WIRTUALNE BIURO Białołęka
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Białołęka

Korzystaj z pełnego pakietu biura wirtualnego — z adresem firmy, obsługą poczty, odbieraniem połączeń telefonicznych i bezpłatnym dostępem do salonu biznesowego oraz dostępem do prywatnego biura w wybranym centrum. Możesz wykorzystać go zarówno do celów rejestracyjnych w urzędach, jak i na potrzeby marketingowe i wizerunkowe. Wirtualne biuro, sekretariat, pomoc księgowa, a także opracowanie identyfikacji wizualnej oraz marketing internetowy, wszystko tylko po to, aby Twoja firma mogła osiągnąć sukces. Wirtualne Biuro Białołęka . Jest to ogromne zaoszczędzenie czasu oraz zmniejszenie w dużej mierze obowiązków pracownika każdego sekretariatu. Białołęka Wirtualne Biuro. Wszystkie dokumenty firmy będą dostępne w Biurze Klienta w formie elektronicznej 24 h na dobę. Możemy też zastąpić Cię w wielu czynnościach, które konieczne są, jeśli posiada się własną firmę. Białołęka prężnie się rozwijają, przejeżdżając przez miasto można z łatwością dostrzec nowe wieżowce biznesowe oraz usłyszeć o nowych inwestycjach i firmach robiących międzynarodową karierę. Chcesz otworzyć firmę i zarejestrować ją w Białołęka bez potrzeby wynajmowania biura, kupowania wyposażenia i zatrudniania personelu? Szczególnie przy rozpoczynaniu działalności koszty wynajmu lokalu biurowego mogą być dużym ograniczeniem. Masz dość biegania po mieście podczas załatwiania firmowych spraw? Postaw na nasz profesjonalizm.

ADRES REJESTRACJI FIRMY Białołęka

Konserwacja i naprawa pojazdów samochodowych, z wyłączeniem motocykli. Naprawa i konserwacja pozostałego sprzętu transportowego. Produkcja ołowiu, cynku i cyny. Działalność usługowa wspomagająca produkcję roślinną. Działalność pozostałych organizacji członkowskich, gdzie indziej niesklasyfikowana. Produkcja wyrobów jubilerskich i podobnych. ADRES REJESTRACJI FIRMY Białołęka Naprawa i konserwacja pozostałego sprzętu i wyposażenia Pozostała działalność profesjonalna, naukowa i techniczna, gdzie indziej niesklasyfikowana. Działalność wspomagająca wystawianie przedstawień artystycznych. Wykonywanie instalacji elektrycznych. Produkcja silników i turbin, z wyłączeniem silników lotniczych, samochodowych i motocyklowych. Roboty związane z budową pozostałych obiektów inżynierii lądowej i wodnej, gdzie indziej niesklasyfikowane. Szkoły podstawowe. Sprzedaż detaliczna nagrań dźwiękowych i audiowizualnych prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Działalność prawnicza. Wynajem i dzierżawa pozostałych pojazdów samochodowych, z wyłączeniem motocykli. Sprzedaż hurtowa odpadów i złomu. Pozostała sprzedaż detaliczna prowadzona w niewyspecjalizowanych sklepach. Białołęka ADRES REJESTRACJI FIRMY Działalność pozostałych organizacji członkowskich, gdzie indziej niesklasyfikowana Uprawa roślin wykorzystywanych do produkcji napojów. Naprawa i konserwacja maszyn. Pośrednictwo w sprzedaży czasu i miejsca na cele reklamowe w pozostałych mediach. Sprzedaż hurtowa mebli biurowych. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Przygotowywanie i podawanie napojów. Wynajem i dzierżawa środków transportu lotniczego. ..

Ebiuro Wirtualne Biura Białołęka

Produkcja sprzętu instalacyjnego. Uprawy rolne połączone z chowem i hodowlą zwierząt (działalność mieszana). Produkcja wyrobów budowlanych z gipsu. Cięcie, formowanie i wykańczanie kamienia. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Gospodarka leśna i pozostała działalność leśna, z wyłączeniem pozyskiwania produktów leśnych . Odlewnictwo żeliwa. Pozostała działalność usługowa, gdzie indziej niesklasyfikowana. Produkcja pozostałych maszyn specjalnego przeznaczenia, gdzie indziej niesklasyfikowana. Działalność usługowa wspomagająca pozostałe górnictwo i wydobywanie . Ebiuro Wirtualne Biura Białołęka Wyprawa skór, garbowanie; wyprawa i barwienie skór futerkowychTransport kolejowy towarów. Produkcja pestycydów i pozostałych środków agrochemicznych. Działalność usługowa wspomagająca transport śródlądowy. Naprawa obuwia i wyrobów skórzanych. Produkcja maszyn do obróbki metalu. Działalność usługowa wspomagająca transport lotniczy. Produkcja rowerów i wózków inwalidzkich. Działalność wspomagająca wystawianie przedstawień artystycznych. Białołęka Ebiuro Wirtualne Biura Zbieranie odpadów niebezpiecznychProdukcja pojemników metalowych. Produkcja win gronowych. Działalność usługowa wspomagająca transport lotniczy. Wydobywanie węgla brunatnego (lignitu). Górnictwo pozostałych rud metali nieżelaznych. ..

Biuro Wirtualne Białołęka

Jeśli nie chcesz lub nie możesz zarejestrować działalności na własny adres, koniecznie zapoznaj się z prowadzonymi przez nas usługami. Posiadanie adresu firmowego Białołęka , pod którym nie kryje się prywatne mieszkanie jest w wielu przypadkach wartością biznesową samą w sobie. Oferujemy naszym Klientom usługę ułatwiającą start w pracy na własny rachunek. Ebiuro Wirtualne Biura Białołęka . Gdy podejmiesz już decyzję o rozpoczęciu realizacji, podpiszemy stosowną umowę licencyjną, która jasno określi warunki naszej współpracy. Białołęka Ebiuro Wirtualne Biura. Za oferujemy Ci tani wirtualny adres dla firmy w Białołęka , dzięki czemu będziesz mógł rozpocząć działalność. Możemy też zastąpić Cię w wielu czynnościach, które konieczne są, jeśli posiada się własną firmę. Białołęka prężnie się rozwijają, przejeżdżając przez miasto można z łatwością dostrzec nowe wieżowce biznesowe oraz usłyszeć o nowych inwestycjach i firmach robiących międzynarodową karierę. Nasze wirtualne biuro w Białołęka umożliwia Państwu zarejestrowanie firmy (zarówno jednoosobową działalność gospodarczą, dowolną spółkę czy jej oddział), jak również np. fundację czy stowarzyszenie z prestiżowym i rozpoznawalnym adresem w centrum Białołęka wraz z pełną obsługą bez ponoszenia wydatków na wynajem stacjonarnego biura czy zatrudniania pracowników. Chcesz znacząco obniżyć koszty prowadzenia firmy? Potrzebujesz prestiżowego adresu do rejestracji działalności?

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?