WIRTUALNE BIURO Bejsce
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Bejsce

Wirtualne Biuro Bejsce jest kimś, kto odciąża właścicieli firm w ich codziennych, żmudnych obowiązkach. Bejsce prężnie się rozwijają, przejeżdżając przez miasto można z łatwością dostrzec nowe wieżowce biznesowe oraz usłyszeć o nowych inwestycjach i firmach robiących międzynarodową karierę. Takie rozwiązanie to nie tylko duża oszczędność na kosztach użytkowania rzeczywistego lokalu, ale także atrakcyjny zapis na wizytówce. Wirtualne Biuro Bejsce. Chcesz znacząco obniżyć koszty prowadzenia firmy? Potrzebujesz prestiżowego adresu do rejestracji działalności? Bejsce Wirtualne Biuro. Każdy z systemów Wirtualnego Biura posiada sprawdzony mechanizm komunikacji pomiędzy klientem a firmą. Poprzez udostępnienie dla swoich klientów Panelu, dzięki, któremu będzie on mógł swobodnie przesyłać dowolne pliki, wiadomości, dokumenty rozliczeniowe oraz w wybranych branżach tworzyć sprawy. Po podpisaniu umowy rozpoczniemy dostosowanie systemu do Twoich oczekiwać, o ile takie zmiany będą konieczne. Prestiżowy adres siedziby to również świetne rozwiązanie dla firm typu start-up, których działalność często ma charakter zdalny. Świadczymy profesjonalne wsparcie w obsługach księgowej. Dopasowujemy się do potrzeb i możliwości finansowych klientów i zawsze polecamy doświadczonych partnerów ze specjalistyczną wiedzą.

ADRES REJESTRACJI FIRMY Bejsce

Transport drogowy towarów. Produkcja pozostałych narzędzi mechanicznych. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. Działalność agentów specjalizujących się w sprzedaży pozostałych określonych towarów. Pozostała działalność wspomagająca prowadzenie działalności gospodarczej, gdzie indziej niesklasyfikowana. Uprawa drzew i krzewów owocowych cytrusowych. Naprawa i konserwacja urządzeń elektrycznych. ADRES REJESTRACJI FIRMY Bejsce Produkcja tkanin bawełnianych Roboty związane z budową obiektów inżynierii wodnej. Produkcja wyrobów dla budownictwa z tworzyw sztucznych. Produkcja wyrobów formowanych na zimno. Działalność wspomagająca edukację. Sprzedaż detaliczna obuwia i wyrobów skórzanych prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Sprzedaż detaliczna pozostałej żywności prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Naprawa i konserwacja urządzeń elektronicznych i optycznych. Produkcja barwników i pigmentów. Wydobywanie soli. Gospodarka leśna i pozostała działalność leśna, z wyłączeniem pozyskiwania produktów leśnych . Produkcja sprzętu (tele)komunikacyjnego. Bejsce ADRES REJESTRACJI FIRMY Produkcja pozostałych maszyn ogólnego przeznaczenia, gdzie indziej niesklasyfikowana Naprawa i konserwacja maszyn. Produkcja przędzy wełnianej. Produkcja maszyn dla przemysłu papierniczego. Introligatorstwo i podobne usługi. Produkcja pozostałych elektronicznych i elektrycznych przewodów i kabli. Działalność ogrodów botanicznych i zoologicznych oraz obszarów i obiektów ochrony przyrody. Pozostała działalność usługowa, gdzie indziej niesklasyfikowana. ..

Ebiuro Wirtualne Biura Bejsce

Produkcja tkanin bawełnianych. Roboty związane z budową rurociągów przesyłowych i sieci rozdzielczych. Działalność związana z tłumaczeniami. Naprawa obuwia i wyrobów skórzanych. Produkcja pozostałych wyrobów z gumy. Naprawa i konserwacja metalowych wyrobów gotowych. Sprzedaż hurtowa zboża, nieprzetworzonego tytoniu, nasion i pasz dla zwierząt. Produkcja pozostałych części i akcesoriów do pojazdów silnikowych, z wyłączeniem motocykli. Pozostała działalność profesjonalna, naukowa i techniczna, gdzie indziej niesklasyfikowana. Naprawa i konserwacja pozostałego sprzętu i wyposażenia. Działalność w zakresie informacji turystycznej. Ebiuro Wirtualne Biura Bejsce Badania naukowe i prace rozwojowe w dziedzinie pozostałych nauk przyrodniczych i technicznychDziałalność w zakresie telekomunikacji satelitarnej. Produkcja wyrobów z mięsa, włączając wyroby z mięsa drobiowego. Kierowanie w zakresie efektywności gospodarowania. Uprawa drzew i krzewów owocowych ziarnkowych i pestkowych. Wykonywanie pozostałych instalacji budowlanych. Wytwarzanie paliw jądrowych. Produkcja pozostałych technicznych i przemysłowych wyrobów tekstylnych. Naprawa i konserwacja urządzeń elektronicznych i optycznych. Bejsce Ebiuro Wirtualne Biura Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażeniaDziałalność pilotów wycieczek i przewodników turystycznych. Sprzedaż detaliczna pieczywa, ciast, wyrobów ciastkarskich i cukierniczych prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Przesyłanie energii elektrycznej. Produkcja pozostałych wyrobów z tworzyw sztucznych. Produkcja wyposażenia elektrycznego i elektronicznego do pojazdów silnikowych. Naprawa pozostałych artykułów użytku osobistego i domowego. Pozostałe drukowanie. ..

Biuro Wirtualne Bejsce

Twoje biuro lub kancelaria na bieżąco ma kontakt z Tobą lub Twoja firma. System jest prosty i przejrzysty. Po przedstawieniu gotowego rozwiązania dostępnego na serwerze testowym, będziemy mogli wdrożyć go również na serwer produkcyjny. Ebiuro Wirtualne Biura Bejsce. Wirtualne Biuro dla Biur Rachunkowych Bejsce Ebiuro Wirtualne Biura. Korzystaj z pełnego pakietu biura wirtualnego — z adresem firmy, obsługą poczty, odbieraniem połączeń telefonicznych i bezpłatnym dostępem do salonu biznesowego oraz dostępem do prywatnego biura w wybranym centrum. Współpracujemy z kancelariami prawnymi, notarialnymi, doradcami podatkowymi, rzecznikami patentowymi, tłumaczami przysięgłymi, firmami zajmującymi się marketingiem oraz pozycjonowaniem w google. Nasze kontakty biznesowe otwierają możliwości networkingowe, dzięki czemu stale będziesz zwiększać swoje doświadczenie i wiedzę. Wirtualne biuro, sekretariat, pomoc księgowa, a także opracowanie identyfikacji wizualnej oraz marketing internetowy, wszystko tylko po to, aby Twoja firma mogła osiągnąć sukces. Chcesz otworzyć firmę i zarejestrować ją w Bejsce bez potrzeby wynajmowania biura, kupowania wyposażenia i zatrudniania personelu? Szczególnie przy rozpoczynaniu działalności koszty wynajmu lokalu biurowego mogą być dużym ograniczeniem. Jeśli nie potrzebujesz stacjonarnego miejsca pracy, biuro wirtualne to rozwiązanie stworzone dla Ciebie.

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?