WIRTUALNE BIURO Biała Podlaska
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Biała Podlaska

Możemy też zastąpić Cię w wielu czynnościach, które konieczne są, jeśli posiada się własną firmę. Świadczymy profesjonalne wsparcie w obsługach księgowej. Dopasowujemy się do potrzeb i możliwości finansowych klientów i zawsze polecamy doświadczonych partnerów ze specjalistyczną wiedzą. Posiadanie adresu firmowego Biała Podlaska, pod którym nie kryje się prywatne mieszkanie jest w wielu przypadkach wartością biznesową samą w sobie. Wirtualne Biuro Biała Podlaska. Korzystamy z systemu obsługi korespondencji, gdzie każdy Klient posiada swój własny panel, zarządza korespondencją. Biała Podlaska Wirtualne Biuro. System jest prosty i przejrzysty. Nasza oferta skierowana jest do firm, które chcą rozwiązać problem komunikacji klient-biuro. Panel klienta umożliwi dostęp do załączników dla korespondencji przychodzącej oraz poinformuję osobę o jej wprowadzeniu do systemu. Twoi klienci po zalogowaniu się przez Panel klienta będą mogli dodawać skany lub zdjęcia faktur oraz wszelkich załączników bez konieczności dostarczania ich osobiście. Korzystanie z aplikacji Wirtualne Biuro to przyszłość dla Twojej Firmy !

ADRES REJESTRACJI FIRMY Biała Podlaska

Produkcja pozostałych artykułów spożywczych, gdzie indziej niesklasyfikowana. Produkcja wyrobów z drutu, łańcuchów i sprężyn. Naprawa i konserwacja maszyn. Działalność agentów zajmujących się sprzedażą mebli, artykułów gospodarstwa domowego i drobnych wyrobów metalowych. Nadawanie programów radiofonicznych. Produkcja gotowej paszy dla zwierząt gospodarskich. ADRES REJESTRACJI FIRMY Biała Podlaska Produkcja przypraw Chów i hodowla owiec i kóz. Przygotowanie terenu pod budowę. Działalność w zakresie specjalistycznego projektowania. Działalność usługowa związana z przygotowywaniem do druku. Produkcja pozostałych mebli. Produkcja pozostałych wyrobów z papieru i tektury. Biała Podlaska ADRES REJESTRACJI FIRMY Pozostała działalność pocztowa i kurierska Działalność związana z wyszukiwaniem miejsc pracy i pozyskiwaniem pracowników. Produkcja wyrobów tartacznych. Działalność pogotowia ratunkowego. Produkcja urządzeń dźwigowych i chwytaków. ..

Ebiuro Wirtualne Biura Biała Podlaska

Działalność obiektów kulturalnych. Wytwarzanie i przetwarzanie koksu. Naprawa i konserwacja statków powietrznych i statków kosmicznych. Transport rurociągowy pozostałych towarów. Produkcja wyrobów nożowniczych i sztućców. Pozostała działalność profesjonalna, naukowa i techniczna, gdzie indziej niesklasyfikowana. Działalność usługowa wspomagająca transport morski. Produkcja statków powietrznych, statków kosmicznych i podobnych maszyn. Sprzedaż detaliczna dywanów, chodników i innych pokryć podłogowych oraz pokryć ściennych prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Ebiuro Wirtualne Biura Biała Podlaska Produkcja obuwiaProdukcja instrumentów optycznych i sprzętu fotograficznego. Pozostałe specjalistyczne roboty budowlane, gdzie indziej niesklasyfikowane. Produkcja pozostałych maszyn ogólnego przeznaczenia, gdzie indziej niesklasyfikowana. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Produkcja pozostałych elektronicznych i elektrycznych przewodów i kabli. Naprawa i konserwacja pozostałego sprzętu i wyposażenia. Wynajem i dzierżawa pozostałych maszyn, urządzeń oraz dóbr materialnych, gdzie indziej niesklasyfikowane. Działalność holdingów finansowych. Naprawa i konserwacja pozostałego sprzętu i wyposażenia. Transport morski i przybrzeżny towarów. Biała Podlaska Ebiuro Wirtualne Biura Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażeniaInstalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Wykonywanie instalacji wodno-kanalizacyjnych, cieplnych, gazowych i klimatyzacyjnych. Działalność usługowa wspomagająca pozostałe górnictwo i wydobywanie . Sprzedaż detaliczna mebli, sprzętu oświetleniowego i pozostałych artykułów użytku domowego prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Naprawa i konserwacja urządzeń elektronicznych i optycznych. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Działalność prawnicza. ..

Biuro Wirtualne Biała Podlaska

Za oferujemy Ci tani wirtualny adres dla firmy w Biała Podlaska, dzięki czemu będziesz mógł rozpocząć działalność. Jeśli nie potrzebujesz stacjonarnego miejsca pracy, biuro wirtualne to rozwiązanie stworzone dla Ciebie. Prowadzenie własnej firmy to bardzo dużo obowiązków a podstawowy to bardzo dobra komunikacja z klientem. Aby zmniejszyć i usprawnić pracę naszych Klientów stworzyliśmy aplikację Biuro Klienta aplikację działająca przez przeglądarkę WWW, która usprawni obieg dokumentów pomiędzy klientem i firmą. Ebiuro Wirtualne Biura Biała Podlaska. Twoi klienci po zalogowaniu się przez Panel klienta będą mogli dodawać skany lub zdjęcia faktur oraz wszelkich załączników bez konieczności dostarczania ich osobiście. Biała Podlaska Ebiuro Wirtualne Biura. Zarządzaj korespondencją przychodzącą i wychodzącą, wysyłaj powiadomienia e-mail do swoich klientów, umożliwiając im dostęp do skanów swojej korespondencji przez całą dobę. Szybciej przypisuj korespondencję przychodzącą do właściwego Klienta. Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych Klientów uruchomiliśmy nową aplikację Biuro Klienta. Wyszukanie dokumentu jest bardzo szybkie. Każdy z systemów Wirtualnego Biura posiada sprawdzony mechanizm komunikacji pomiędzy klientem a firmą.

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?