WIRTUALNE BIURO Bełżec
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Bełżec

Masz dość biegania po mieście podczas załatwiania firmowych spraw? Postaw na nasz profesjonalizm. Szanujemy czas naszych klientów i chcemy zapewnić im jak najwyższy komfort usług. System Ticketów ma możliwość nadawania statusów dla wiadomości, przeszukiwania historii zgłoszeń, filtrowania po dacie oraz nadanych statusach, posiada również statystyki obrazujące stan wiadomości w zadanym przedziale czasowym. Wirtualne Biuro Bełżec. Twoi klienci po zalogowaniu się przez Panel klienta będą mogli dodawać skany lub zdjęcia faktur oraz wszelkich załączników bez konieczności dostarczania ich osobiście. Bełżec Wirtualne Biuro. Oferujemy pełne dostosowanie i wdrożenie przedstawionej aplikacji w Twojej Firmie. Korzystanie z aplikacji Wirtualne Biuro to przyszłość dla Twojej Firmy ! Chcesz otworzyć firmę i zarejestrować ją w Bełżec bez potrzeby wynajmowania biura, kupowania wyposażenia i zatrudniania personelu? Szczególnie przy rozpoczynaniu działalności koszty wynajmu lokalu biurowego mogą być dużym ograniczeniem. Szanujemy czas naszych klientów i chcemy zapewnić im jak najwyższy komfort usług.

ADRES REJESTRACJI FIRMY Bełżec

Badania naukowe i prace rozwojowe w dziedzinie nauk społecznych i humanistycznych. Reprodukcja zapisanych nośników informacji. Rozbiórka i burzenie obiektów budowlanych. Wykonywanie instalacji elektrycznych. Produkcja motocykli. Działalność usługowa wspomagająca pozostałe górnictwo i wydobywanie . Badania naukowe i prace rozwojowe w dziedzinie nauk społecznych i humanistycznych. ADRES REJESTRACJI FIRMY Bełżec Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia Naprawa i konserwacja maszyn. Wytwarzanie i przetwarzanie produktów rafinacji ropy naftowej. Działalność fotograficzna. Wydawanie wykazów oraz list (np. adresowych, telefonicznych). Naprawa i konserwacja metalowych wyrobów gotowych. Transport drogowy towarów. Działalność związana z tłumaczeniami. Rybołówstwo w wodach morskich. Produkcja pozostałych wyrobów z tworzyw sztucznych. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Produkcja maszyn dla górnictwa i do wydobywania oraz budownictwa. Sprzedaż hurtowa i detaliczna samochodów osobowych i furgonetek. Bełżec ADRES REJESTRACJI FIRMY Działalność związana z tłumaczeniami Działalność pilotów wycieczek i przewodników turystycznych. Gimnazja. Naprawa i konserwacja pozostałego sprzętu i wyposażenia. Działalność usługowa wspomagająca pozostałe górnictwo i wydobywanie . Naprawa i konserwacja elektronicznego sprzętu powszechnego użytku. Produkcja pozostałych wyrobów z gumy. ..

Ebiuro Wirtualne Biura Bełżec

Badania naukowe i prace rozwojowe w dziedzinie nauk społecznych i humanistycznych. Produkcja urządzeń, instrumentów oraz wyrobów medycznych, włączając dentystyczne. Restauracje i inne stałe placówki gastronomiczne. Działalność związana z oceną ryzyka i szacowaniem poniesionych strat. Zbieranie odpadów innych niż niebezpieczne. Badania naukowe i prace rozwojowe w dziedzinie nauk społecznych i humanistycznych. Sprzedaż detaliczna wyrobów medycznych, włączając ortopedyczne, prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Działalność w zakresie informacji turystycznej. Wykonywanie instalacji elektrycznych. Produkcja pozostałego sprzętu elektrycznego. Ebiuro Wirtualne Biura Bełżec Produkcja pozostałych gotowych wyrobów metalowych, gdzie indziej niesklasyfikowanaProdukcja pozostałych wyrobów, gdzie indziej niesklasyfikowana. Produkcja ołowiu, cynku i cyny. Sprzedaż detaliczna paliw do pojazdów silnikowych na stacjach paliw. Pozostała działalność usługowa, gdzie indziej niesklasyfikowana. Działalność agentów turystycznych. Działalność obiektów kulturalnych. Produkcja maszyn dla rolnictwa i leśnictwa. Wydobywanie węgla kamiennego. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Bełżec Ebiuro Wirtualne Biura Obróbka mechaniczna elementów metalowychProdukcja słodu. Produkcja statków powietrznych, statków kosmicznych i podobnych maszyn. Wykonywanie konstrukcji i pokryć dachowych. Roboty związane z budową linii telekomunikacyjnych i elektroenergetycznych. Działalność w zakresie telekomunikacji bezprzewodowej, z wyłączeniem telekomunikacji satelitarnej. Naprawa i konserwacja pozostałego sprzętu i wyposażenia. Sprzedaż detaliczna kosmetyków i artykułów toaletowych prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. ..

Biuro Wirtualne Bełżec

Możemy też zastąpić Cię w wielu czynnościach, które konieczne są, jeśli posiada się własną firmę. Bełżec prężnie się rozwijają, przejeżdżając przez miasto można z łatwością dostrzec nowe wieżowce biznesowe oraz usłyszeć o nowych inwestycjach i firmach robiących międzynarodową karierę. Od lat współpracujemy z wymagającymi klientami, którzy cenią sobie najwyższą jakość obsługi, a także bezpieczeństwo i doświadczenie. Ebiuro Wirtualne Biura Bełżec. Twoje biuro lub kancelaria na bieżąco ma kontakt z Tobą lub Twoja firma. Bełżec Ebiuro Wirtualne Biura. Twoi klienci po zalogowaniu się przez Panel klienta będą mogli dodawać skany lub zdjęcia faktur oraz wszelkich załączników bez konieczności dostarczania ich osobiście. Okazało się że nie ma na rynku profesjonalnego systemu dedykowanego do obsługi Wirtualnych Biur, a popyt na usługi tego typu bardzo szybko rośnie. Korzystanie z aplikacji Wirtualne Biuro to przyszłość dla Twojej Firmy ! Panel klienta umożliwi dostęp do załączników dla korespondencji przychodzącej oraz poinformuję osobę o jej wprowadzeniu do systemu. Po przedstawieniu gotowego rozwiązania dostępnego na serwerze testowym, będziemy mogli wdrożyć go również na serwer produkcyjny.

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?