie fundacji lub stowarzyszenia?

ADRES REJESTRACJI FIRMY Biecz

Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Pranie i czyszczenie wyrobów włókienniczych i futrzarskich. Produkcja surówki, żelazostopów, żeliwa i stali oraz wyrobów hutniczych. Naprawa i konserwacja urządzeń elektronicznych i optycznych. Produkcja materiałów wybuchowych. Działalność w zakresie pozostałej telekomunikacji. Produkcja cementu wzmocnionego włóknem. Sprzedaż detaliczna wyrobów tytoniowych prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. ADRES REJESTRACJI FIRMY Biecz Naprawa i konserwacja metalowych wyrobów gotowych Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Działalność obiektów służących poprawie kondycji fizycznej. Działalność w zakresie telekomunikacji satelitarnej. Produkcja maszyn dla rolnictwa i leśnictwa. Pola kempingowe (włączając pola dla pojazdów kempingowych) i pola namiotowe. Naprawa pozostałych artykułów użytku osobistego i domowego. Sprzedaż hurtowa wyrobów chemicznych. Pozostała sprzedaż detaliczna prowadzona poza siecią sklepową, straganami i targowiskami. Działalność związana z wystawianiem przedstawień artystycznych. Biecz ADRES REJESTRACJI FIRMY Pozostałe specjalistyczne roboty budowlane, gdzie indziej niesklasyfikowane Badania naukowe i prace rozwojowe w dziedzinie nauk społecznych i humanistycznych. Produkcja włókien szklanych. Wytwarzanie i przetwarzanie produktów rafinacji ropy naftowej. Transport wodny śródlądowy pasażerski. Uprawa roślin przyprawowych i aromatycznych oraz roślin wykorzystywanych do produkcji leków i wyrobów farmaceutycznych. ..

Ebiuro Wirtualne Biura Biecz

Produkcja urządzeń, instrumentów oraz wyrobów medycznych, włączając dentystyczne. Produkcja grzejników i kotłów centralnego ogrzewania. Produkcja wyrobów budowlanych z gipsu. Naprawa i konserwacja pozostałego sprzętu i wyposażenia. Produkcja masy betonowej prefabrykowanej. Sprzedaż detaliczna sprzętu audiowizualnego prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Wykonywanie fotokopii, przygotowywanie dokumentów i pozostała specjalistyczna działalność wspomagająca prowadzenie biura. Sprzedaż hurtowa drewna, materiałów budowlanych i wyposażenia sanitarnego. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Sprzedaż hurtowa pozostałych półproduktów. Ebiuro Wirtualne Biura Biecz Badanie rynku i opinii publicznejProdukcja wyrobów z aluminium i stopów aluminium. Produkcja sprzętu (tele)komunikacyjnego. Naprawa zegarów, zegarków oraz biżuterii. Pośrednictwo w sprzedaży miejsca na cele reklamowe w mediach elektronicznych (Internet). Pozyskiwanie dziko rosnących produktów leśnych, z wyłączeniem drewna. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Wytwarzanie i przetwarzanie produktów rafinacji ropy naftowej. Wytwarzanie i przetwarzanie produktów rafinacji ropy naftowej. Roboty związane z budową rurociągów przesyłowych i sieci rozdzielczych. Biecz Ebiuro Wirtualne Biura Wykonywanie pozostałych instalacji budowlanychPomoc społeczna z zakwaterowaniem zapewniająca opiekę pielęgniarską. Produkcja elementów elektronicznych. Produkcja pozostałego sprzętu transportowego, gdzie indziej niesklasyfikowana. Produkcja pozostałej odzieży dzianej. Pozostała działalność profesjonalna, naukowa i techniczna, gdzie indziej niesklasyfikowana. Produkcja ceramicznych izolatorów i osłon izolacyjnych. Praktyka lekarska specjalistyczna. Pozostałe pozaszkolne formy edukacji, gdzie indziej niesklasyfikowane. Górnictwo pozostałych rud metali nieżelaznych. ..

Biuro Wirtualne Biecz

Za oferujemy Ci tani wirtualny adres dla firmy w Biecz, dzięki czemu będziesz mógł rozpocząć działalność. Współpracujemy z kancelariami prawnymi, notarialnymi, doradcami podatkowymi, rzecznikami patentowymi, tłumaczami przysięgłymi, firmami zajmującymi się marketingiem oraz pozycjonowaniem w google. Nasze kontakty biznesowe otwierają możliwości networkingowe, dzięki czemu stale będziesz zwiększać swoje doświadczenie i wiedzę. Gdy podejmiesz już decyzję o rozpoczęciu realizacji, podpiszemy stosowną umowę licencyjną, która jasno określi warunki naszej współpracy. Ebiuro Wirtualne Biura Biecz. Prowadzenie własnej firmy to bardzo dużo obowiązków a podstawowy to bardzo dobra komunikacja z klientem. Aby zmniejszyć i usprawnić pracę naszych Klientów stworzyliśmy aplikację Biuro Klienta aplikację działająca przez przeglądarkę WWW, która usprawni obieg dokumentów pomiędzy klientem i firmą. Biecz Ebiuro Wirtualne Biura. Aplikacja umożliwia śledzenie dodanych faktur, spraw, zamówień, ofert oraz wielu innych rekordów a jakakolwiek zmiana statusu jest na bieżąco rejestrowana. Twoi klienci po zalogowaniu się przez Panel klienta będą mogli dodawać skany lub zdjęcia faktur oraz wszelkich załączników bez konieczności dostarczania ich osobiście. Pomożemy Ci też oszczędzić Twój cenny czas i pieniądze. Nie są to jednak wszystkie zalety korzystania z naszego taniego wirtualnego biura. Zdecyduj się na takie rozwiązanie, które gwarantuje Ci dużą oszczędność, niższe podatki, a także umożliwia przeprowadzanie konferencji i szkoleń w profesjonalnie wyposażonych salach. To co istotne, nasza firma i spektrum jej usług skierowanych jest nie tylko do początkujących przedsiębiorców.

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?