WIRTUALNE BIURO Biały Bór
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Biały Bór

Wybierz dowolny pakiet usług tak, aby najbardziej odpowiadał Twoim wymaganiom. Nasza oferta skierowana jest do firm, które chcą rozwiązać problem komunikacji klient-biuro. Wirtualna Kancelaria Prawnicza umożliwia szybie i sprawne przekazanie swojej sprawy dla danej kancelarii. Wirtualne Biuro Biały Bór. Każdy z systemów Wirtualnego Biura posiada sprawdzony mechanizm komunikacji pomiędzy klientem a firmą. Biały Bór Wirtualne Biuro. Poprzez udostępnienie dla swoich klientów Panelu, dzięki, któremu będzie on mógł swobodnie przesyłać dowolne pliki, wiadomości, dokumenty rozliczeniowe oraz w wybranych branżach tworzyć sprawy. Na wdrożonym systemie przeprowadzę szkolenie wskazanych pracowników z jego obsługi. Na szkolenie przyjadę do Was. Nasze wirtualne biuro w Biały Bór umożliwia Państwu zarejestrowanie firmy (zarówno jednoosobową działalność gospodarczą, dowolną spółkę czy jej oddział), jak również np. fundację czy stowarzyszenie z prestiżowym i rozpoznawalnym adresem w centrum Biały Bór wraz z pełną obsługą bez ponoszenia wydatków na wynajem stacjonarnego biura czy zatrudniania pracowników. Usługa jest dedykowana m.in. firmom, które swoją działalność realizują w różnych miejscach. Masz dość biegania po mieście podczas załatwiania firmowych spraw? Postaw na nasz profesjonalizm.

ADRES REJESTRACJI FIRMY Biały Bór

Produkcja pozostałych wyrobów z gumy. Działalność usługowa związana z zagospodarowaniem terenów zieleni. Działalność rachunkowo-księgowa; doradztwo podatkowe. Wytwarzanie gotowych posiłków i dań. Produkcja pozostałych elektronicznych i elektrycznych przewodów i kabli. Wynajem i dzierżawa maszyn i urządzeń rolniczych. Pomoc społeczna z zakwaterowaniem dla osób z zaburzeniami psychicznymi. Produkcja pozostałej odzieży wierzchniej. Produkcja rur, przewodów, kształtowników zamkniętych i łączników, ze stali. Produkcja mebli biurowych i sklepowych. ADRES REJESTRACJI FIRMY Biały Bór Obróbka nasion dla celów rozmnażania roślin Produkcja sprzętu i wyposażenia do napędu hydraulicznego i pneumatycznego. Produkcja rur, przewodów, kształtowników zamkniętych i łączników, ze stali. Działalność wspomagająca edukację. Roboty związane z budową obiektów inżynierii wodnej. Pozostałe drukowanie. Ochrona przeciwpożarowa. Fundusze emerytalne. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Biały Bór ADRES REJESTRACJI FIRMY Działalność agentów zajmujących się sprzedażą paliw, rud, metali i chemikaliów przemysłowych Produkcja tkanin wełnianych. Działalność związana z doradztwem w zakresie informatyki. Działalność prawnicza. Wynajem i dzierżawa maszyn i urządzeń biurowych, włączając komputery. Pozostałe specjalistyczne roboty budowlane, gdzie indziej niesklasyfikowane. Rybołówstwo w wodach morskich. ..

Ebiuro Wirtualne Biura Biały Bór

Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Uprawa warzyw, włączając melony oraz uprawa roślin korzeniowych i roślin bulwiastych. Produkcja makaronów, klusek, kuskusu i podobnych wyrobów mącznych. Cięcie, formowanie i wykańczanie kamienia. Pośrednictwo w sprzedaży miejsca na cele reklamowe w mediach elektronicznych (Internet). Produkcja wyrobów z mięsa, włączając wyroby z mięsa drobiowego. Działalność fotograficzna. Sprzedaż hurtowa paliw i produktów pochodnych. Hotele i podobne obiekty zakwaterowania. Produkcja tkanin z włókien chemicznych. Ebiuro Wirtualne Biura Biały Bór Wydobywanie żwiru i piasku; wydobywanie gliny i kaolinuNaprawa i konserwacja urządzeń elektronicznych i optycznych. Naprawa pozostałych artykułów użytku osobistego i domowego. Pozostałe doradztwo w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej i zarządzania. Wytwarzanie i przetwarzanie produktów rafinacji ropy naftowej. Chów i hodowla ryb oraz pozostałych organizmów wodnych w wodach morskich. Sprzedaż hurtowa mięsa i wyrobów z mięsa. Pobór, uzdatnianie i dostarczanie wody. Naprawa i konserwacja mebli i wyposażenia domowego. Produkcja sztucznej biżuterii i wyrobów podobnych. Biały Bór Ebiuro Wirtualne Biura Naprawa i konserwacja mebli i wyposażenia domowegoSprzedaż hurtowa pozostałych półproduktów. Hotele i podobne obiekty zakwaterowania. Działalność związana z zarządzaniem urządzeniami informatycznymi. Transport lotniczy pasażerski. Sprzedaż hurtowa wyrobów chemicznych. Działalność agencji pracy tymczasowej. Naprawa i konserwacja pozostałego sprzętu i wyposażenia. Sprzedaż hurtowa wyrobów metalowych oraz sprzętu i dodatkowego wyposażenia hydraulicznego i grzejnego. ..

Biuro Wirtualne Biały Bór

Prowadzenie firmy wiąże się z wieloma wyzwaniami. eBIURO Biały Bór zapewnia nowoczesne rozwiązania dla Twojej firmy, które pozwolą Ci założyć i rozwinąć swój własny biznes. Oferujemy naszym Klientom usługę ułatwiającą start w pracy na własny rachunek. Szybciej przypisuj korespondencję przychodzącą do właściwego Klienta. Ebiuro Wirtualne Biura Biały Bór. Możesz teraz z każdego miejsca przesłać swoje dokumenty nie tracąc czasu na dostarczenie ich do biura lub kancelarii. Biały Bór Ebiuro Wirtualne Biura. Gdy do Wirtualnego Biura dotrze korespondencja dla Klienta, po zeskanowaniu jej należy przejść do Poczta (dokumenty)/Dodaj nowy dokument i dodać do systemu pliki z zeskanowanymi dokumentami wskazując gdzie zostały zapisane na lokalnym komputerze, następnie wysyłamy je do systemu. Biały Bór prężnie się rozwijają, przejeżdżając przez miasto można z łatwością dostrzec nowe wieżowce biznesowe oraz usłyszeć o nowych inwestycjach i firmach robiących międzynarodową karierę. Możesz wykorzystać go zarówno do celów rejestracyjnych w urzędach, jak i na potrzeby marketingowe i wizerunkowe. Korzystając z naszej oferty masz gwarancję profesjonalizmu, indywidualnego podejścia do każdej sprawy oraz korzystnych cen. Oferujemy Państwu zarejestrowanie swojej firmy, działalności gospodarczej pod reprezentatywnym adresem. Planujesz rozpoczęcie działalności gospodarczej, założenie fundacji lub stowarzyszenia?

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?