WIRTUALNE BIURO Besko
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Besko

Wirtualne Biuro Besko jest kimś, kto odciąża właścicieli firm w ich codziennych, żmudnych obowiązkach. Prowadzenie firmy wiąże się z wieloma wyzwaniami. eBIURO Besko zapewnia nowoczesne rozwiązania dla Twojej firmy, które pozwolą Ci założyć i rozwinąć swój własny biznes. Oferujemy Państwu zarejestrowanie swojej firmy, działalności gospodarczej pod reprezentatywnym adresem. Planujesz rozpoczęcie działalności gospodarczej, założenie fundacji lub stowarzyszenia? Wirtualne Biuro Besko. Uporządkuj bazę swoich klientów, łatwiej wyszukuj potrzebne dane konkretnej firmy lub osoby kontaktowej. Besko Wirtualne Biuro. Wirtualna Kancelaria Prawnicza umożliwia szybie i sprawne przekazanie swojej sprawy dla danej kancelarii. Mają też możliwość rezerwacji sali konferencyjnej. Korzystanie z aplikacji Wirtualne Biuro to przyszłość dla Twojej Firmy ! System jest prosty i przejrzysty. Chcesz otworzyć firmę i zarejestrować ją w Besko bez potrzeby wynajmowania biura, kupowania wyposażenia i zatrudniania personelu? Szczególnie przy rozpoczynaniu działalności koszty wynajmu lokalu biurowego mogą być dużym ograniczeniem.

ADRES REJESTRACJI FIRMY Besko

Działalność w zakresie pozostałej telekomunikacji. Introligatorstwo i podobne usługi. Naprawa zegarów, zegarków oraz biżuterii. Produkcja pieców, palenisk i palników piecowych. Sprzedaż hurtowa odzieży i obuwia. Roboty związane z budową obiektów inżynierii wodnej. ADRES REJESTRACJI FIRMY Besko Wykończanie wyrobów włókienniczych Sprzedaż hurtowa wyrobów tekstylnych. Produkcja rowerów i wózków inwalidzkich. Naprawa i konserwacja pozostałego sprzętu i wyposażenia. Działalność organizatorów turystyki. Pośrednictwo w sprzedaży miejsca na cele reklamowe w mediach drukowanych. Produkcja instrumentów optycznych i sprzętu fotograficznego. Produkcja złączy i śrub. Naprawa i konserwacja urządzeń elektronicznych i optycznych. Naprawa i konserwacja sprzętu (tele)komunikacyjnego. Besko ADRES REJESTRACJI FIRMY Produkcja wyrobów budowlanych z gipsu Produkcja pozostałych narzędzi mechanicznych. Placówki wychowania przedszkolnego. Gimnazja. Badania naukowe i prace rozwojowe w dziedzinie nauk społecznych i humanistycznych. Obróbka metali i nakładanie powłok na metale. Działalność w zakresie nagrań dźwiękowych i muzycznych. Działalność w zakresie telekomunikacji przewodowej. ..

Ebiuro Wirtualne Biura Besko

Wytwarzanie gotowych posiłków i dań. Badania naukowe i prace rozwojowe w dziedzinie nauk społecznych i humanistycznych. Działalność usługowa wspomagająca transport lądowy. Działalność w zakresie telekomunikacji przewodowej. Restauracje i inne stałe placówki gastronomiczne. Pomoc społeczna z zakwaterowaniem dla osób z zaburzeniami psychicznymi. Produkcja pozostałych wyrobów, gdzie indziej niesklasyfikowana. Przetwarzanie i konserwowanie mięsa, z wyłączeniem mięsa z drobiu. Naprawa i konserwacja maszyn. Produkcja maszyn dla metalurgii. Ebiuro Wirtualne Biura Besko Pozostała usługowa działalność gastronomicznaPozyskiwanie dziko rosnących produktów leśnych, z wyłączeniem drewna. Magazynowanie i przechowywanie paliw gazowych. Produkcja wyrobów formowanych na zimno. Wytwarzanie i przetwarzanie produktów rafinacji ropy naftowej. Naprawa zegarów, zegarków oraz biżuterii. Pobór, uzdatnianie i dostarczanie wody. Sprzedaż hurtowa zegarków, zegarów i biżuterii. Produkcja wyrobów nożowniczych i sztućców. Produkcja podstawowych substancji farmaceutycznych. Besko Ebiuro Wirtualne Biura Produkcja elektronicznego sprzętu powszechnego użytkuTechnika. Produkcja łodzi wycieczkowych i sportowych. Pozostałe badania i analizy techniczne. Produkcja pozostałych wyrobów z drewna; produkcja wyrobów z korka, słomy i materiałów używanych do wyplatania. ..

Biuro Wirtualne Besko

To wirtualne biuro dla rozpoczynających działalność gospodarczą, dla stowarzyszeń, które potrzebują adresu do korespondencji i rejestracji. Nasza oferta skierowana jest do firm, które chcą rozwiązać problem komunikacji klient-biuro. Gdy podejmiesz już decyzję o rozpoczęciu realizacji, podpiszemy stosowną umowę licencyjną, która jasno określi warunki naszej współpracy. Ebiuro Wirtualne Biura Besko. Program dostępny jest przez Internet – działa w oknie przeglądarki WWW i nie wymaga instalacji na komputerze. Besko Ebiuro Wirtualne Biura. Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych Klientów uruchomiliśmy nową aplikację Biuro Klienta. Nie musisz wynajmować powierzchni biurowej, by cieszyć się prestiżową lokalizacją Twojego biznesu. Odpowiedni adres daje wiele korzyści i wpływa na wizerunek Twojej firmy. Współpracujemy z kancelariami prawnymi, notarialnymi, doradcami podatkowymi, rzecznikami patentowymi, tłumaczami przysięgłymi, firmami zajmującymi się marketingiem oraz pozycjonowaniem w google. Nasze kontakty biznesowe otwierają możliwości networkingowe, dzięki czemu stale będziesz zwiększać swoje doświadczenie i wiedzę. Oferujemy naszym Klientom usługę ułatwiającą start w pracy na własny rachunek. Masz dość biegania po mieście podczas załatwiania firmowych spraw? Postaw na nasz profesjonalizm.

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?